» »

IE 6 JAVA ne dela!!!

IE 6 JAVA ne dela!!!

bostjan11s ::

problem je sledeč ko pridem na stran ki vsebuje javo ali kake druge "elemente" mi preprosto IE javi naj se down. JAVA VIRTUAL MASHINE.
vse lepo in prav si down.to potem pa se konekta na M$ stran in napiše da v winxp ni mogoče avtomatsko tega namestiti???????

ne dela od kar sem namestil vse popravke iz updata, vse nastavitve sem ze pregledal pa nic.:(

JLP ::

To je blo pa že stokrat obdelan. Bo teba sticy narest al neki.

Drgač pa pejt na stran za download Java 2 SE 1.4.0_01. Pol pa sam izber za download: Windows (all lanuages, including English) pod stolpcom JRE
Live long and prosper!

bostjan11s ::

hvala

AlienGT ::

OK, meni sicer dela, ampak POČASI. Se tudi komu drugemu zadnje čase dozdeva da je s tole novo verzijo vse skupaj precej počasneje? Po nalaganju njihove "skodelice" vse skupaj kar precej časa traja.

Ima morda kdo kje še kakšno prejšnjo verzijo, ker mi s ta novo tudi nekako čudne črke ven meče pri majhnigh fontih (na yahoo games npr.).

Thx.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AlienGT ()

Sumo ::

Microsoft Java Virtual Machine dobite tukaj.

AlienGT ::

JLP:
Drgač pa pejt na stran za download Java 2 SE 1.4.0_01. Pol pa sam izber za download: Windows (all lanuages, including English) pod stolpcom JRE

Sem našel z googlom tega tudi sam, pa mi je zelo počasi delalo in s težavami glede velikosti fontov kot sem že zgoraj omenil.

SUmo:
Microsoft Java Virtual Machine dobite tukaj.

S tem je pa veliko hitrejše in tudi prikazovanje poteka brez napak, perfect.

Hvala za linke.



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Win XP in chat

Oddelek: Omrežja in internet
181649 (1468) Kebab
»

Windows 2003 & Sun Java (nekaj vprašanj)

Oddelek: Operacijski sistemi
171213 (1018) undefined
»

Win XP Pro & JVM

Oddelek: Programska oprema
81315 (1244) pagat34
»

Java v XP?

Oddelek: Programska oprema
111311 (1114) globoko grlo
»

Kje dobti javo za xp

Oddelek: Pomoč in nasveti
7929 (801) Trance-X

Več podobnih tem