» »

PHP in MySQL skripta - dodajanje novice

PHP in MySQL skripta - dodajanje novice

echoman ::

Zdravo!
Sem začetnik v PHP, pa me zanima, kako bi najlažje lahko naredil eno skripto, ki bi bila povezana s PHP in MySQL. Sama skripta naj bi vsebovala nadzorno ploščo - pod to spada dodajanje novic, brisanje novice, urejanje novic, po možnosti bi v nadzorno ploščo kasneje vnesel še kaj drugega - galerijo. Možna naj bi bila tudi registracija -> registrirati bi imel možnost le admin, kasneje pa bi lahko moderatorji (dodani uporabniki) spreminjali gesla itd. Upam, da sem bil dovolj natančen in jasen, upam pa, da mi boste ponudili prave informacije glede na moje znanje - po možnosti tudi kakšne vodiče.

Hvala za vse informacije in LP!

Gost ::

Tukaj so se ravno zmenili okrog tega:
Skripta za spletno stran?

HardFu ::

Tukaj imas tutoriale, ki te precej dobro naucijo PHPja. Registriraj se za en mesec, poglej si predavanja in si naredi skripto, ki jo zelis. Stalo te bo 25$ kar je v primerjavi z pridobljenim znanjem drobiz.
http://codeable.io

bluefish ::

Samo za objavo novic je dovolj nekaj podobnega CuteNews (samega CuteNews ne priporočam, ker že dolgo ni bilo napredka pri razvoju).

echoman ::

Hvala, vendar bi rad dobil tutorial, kako bi postopoma to naredil - lahko tudi brez razlage, saj potrebujem le za par novic, da sprobam design ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[PHP] Novice

Oddelek: Izdelava spletišč
282245 (1889) bluefish
»

rabim php skripte(novice,galerija)

Oddelek: Izdelava spletišč
192090 (1624) Good Guy
»

enostavne novice

Oddelek: Izdelava spletišč
91165 (988) Tody
»

news publisher

Oddelek: Izdelava spletišč
7878 (809) iNN
»

preprost CMS

Oddelek: Izdelava spletišč
212450 (2026) Aškerc

Več podobnih tem