» »

win7 peka dvdjev

win7 peka dvdjev

Toomy ::

Pred kratkim sem Visto zamenjal z sedmico ultimate 64x. Vse je super in vse dela normalno, ko pa hočem zapečt kakšen dvd pa nastane problem. Ne gre ne z winsom ne z nerotom, ostalih programov še nisem preizkušal zaenkrat. Problem baje tiči da ne more zapečt disc at once, vsaj takšen error na koncu javlja nero. Pri winsih pa mi samo sporoči da naj updejtam firmware. To sem naredil z uradne liteonove strani. Dol potegnil kako nov gonilnik. Ampak je stvar še vedno enaka. Zanima me kje naj iščem rešitve tega problema, ker drugače bom znorel. Sem že eno 5dvdjev pokuril s temi štosi. Torej, nasveti več kot dobrodošli. Hvala !

__Devil__ ::

Nero sux. Mene je vedno nekaj zabaval zato ne dam nič na njega.
Poskusi z Ashampoo Burning Studio 9. Meni na win 7 64-bit dela odlično. Imam pa Samsung pečko.

Lp

Zgodovina sprememb…

SynTax64 ::

Poskusi z alternativnim ImgBurn

zelodko ::

Burn4Free - zapeče vse živo, zastonj je pa še dober je :)

Toomy ::

Sem probal zdaj še ashampoo, pa se na koncu kar zapre oz neha delovat in ga lahko samo zaprem. Torej problem ni v programu ampak nekje drugje. Ena opcija je da je pekač mrknil, se da to kako sprobat? Druga opcija pa je da je kaj v nastavitvah. Nimam pojma trenutno kaj da naredim.

jan01 ::

Kakšni zanič dvdji?!

Toomy ::

philips, ampak so ti na visti normalno delovali.

gorenjc ::

Katere vrste pekač pa je? S kakšno hitrostjo so se pa "pekli" DVD-ji?

Toomy ::

No saj ravno od včeraj nisem. Tukaj zagotovo ne tiči zajec. Prej je na visti delalo vse lepo in prav, ob prehodu na 7 pa ne. Menjal sem še matično in proc, torej bom še malo pregledal priklope. Očitno drugi nekih težav nimajo s tem, tako da win ni kriv po mojem, prej pekač (LITE-ON DVDRW LH-20A1H). Pečejo pa se 16x in sem poskusil tudi manj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

free enostaven cd burning program za visto...

Oddelek: Programska oprema
51868 (1845) kaalman
»

Problem pri zapisovanju na DVD NUJNO

Oddelek: Pomoč in nasveti
191602 (1247) donvito
»

Ne(R)o ne zazna dvd enote

Oddelek: Pomoč in nasveti
101295 (1166) Invictus
»

Free pekač?

Oddelek: Programska oprema
143575 (2849) AnZo
»

Moteče ustavljanje/preskakovanje dvd filma

Oddelek: Zvok in slika
111674 (1531) charlotte

Več podobnih tem