» »

program za valeto

program za valeto

muckomac ::

hei
mi pa mormo neki za valeto zrihtat pa jst pojma nima ko nej pa a bi lhka kir kej predlagu pa mal pomaga prosim

100xhvala

Beli_Zajcek ::

Uf, počakaj da prideš v osmi razred (sodeč po znanju slovenščine si v kakem tretjem), pa takrat razmišljaj o valeti.

muckomac ::

haha ful smešn, sem že v 9 razredu devetletke sam tuk

Blinder ::

Dejte naredit nek kratek program, tko da se ga greste lahko čimprej potem napit.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

muckomac ::

ja sej to bi blo dobr hehe :))

martincek1 ::

jou

najprej nek uvod pol neki od usakga razreda predstavitem sem pa tja pol pa zaklučk pol je pa to to

100x prosim

______________________________________________________________________________________

Glej če si 9. razred, pol bi pa že mogu znat sestavt en program za valeto. Sicer ne vem zakaj so izbrali tebe, ker bi bil sigurno v razredu kdo bolj primeren za to, ampak na to ne bomo mi odgovarjali. Malo pobrskaj po googlu, ker sem 100% da je na vaki 3.ji strani OŠ predstavljen dogodek iz prejšnjega leta ne boš verjel česa: valete! =)

lp

muckomac ::

se se jst tut nism strinju s tem da bi jst mel, sam ko češ en more met pa tut če je retardiran aja ne boš verjel nimamo predstavljenega dogodka oz. valete na naši strani
ne boš verjel kajne

klavdy ::

Mate kake ideje za valeto? ker bi nujno nucala kej sestavit.. Sej vem da majo ful programe glede ttih viktorjev pa to.. Sam js bi pa kej druga mela.. Kej smešnga pa to.. Prosim če mate ideje mi dejte sporočit!

Mesar ::



nekaj takega? Tu mas polno dobrih idej, lahko kar cel program povzamete.

Pa pol posnami pa objavi tukaj pa bo še smešno.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

klavdy ::

Hvaalaaaa tiii


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

majice za valeto

Oddelek: Loža
5862 (656) Yacked2
»

kakšni dobri linki za vaje matematike + naloga?

Oddelek: Šola
101792 (1648) onitam
»

snemanje med poukom

Oddelek: Loža
458037 (6687) Mehmed
»

majice za valeto (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
7333582 (26544) Meizu
»

Valeta

Oddelek: Loža
197151 (6915) JurijTurnsek

Več podobnih tem