» »

VMware Player Snapshot

VMware Player Snapshot

dunda ::

Hm, kako delujejo Snapshoti v VMWare Playerju?
Načeloma naj bi jih nova verzija imela - no, menda lahko narediš vsaj enega (pri Workstation pa več). Ampak nikjer ne najdem napisanega nič na to temo. Kako ga narediti, kako restavrirati ...

Kakšna ideja?
https://www.kacnje.eu


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovnica

Oddelek: Šola
174442 (3519) McHusch
»

Delo programerja

Oddelek: Loža
137174 (6339) Jure14
»

Delo pismonoše

Oddelek: Pomoč in nasveti
309748 (7987) mojster_joni
»

Postati elektronik

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
74455 (4102) negotiator
»

igra : Vaše življenje z naslovi pesmi

Oddelek: Loža
273538 (2879) reptilia

Več podobnih tem