» »

Gostovanje ASP.NET

Gostovanje ASP.NET

luciby ::

Išem strežnik s podporo ASP.NET in MsSQL za gostovanje spletnega mesta. Ker bi radi imeli SLO ponudnika, sem primerjal SLOHousting in Povezava.com. Kaj mi svetujete? Potrebujem tudi cca. 150 mail naslovov in mi je pomembno, da je zanesljivost delovanja mail strežnikov zelo visoka.

Pa še nekaj. Trenutno imamo strani v PHP-ju, domena in prostor sta zakupljena pri istem podjetju, zdej me pa zanima kako je s prenosom domene na drugega ponudnika. A se samo DNS preusmeri in je to to?

LP

schtr4jh ::

Glede mail naslovov: priporočam Google Apps. Ne vem, zakaj je vsem, ki iščejo hosting ena izmed MustHave funkcij xyz mail naslovo.

Gost ::

SLOHousting? Slohosting mogoče? Nazadnje ko sem gledal, je imel Slohosting strežnike v Nemčiji, tako da je precej enako kot da greš gostovati direktno v Nemčijo.

Prenos domene ni tako samoumeven:
1.) registriraj domeno pri novem registrarju in mu sporoči, da gre za prenos.
2.) Pri starem sporoči, da jo prenašaš drugam
3.) Odvisno od domenske končnice, je postopek različen. Pri .com domenah se ponavadi vpiše varnostno kodo in s tem preveri vpisan email. Pri .si domenah je večinoma bolj stvar profesionalnosti ponudnikov, da ti uredijo. Arnes pošlje potrditveni mail itd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gost ()

techfreak :) ::

Slohosting ima strežnike v Nemčiji. Imajo pa zelo dobro gostovanje in tudi podpora je odlična.

hendriks ::

Ali mogoče kdo ve bolj podrobno, ali Siol oz. Telekom omogoča gostovanje ASP.NET?
Na njihovi spletni strani piše, da je podprt samo ASP,
kar se mi zdi malce mimo...
Obrnil sem se tudi na tehnično pomoč in vse kar so naredili je, da se me napotili na gornji link..

DC- ::

ASP.net imajo v Sloveniji pri domovanje

Joze_K ::

jaz imam več strani tukaj

strežniki v LJ

prijazen ADMIN - Andrej

http://www.sgh.si/resitve/splet/gostova...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gostovanje ASP.NET aplikacije na zakupljeni domeni

Oddelek: Izdelava spletišč
71245 (938) mm&r
»

Prenašanje cookijev med poddomenami

Oddelek: Informacijska varnost
201771 (1486) jype
»

Gostovanje spletnih strani? Podpora asp.net

Oddelek: Izdelava spletišč
91768 (1510) Kosi123
»

Domena in gostovanje

Oddelek: Izdelava spletišč
262002 (1681) Hardstyle
»

OK in poceni gostovanje?

Oddelek: Izdelava spletišč
212862 (2826) nodrim

Več podobnih tem