» »

kam lahko grem po končani višji?

kam lahko grem po končani višji?

toxius ::

Ali mogoče pozna kdo kakšno dobro varianto nadaljevanje študija po 2. letnih študijih po bolonjskem sistemu. kočujem 2. - zadnji letnik informatike in kar sem do sedaj uspel izvedeti je varianta, da te še ENKRAT vpišejo v 2. letnik in narediš diferencialne izpite (v mojem primeru 3 za poslovno informatiko), plačaš cel letnik in potem se lahko ko imaš narejene tri izpite, vpišeš v 3. letnik faksa (in ko končaš si po bolonjcu 6/2 stopnja oz. dipl.ing.)...

Iščem kaj bolj elegantnega od tega, da moram plačati brez veze cel letnik za par izpitov in izgubiti eno leto...

Imate kaj izkušenj... Kakšen trik oz. priporočilo?

whatever ::

Trik? Hm, plava kuverta?:|
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

toxius ::

ali ima kdo kakšen predlog, kašno šolo mogoče, ki ima posluh za prehode iz končanega 2 letnega faksa v 3 letni faks?

overlord_tm ::

toxius je izjavil:

ali ima kdo kakšen predlog, kašno šolo mogoče, ki ima posluh za prehode iz končanega 2 letnega faksa v 3 letni faks?


A teb sploh ni vazna sola, sam da bi se mal studiral al kako? Potem se lahko tud redno vpises v 1. letnik nekam, a ni tako da lah 2x studeras?

toxius ::

overlord_tm je izjavil:

toxius je izjavil:

ali ima kdo kakšen predlog, kašno šolo mogoče, ki ima posluh za prehode iz končanega 2 letnega faksa v 3 letni faks?


A teb sploh ni vazna sola, sam da bi se mal studiral al kako? Potem se lahko tud redno vpises v 1. letnik nekam, a ni tako da lah 2x studeras?

narobe si me razumel ali pa jaz čudno pišem. Iščem izredni študij informatike, poslovne informatike oz. podoben program in pa seveda fakulteto kjer se lahko vpišem direktno v 3. letnik (s tem da moram še kak izpit narediti za nazaj), na FPKVju so mi ponudili da se lahko vpišem še ENKRAT v 2. letnik kjer moram narediti 3 izpite, mi veselo zaračunajo šolnino za cel letnik in ŠELE potem po izgubljenem denarju in enem letu časa me spustijo v 3. letnik.
Meni ljubše bi bilo plačilo samo teh 3 izpitov (in šolnine za 3. letnik) in opravljanje tekom leta ko sem ŽE vpisan v 3. letnik ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Višja šola za informatiko (B2)

Oddelek: Šola
3415583 (6105) Raptor F16
»

Višja šola kam naprej?

Oddelek: Šola
308006 (7078) Sarazyph
»

Studiranje iz VI na magisterij

Oddelek: Šola
209209 (8567) Isotropic
»

Višja ali srednja šola za informatika

Oddelek: Šola
123999 (3854) mgermo
»

gradbeni faks

Oddelek: Šola
215395 (2903) ekasteli

Več podobnih tem