» »

Windows 7 se prodaja odlično

1
2
»

Monster ::

vsak frišno inštaliran sistem dela hitro ... povejte mnenje čez leto če je res tak superiorna visti
Ka zaboga...

BoLhCa ::

Lahko ti povem, da za windows 7 ne rabiš čakat dolgo, so že opazne upočasnitve, pravo nasprotje Viste, ki začne optimalno delovati šele 2-4 tedne po namestitvi.
Ja, sem povsem resen.

nekikr ::

Bolhca: X-fi fatal1ty, gor so priključeni pa z5500. Od časa do časa kaj posnamem s kitaro in synthom. Če si pa ti tako močno hudejši od mene, potem pa nimaš kaj početi s tem sranjem od X-fi (ker za profi zadeve tole pač ni).

Sicer pa to, za kaj stvar uporabljam jaz ne spremeni dejstva, da večini ljudi deluje brez problema. Če bi bil problem v Win7, potem ne bi delovalo nikomur, se ti ne zdi?

Lion29 ::

@bolhca: kaj tebi ni jasno!
ce se nebi obesu na stavek o XFi bi tocno vedel o cem pisem....

ce ti kaj ne dela ne mores za to obtozevat w7/// ce nimas nalozenih kompatibilnih gonilnikov ali uporabjas aplikacije, ki niso bile spisane za win7 bos po vsej verjetnosti naletel na tezave, za katere niti najmanj niso krivi win7...

ravno zato ti pise folk, da je probl;em v tebi, ki si
- bodisi ne znas najti pravilne (kompatibilne) gonilnike
- bodisi si ne znas najti pravlne (kompatibilne) aplikacije

in ce vsem ostalim dela vse ok... kaj pol lahko zakljuicis, po logicnem sklepanju? Da so se inzenirji pri M$ zarotli le proti tebi :))
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

BoLhCa ::

Še vedno ne dojamete, da ni problem v sami kartici in njenem delovanju. Zvok deluje...

@Lion29 vem kaj ti hočeš povedat brez skrbi, vendar je tako blesavo, da ignoriram. In ja, če nekaj deluje na Visti in ne deluje na Windows 7 ni opravičljivo. Pa lepo te prosim ne pretiravaj z nekimi win95.

Kaj je zdej spet s kompatibilnostjo ? A ni glih to prednost win7-ke ?!

Res je, tako sem butast, da ne znam najti kompatibilnega gonilnika. Resno, al kaj konkretnega spravte ven ali pa resno že nehite sikat.
In ponovno pišete vsem ostalim, a samo v tej temi sta se dva oglasila glede X-Fija. Tolko o tem koliko spremljate in ste kredibilni...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BoLhCa ()

Lion29 ::

seveda, ce deluje na visti in ne na 7ki, ni opravicljivo... takoj se zabuni pri izdajatelju tvojega hardwerja da naj posodobijo gonilnike, da bo delalo tudi na w7

vsekakor za to ni kriv w7!

in ja, tudi kompatibilnost za nazaj je eden izmed selling pointov w7... ampak z glavo skozi zid tudi ne gre... ne morejo oni zagotoviti delovanje vseh crappy programov, ki so zunaj....

tak da nehaj bemtit cez winse in raje zatezi razvijalcem tvojega hardwerja

ce pa bos se naprej trmaast in se naprej tezil prek winsow, pa ti kr... pol pa si res zasluzis naziv retarda
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

gzibret ::

Če x-fi šteka, še ne pomeni, da je OS zanič. Sicer pa x-fi zgleda, da ne šteka samo na W7. Jaz imam SB X-fi Fatality gamer pro, pa sem imel nemalo problemov ga usposobit na Win XP. V bistvu, tovarniško priložen driver ni in ni hotel delat normalno. Moral sem najdit en čist nek tretji driver od ene druge kartice x-fi kartice, da je delovalo normalno. In ko tisti driver končno začne delat, mi ga je tovarniško nastavljen autoupdate ponovno pofural, da se je cel sistem nenormalno obešal.

Samo to ni problem MS-a in je totalno offtopic!
Vse je za neki dobr!

Mavrik ::

Pač kvaliteta Creative driverjev je vedno bila v podnu in vedno so preprosto prekinili podporo za stare kartice kakor hitro so nove izšle. Da ne govorimo da so hoteli zaračunavati za delujoče Windows Vista driverje za Audigy serijo. O delovanju Creative hardwara na Linuxu pa niti začel ne bi :P

Kupovanje Creative hardwara je tako napaka sama po sebi.
The truth is rarely pure and never simple.

BoLhCa ::

Ajej no :) Lej jst vse kar je blo z gonilniki in njihovim softwarjem sem pač požru (Microsoft miš / tipkovnica) in to je to. Problemi windows 7 so čisto nekaj drugega zakar so točno winsi krivi. pika.
Z X-Fi sem imel problem na Visti, ki pa jih sedaj na veliko srečo in zadovoljstvo nimam več.
In glede na vaše stalno govorjenje o trolih, retardih, tepcih, user errorjih, zakaj sploh imamo potem temo windows 7 in 37 strani ?
Lahko bi admin enostavno samo dopisal, da v kolikor vam kaj ne deluje ste si sami krivi in zaklenil temo. Sprejemljivo ?

bluefish ::

In glede na vaše stalno govorjenje o trolih, retardih, tepcih, user errorjih, zakaj sploh imamo potem temo windows 7 in 37 strani ?
Poglej si vecino vprasanj v temi in ti bo jasno, kje je res pravi problem.

In kot vedno, precej predvidljivo, se je preprosta novica o nekem sistemu spremenila v flame.

Spc ::

Nekdo drug je bil. In jaz sem tudi eden tistih redkih, ki jim Xi-fi deluje že od Win 7 RC naprej.

Pa maš elite pro ?
Verjetno ne ampak tisto xtreme audio varjanto za 20€
 

buneech ::

Js mam X-fi Surround 5.1 USB, pa mi dela normalno, kar se tiče pred namestitvijo creative beta driverjev za win7 pa nažalost ne pomnim najbolje. Če bi mel jake probleme, bi se spomnil :)

Kar se tiče BoLhCe, je pa čisto možno, da je hardware malo bolj kompatibilen z visto, ali pa je vista le njegova osebna preferenca. Pri vsakem je tu faktor subjektivnosti, sploh glede na navajenost in prve stike z novim OS-om, bodisi Visto na začetku, bodisi 7. Definitivno je W7 boljše začel svoj pohod kot Vista, ne dvomim pa da je Vista s skupkom popravkov SP2 ratala hudo uporabnen sistem.

Kar se pa tiče produkcijskih namestitev W7, nekaj 10 že v produkciji, domena, ves možen software, do sedaj še nobenega hujšega primera, le en nekompatibilen software, kjer proizvajalec še ni nič javil kdaj bo popravek, pa še to se je rešilo z XP Mode. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: buneech ()

BoLhCa ::

Eh ja, HW nima bit kaj bolj kompatibilen z Visto. Napake so zgolj od OS-ja in pika. Ker recimo:
- Show the previev pane ne obdrži nastavljenega položaja
- M.Play Home Center (aplikacija za daljinsko uporavljanje PC-ja -Media Center-) ni aktiven po izbiri z daljincem, praktično spet neuporabno, ker moraš do PC-ja in z miško kliknit gor...
- odpreš calculator (preko tipkovnice) ni privzeto/aktivno okno, se pravi morš še v taskbar na ikono kliknt...
- Team Viewer: chat ni aktiven, ampak zgolj dodan v taskbar (kot kalkulator preko tipkovnice)
- Cut (ctrl + x) bližnjice na desktopu in paste v mapo, bližnjica se ne pokaže dokler ne pritisneš F2 (refresh) v Totalnem Commanderju. (prej je to delovalo)
- shift + ctrl + f1 v TC-ju večinoma časa ne deluje

za teh "par" "napakic" je kriv OS in nič drugega. Recimo 2 in 3 točka sta totalno neodpustljivi!!!

Pa dodajte že prej omenjenih 59Hz, pa slabo zaznavanje TV-ja, ter več kot opazno upočasnjevanje OS-ja, ter slabo laufanje iger po parih urah užganega PC-ja (24/7 seti), kar vam je tudi Lunamit več kot lepo razložu in tako dobimo superiorne windows 7 ? Ye right...

zee ::

- Cut (ctrl + x) bližnjice na desktopu in paste v mapo, bližnjica se ne pokaže dokler ne pritisneš F2 (refresh) v Totalnem Commanderju. (prej je to delovalo)
- shift + ctrl + f1 v TC-ju večinoma časa ne deluje
...pa slabo zaznavanje TVja


Kakšno zvezo ima program Total Commander (razvijalec C. Ghisler) z Windows 7 (razvijalec Microsoft)? Kakšno zvezo ima zaznavanje TV-ja (problem gonilnikov za grafično kartico)?

Aja...nobene.

Dobro vedeti, da mešaš jabolka in hruške in slive. Res, Windows 7 je prepoln napak, sploh takih, ki so povezane s ti. third-party programi/razvijalci, in nimajo nobene veze z Windows 7 per se.

Heh.

PS:
Tisti 1 Hz razlike v osveževanju (60 Hz vs 59 Hz) zagotovo reže v oči in povzroča slabšanje vida, a ne de?

In spet: to je problem gonilnikov za grafično kartico, ne pa Windows 7.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

Lion29 ::

@zee:

ma kaj govoris... ti nisi normaln! M$ bi moral poskrbet, da vsa navlaka dela gor 100% pravilno. cisto vsi programi. Sploh pa ce delajo ok na visti!!!
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

zee ::

@Lion29: ad hominem napad, ko zmanjka argumentov. Zelo neprijazno.

ATI/Nvidia sta od Microsofta zagotovo dobila informacijo, kako morajo spisati gonilnike, da bodo delali v Windows 7. Koliko sta to upoštevala, je druga zgodba.

Še vedno trdim, da mešate jabolka, hruške in slive. Če imate težave z gonilniki od grafičnih/whatever kartic, pišite proizvajalcu le-teh, kajti Microsoft nima nič pri tem.

Disclaimer:
Enak problem se pojavlja tudi pri operacijskem sistemu Linux, ko (zlasti Windows) uporabniki pričakujejo podporo za napravo X in se nato hudujejo na Linus Torwaldsa (in še koga), ker naprava X ne deluje, dasi je tudi tu treba tovrstne zahteve poslati proizvajalcu.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

buneech ::

BoLhCa je izjavil:

Eh ja, HW nima bit kaj bolj kompatibilen z Visto.

Kako si pa potem razlagaš nedelovanje stranskih tipk na miški? Napaka OS-a?

Še vedno moraš dojeti, da nekompatibilnost hardware-a z OS-om pomeni, da ni primernih gonilnikov zanj. A si mogoče probal Vistine gonilnike za tvojo miš v Windows 7, dokler si jo uporablju?
Sploh pa, vsak proizvajalec se enkrat odloči prekinit podporo za svoj hardware/software, pa če je to miš, tipkovnica ali pa karkoli drugega.

BoLhCa je izjavil:

- Show the previev pane ne obdrži nastavljenega položaja
- M.Play Home Center (aplikacija za daljinsko uporavljanje PC-ja -Media Center-) ni aktiven po izbiri z daljincem, praktično spet neuporabno, ker moraš do PC-ja in z miško kliknit gor...
- odpreš calculator (preko tipkovnice) ni privzeto/aktivno okno, se pravi morš še v taskbar na ikono kliknt...
- Team Viewer: chat ni aktiven, ampak zgolj dodan v taskbar (kot kalkulator preko tipkovnice)

Tole sem šel res samo za tebe še na parih pc-jih sprobat, in povsod normalno dela, tko da si očitno ti v tistem procentu ali dveh, katerim pač nekaj takega banalnega ne deluje (ponavadi ravno izjeme potrjujejo pravilo), v vsakem primeru prevlada večina, to je pa za sedaj, da je W7 dober sistem.

BoLhCa je izjavil:

- Cut (ctrl + x) bližnjice na desktopu in paste v mapo, bližnjica se ne pokaže dokler ne pritisneš F2 (refresh) v Totalnem Commanderju. (prej je to delovalo)
- shift + ctrl + f1 v TC-ju večinoma časa ne deluje

Kaj naj ti rečem, ne mešat sistemskih programov z ostalimi, sploh pa third-party orodja kot recimo Total Commander. Aja, pa tudi tega sem sprobal, in dela prav kul, ubistvu mam gor Total Commander Ultima Prime, pa dela zakon, kolikor ga potrebujem.

BoLhCa je izjavil:

Pa dodajte že prej omenjenih 59Hz, pa slabo zaznavanje TV-ja, ter več kot opazno upočasnjevanje OS-ja, ter slabo laufanje iger po parih urah užganega PC-ja (24/7 seti), kar vam je tudi Lunamit več kot lepo razložu in tako dobimo superiorne windows 7 ? Ye right...

A pa je bila kakšna sprememba v dejanski prikazani sliki zaradi tega 1Hz? Ker meni se zdi, da je to le napačen prikaz osveževanja, tudi ubuntu prikaže 59Hz, če ne najde primernih gonilnikov oz. dokler ne namestiš primernih gonilnikov za grafično kartico.
Glede stanja TV mi ni jasno ali imaš TV Tuner, ali pa le priključen kot dodaten display na PC, verjetno slednje, ampak to se vse odpravi s pravimi gonilniki (59Hz.press).
Kar se tiče špilov ti pa ne znam nič odgovorit, ker nimam cajta za bit neki jaki gejmer, loh ti pa povem, da mam služben pc vedno vžgan na šihtu, cirka en vikend na mesec je ugasnjen, če ga potrebujem doma, in dela vedno dobro.

Lion29 ::

zee je izjavil:

@Lion29: ad hominem napad, ko zmanjka argumentov. Zelo neprijazno.


lol, ce bi malo sledil temi, bi videl, da sem na tvoji strani in sem podal site argumente kot ti. moja opazka je bila sarkasticna. Bom drugic uporabil sarkazem tage ;)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

zee ::

Potemtakem se ti opravičujem. Rana ura pa to.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

BoLhCa ::

Ma stari ni šanse no... Če v ŠTARTU delujejo jebene bližnjice ni kriv TC in konec. m.play si šel sprobat na parih PC-jih ? Ti boga, mate pa zanimivo opremljene računalnike. TeamViever praviš da ima na clientu aktivno okno ko ga odpreš ? isto kalkulator preko tipkovnice ? in še preview panel si šel sprobavat, verjetno vmes par restartov, sprememba poze in to vse na parih PC-jih tako hitro...

Mah lej sej nima veze, ker je isto kot z bedastim ATI-jem vse dela, vse normalno, dokler nisem enega prepričal, da me je povabil domov in pokazal kako vse deluje, no od takrat mislim da ga ni več na forumu... In sem 100% da je isto sranje sedaj.

btw, tole niso jabolka in hurške, ampak so kr jabolka in jabolka.

@zee haha, dober si, nasmešek si mi narisal na obraz s tvojim fail detectom za sarkazem :)

zee ::

Tudi tvoje delanje marmelade mi vedno prikrade nasmešek na obraz :D
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

BoLhCa ::

Zdej sem zvedu kaj je fora. Imamo različne definicije za besedo: "normalno".... Evo to bo to. Stvar rešena.

buneech ::

Oh, right, M.Play bi mogu spustit iz quota, to sem spustil, ostalo sem pa sprobal, pa mam tle okol sebe že par pc-jev z win7, tko da mi to ni ravno veliko časa uzelo.
Drgač pa nevermind, lepo da ti v Visti vse dela, meni pač v Win7 vse dela, vsi zadovoljni, mirna bosna. :)

jest10 ::

BoLhCa je izjavil:


Pa dodajte že prej omenjenih 59Hz,

Jaz imam lepo na izbiro 59 ali 60Hz

Bor H ::

BoLhCa: če odprem kalkulator z knofom na tipkovnci (tipkovnca je pa na laptopu če to kej pomeni) in je okno lepo aktivno

jest10 ::

Imam izbiro.



In glej ga no, deluje na 60Hz



Tako da prosim dovolj trolanja o tem, da W7 64bit ne deluje na 60Hz

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

bluefish ::

@BoLhCa: je res potrebno v vsaki novici težiti s temi napakami, ki jih očitno doživljaš še ti in nek promil uporabnikov?
Za Calc smo se recimo pregovarjali že vsaj trikrat.

darkolord ::

Jaz sem se že večkrat ponujal za "debuganje" takšnih težav, samo je očitno, da nekateri v resnici nimajo interesa, da bi se odkril vzrok za te napake (seveda se skoraj vedno izkaže, da je krivec zunanji program oz. gonilnik), ker potem ne bi mogli več jamrat.

BoLhCa ::

Brez skrbi, tudi sam imam na izbiro 59Hz oz. 60Hz... Sam pač ne preklopi na 60Hz.
Res smo se pogovarjali morda že 3x, pa še se bomo, če ne mislijo to odpravit.
@Bor H hvala za info.

amigo_no1 ::

V čem je fora da se je nekdo spomnil v driver dati opcijo 59 Hz osveževanja ?

zee ::

Ni se spomnil, samo povrsno je naredil.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

BoLhCa ::

Isti gonilnik deluje na Visti brez problema na 60Hz. Ja, krivim OS.

Mavrik ::

Torej te čudi da isti gonilnik ne dela isto na drugem operacijskem sistemu s spremenjenim WDDM modelom? :P
The truth is rarely pure and never simple.

poweroff ::

zee je izjavil:

Kakšno zvezo ima program Total Commander (razvijalec C. Ghisler) z Windows 7 (razvijalec Microsoft)? Kakšno zvezo ima zaznavanje TV-ja (problem gonilnikov za grafično kartico)?

Aja...nobene.

In spet: to je problem gonilnikov za grafično kartico, ne pa Windows 7.

Ima to veliko veze, ima.

Samo v eni drugi temi o enem drugem OS-u... :D
sudo poweroff

MrStein ::

darkolord je izjavil:

Jaz sem se že večkrat ponujal za "debuganje" takšnih težav, samo je očitno, da nekateri v resnici nimajo interesa, da bi se odkril vzrok za te napake (seveda se skoraj vedno izkaže, da je krivec zunanji program oz. gonilnik), ker potem ne bi mogli več jamrat.

Jaz pa sem že večkrat vprašal, zakaj bi nekdo porabil ure/dneve za debugiranje izdelka X, če ima pred sabo lepo delujoč izdelek Y?
(X = <neka "better-than-yours" verzija Windows>, Linux_izvedba_12563999, "bolj-kul-kot-tvoj" telefon, tablični računalnik, itd...Da ne boš rekel, da je osebno)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Lion29 ::

kaj pa je Y?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

nekikr ::

To je Slo-tech.....Y je...

(Y = Linux, Linux_izvedba_12563999, "bolj-kul-kot-tvoj" telefon (ki nikakor ne sme biti Applove izdelave), tablični računalnik (ki bog_ne_daj da je Applov), itd...Da ne boš rekel, da je osebno)

:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nekikr ()

Lion29 ::

ajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Icematxyz ::

Jaz bom pa verjetno prešel z XP na W8. Pa bom glaven.

Lion29 ::

Icematxyz: bom lahko toj prjatu?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Icematxyz ::

Bom videl. Odvisno na kateri različici boš. Mi Windows fanboyi namreč dosti damo na to. Tako da bom videl šele takrat.

Zgodovina sprememb…

darkolord ::

Jaz pa sem že večkrat vprašal, zakaj bi nekdo porabil ure/dneve za debugiranje izdelka X, če ima pred sabo lepo delujoč izdelek Y?
Ker je izdelek X precej bolj napreden in ima precej prednosti pred izdelkom Y. In ker se bo ista težava pojavljala tudi na vseh naslednjih različicah izdelka X, dokler je nekdo ne bo odpravil.

MrStein ::

1.) Vista 64 SP2 je čist dovolj napreden za povprečnega uporabnika.
2.) In jaz (ti, bolha) je naj tisti nekdo, ki bo Windows fiksal? Kaj pa počne onih 1000 zaposlenih za 5000 EUR plače?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Utk ::

poweroff je izjavil:


Ma ne! Pa sem ravno kakšno leto nazaj poslušal kako je pa Vista tisto pravo in sploh in oh... :D

Za linux to poslušamo že 10 let.

poweroff ::

darkolord je izjavil:

Ker je izdelek X precej bolj napreden in ima precej prednosti pred izdelkom Y. In ker se bo ista težava pojavljala tudi na vseh naslednjih različicah izdelka X, dokler je nekdo ne bo odpravil.

Če se bo ista težava pojavljala tudi na vseh naslednjih različicah izdelka X, je pa ta izdelek res bolj napreden... v naprednih težavah. :D
sudo poweroff

Ziga Dolhar ::

bluefish je izjavil:

@BoLhCa: je res potrebno v vsaki novici težiti s temi napakami, ki jih očitno doživljaš še ti in nek promil uporabnikov?
Za Calc smo se recimo pregovarjali že vsaj trikrat.


Tole težavo mam tudi jaz. Me lahko napotiš na rešitev? Hvala.
https://dolhar.si/

Utk ::

O tem je na internetu dost napisanega. Najdi si. Karkoli ti kdo nalepi, imaš ti lahko morda malo drugačno tipkovnico, malo drugačne driverje in ne vem kaj. Če to ni vredno 10 minut tvojega časa, pa verjetno ni vredno niti tujega časa.

darkolord ::

Če se bo ista težava pojavljala tudi na vseh naslednjih različicah izdelka X, je pa ta izdelek res bolj napreden... v naprednih težavah.
Očitno te bralno razumevanje malo je.., ampak nič hudega, smo navajeni. Napaka ni v izdelku X, ampak v zunanjem programu. In dokler bo ta zunanji program ostal nespremenjen, se bodo pojavljale težave v kombinaciji z izdelkom X in njegovimi izpeljankami.

poweroff ::

darkolord je izjavil:

Očitno te bralno razumevanje malo je.., ampak nič hudega, smo navajeni. Napaka ni v izdelku X, ampak v zunanjem programu. In dokler bo ta zunanji program ostal nespremenjen, se bodo pojavljale težave v kombinaciji z izdelkom X in njegovimi izpeljankami.

Aha! Mislim, da razumem.

Gre za podoben princip, kot pri recimo nekem drugem sistemu, kjer je sam OS sicer super, težave so pa z nekaterimi GNOME aplikacijami in driverji 3rd party proizvajalcev. In dokler bodo ti zunanji programi/driverji ostali nespremenjeni, se bodo pojavljale težave v kombinaciji z izdelkom Y in njegovimi izpeljankami.

Se pravi izdelek Y le ni nič kriv. Ah, sem si oddahnil... :D
sudo poweroff

jest10 ::

poweroff je izjavil:

darkolord je izjavil:

Očitno te bralno razumevanje malo je.., ampak nič hudega, smo navajeni. Napaka ni v izdelku X, ampak v zunanjem programu. In dokler bo ta zunanji program ostal nespremenjen, se bodo pojavljale težave v kombinaciji z izdelkom X in njegovimi izpeljankami.

Aha! Mislim, da razumem.

Gre za podoben princip, kot pri recimo nekem drugem sistemu, kjer je sam OS sicer super, težave so pa z nekaterimi GNOME aplikacijami in driverji 3rd party proizvajalcev. In dokler bodo ti zunanji programi/driverji ostali nespremenjeni, se bodo pojavljale težave v kombinaciji z izdelkom Y in njegovimi izpeljankami.

Se pravi izdelek Y le ni nič kriv. Ah, sem si oddahnil... :D

Ne, ne, narobe razumeš. To ne gre tako. Linux sux v vsakem primeru:P
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 7 dobil dodatna tri leta razširjene plačljive podpore

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
369716 (7102) gendale2018
»

Tržni delež Viste začel upadati (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
638269 (6493) MrStein
»

Windows 7 22. oktobra (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
9310181 (7081) Tina_
»

Windows 7 RC 5. maja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
6610427 (5688) Tr0n
»

Novice o Windows 7 in XP (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
5410795 (7964) Tr0n

Več podobnih tem