» »

Nakup plazme

Nakup plazme

luci4a ::

Zdravo!

Kupujem si plazmo pa me zanima če je velika razlika med plazmo ki ima ful HD in tisto ki ima HD ready?
Gledala sem ti dve plazmi:

http://www.ceneje.si/avdio-video/televi...

http://www.ceneje.si/avdio-video/televi...

Kaj priporočate? :D

psytoma ::

Definitivno drugo, prvo kar izbriši iz možnosti za nakup!

luci4a ::

psytoma je izjavil:

Definitivno drugo, prvo kar izbriši iz možnosti za nakup!


Ja mislim, da je ta kar boljša naložba... morem hitro naročit ker v trgovini je nimajo da bi jo šla kar iskat, nažalost :D

luci4a ::

Dobila sem ponudbo za Panasonic TX-P50S10E (cena za TX-P50S10E je 790EUR, TX-P50U10 pa je 690EUR).

Edina razlika, ki sem jo našla na googlu je ta, da ima S serija Viera Image Viewer, ki ga ne potrebujem... so še kakšne druge (pomembnejše) razlike med TVjema? Ali je S vredna 100EUR več?

Jutri zjutraj moram povedat za katero sem se odločila in sem v veliki dilemi =/ Vaše mnenje bi mi zelo prav prišlo :D

wtf?! ::

Živijo, prebral sem kar nekaj tem na forumu o nakupu plazme, a vendar imam še nekaj vprašanj. Kot prvo, Tv bi se gledal iz oddaljenosti okoli 5m, prioriteta je gledanje HD filmov(1080p seveda) in televizijskih programov (predvsem šport). Torej...Panasonic je trenutno najboljša izbira, vendar pa je cena (proti recimo LG) pri diagonalah nad 50" občutno višja. Panasonic naj bi odpravil težave z burn-inom, kako je s tem pri LG-ju(tudi življenjska doba me zanima)? Glede na oddaljenost od Tv-ja bi prišla verjetno prišla v poštev diagonala 60"? Zanima me še konkretno mnenje o teh dveh modelih,LG 60 pk250(ali 550) in LG 60ps8000, oz. katero plasmo bi vi priporočili nekje do 1800e? V poštev pride tudi 50", vendar mislim, da je za navedene zahteve bolje kupiti malo slabšo, a večjo plasmo. Hvala in lp

roCkY ::

HD in plazma/LCD s 5m. To fizično ne gre. Razen kak model 100"+ za 30kEUR se sicer dobi...
Preuredi prostor ali nabavi projektor.
na 50" se HD detajli vidijo na cca 2m.
60-65" do cca. 2,5m.
LG za svojo ceno nudi kar nekaj. Razlika napram Samsungu in po mojem mnenju precenjenemu Panasonicu pa je kar očitna. Govorimo o modelih 55"+.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nakup TV - stotič

Oddelek: Zvok in slika
163105 (2768) floyd1
»

LCD LG ali Philips

Oddelek: Zvok in slika
394672 (4152) Dromar
»

TV za PS3

Oddelek: Zvok in slika
10846 (787) Dromar
»

Kateri LCD Tv do 800€?

Oddelek: Kaj kupiti
294454 (3566) libreus
»

LCD TV do 500€

Oddelek: Kaj kupiti
162389 (1909) EvilDare

Več podobnih tem