» »

Pixmania.com

Pixmania.com

Fadil ::

Zanima me, če je možno na Pixmani-i plačevati preko PayPal-a, saj na njihovi strani nisem tega zasledil, oziroma našel? Gledal sem konkretno tole: http://www.pixmania.si/si/uk/3118900/ar... ! Če kupim v tujini Garmin in doma sam naložim AdriaRoute, CityNavigator in ostalo kramo, bo vodenje slovensko? Se opravičujem za taka bedna vprašanja, ampak nimam pojma o navigacijah,kupujem pa nekaj učinkovitega ! :)

Lep pozdrav

kmetek ::

ne ne bo.....rabiš fajle slovenske....ar in city ima samo mape.

marko20 ::

seveda bo, vse Garmin nuvi naprave imajo vse (za nas pomembne) jezike (ob prvi uporabi izberes jezik)

marko20 ::

pa se ostalo

- Paypal DA
- nalozit ni potrebno NIČ (CityNavigator je ze gor, lahko pa si nalozis najnovejso verzijo (max 15 dni po prvem vklopu jo dobiš na uradni strani free)

ps. za ex-Yu je res boljsa Adria Route (zelo majhna razlika v Sloveniji), ampak če ne planiraš nekih izletov v ex-Yu, potem imaš že vse pripravljeno

Fadil ::

Marko20 ! Tvoj odgovor se nanaša na tale Garmin: http://www.pixmania.si/si/uk/3118900/ar... Misliš da ima tale Garmin že vse gor ?

Lep pozdrav

marko20 ::

http://www.pixmania.si/si/uk/3118900/ar...

...Internal menus available in English, German, Estonian, Greek, Spanish, French, Croatian, Italian, Lithuanian, Hungarian, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Slovak, Slovenian, Turkish, Finnish and Swedish...

...full map coverage of 33 European countries...

...NüMaps guarantee: your device will be updated for free if a more recent map is available within the 60 days following the date you first use your GPS (1st GPS fix). Connection to the Garmin website required...

Fadil ::

Hvala lepa ! Vendar kot sem opazil Pixmania ne podpira plačevanja preko PayPal-a! Zanima me še, če kdo že uporablja GARMIN nüvi 265WT in kakšna so vaša mnenja o njem !?

Lep pozdrav

kmetek ::

pač stari dober model...z T...da imaš še cestne informacije, in pa dobra cena.

Fadil ::

Ja se strinjam! A kdo mogoče ve od kod je Pixmania ? Katera država, ker Velika Britanija verjetno ni, saj so cene v evrih in ne v funtih...

mtosev ::

francozi so.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Fadil ::

Glede na to, da opažam, da kar poznate to" štacuno " in nikjer nisem zasledil kakšne kritike, so izgleda kar varni in uredu !?

servo ::

Kritik je sicer po netu polno, mam pa sam za zdaj dobre izkušnje (2 nakupa). Pri drugem nakupu sicer zadeva ni delovala in sem v 10 dnevih poslal nazaj ter dobil denar (cca 400EUR) nazaj brez kakršnega vprašanja.

Fadil ::

Nisem ravno vse ponudbe "prečekiral", bi pa rekel, da pri foto aparatih niso najcenejši. Lahko bi pa rekel da GARMIN-a nisem nikjer našel cenejše! Kaj se še izplača kupiti pri Pixmani-i, glede na njihovo ponudbo ?

Lep pozdrav


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

7950 kje kupiti najceneje ?

Oddelek: Kaj kupiti
303253 (2455) Dr_M
»

Boljši FPS (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
635455 (4613) Sssaga
»

grafična

Oddelek: Kaj kupiti
9921 (778) Kezman91
»

GPS v Sloveniji

Oddelek: Mobilne tehnologije
151722 (1416) Fadil
»

nokia n95 in navigacija

Oddelek: Mobilne tehnologije
335092 (3948) kiFni

Več podobnih tem