» »

Android - katere aplikacije

Android - katere aplikacije

««
11 / 50
»»

kixs ::

cordoba ::

A je kdo probal splashtop na drugem omrežju? Meni ful šteka, totalno neuporabno...
Kako je z refundom, kakšen je postopek in verjetnost, da dobim denar nazaj? Kupil sem včeraj....

pi pawr ::

Refound velja 15 minut razen, če ni avtor aplikacije povedal drugače.
Verjetnost, da dobiš nazaj, je pač 1. Klikneš uninstall in refound. V 15 minutah
Drugače pa komentiraj ali oceni aplikacijo in upaj, da jo bodo nekoč popravili :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pi pawr ()

roCkY ::

cordoba je izjavil:

A je kdo probal splashtop na drugem omrežju? Meni ful šteka, totalno neuporabno...
Kako je z refundom, kakšen je postopek in verjetnost, da dobim denar nazaj? Kupil sem včeraj....

Meni dela zelo solidno. Zmanjšaj ločljivost, izklopi zvok če ga ne rabiš.
Sam imam naloženega na 4 PC. Dostopam občasno med njimi in precej pogosto z androidniki prek UMTS. Linija 15/5 in en PC na T2 UMTS.
Kakšno imaš povezavo? UMTS - UMTS je lag a se večino stvari da narediti. Res pa ne rabim za neko delo kot je recimo pisanje, oblikovanje. Le neke nadzorne zadeve in upravljanje, ko zamik ni problem.
Sam sem zelo zadovljen z njim. Odjar me je Telekom preklopil na VDSL2b pa še iz domačih PC-jev zadeva leti na Androidnike. Uporabljam redno kako leto.
Vmes je bilo nekaj težav z lokacijo kjer je UMTS modem povezava, ker se ni povezoval na server. V zadnjem obdobju je ponovno OK.

cordoba ::

Jah zaradi filmov sem vzel ta program, da se povežem na drugo omrežje, kjer imam računalnik, tko da zvok bi rabil....
Imam 1200*800 pa 20/1mb imam povezavo. Sem pisal na support, če imajo kakšno rešitev.

roCkY ::

Ravno najzahtevnejše rabiš.
1 MB ven je premalo za tekočo sliko - video. Za silo se sicer da pogledat kako malenkost. Večino stvari se komot dela. 5 MB bi rabil od računalnika na katerega si povezan.

VoidRay ::

Zakaj je upload pomemben?
Work can't kill you, but why take a chance?

cordoba ::

Jah večji upload žal ne pride v poštev, ker imam prešvoh parico :-P

DuleKrtola ::

A 10/10 pa ne moreš / nočeš?

cordoba ::

Ne, ker ne morem, ker nimam optike uploud je pa max na moji lokaciji.

A kdo ve kako bi omogočil, da se mi chrome odpre preko slashtopa 2? Ko se s tablico povežem, imam resolucijo 1200*800 in mi chrome javi, da naj spremenim resolucijo. Če se povežem z drugo resolucijo dela, ampak ni na celmu zaslonu in je moteče.

Nemixxx ::

Iščem aplikacijo kalulatorja ki bi bila podobna temu...http://www.bigbang.si/zepni-kalkulatorj...

Da imaš za logaritme in te fore...
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nemixxx ()

pi pawr ::

RealCalc, obstaja pa tudi emulator za TI89

Nemixxx ::

hvala
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

boste007 ::

Pozdravljeni: Mene zanima samo če lahko v tablico asus transformer namestiš operacijski sistem windows8 rt.hvala za odgovore

cordoba ::

A ima kdo splashtop2 in pa windows8? Ko se povežem z asus tf300t mi ne odpre chrome in aplikacij, ker je prenizka resolucija. Če zberemo kero drugo sicer dela, ampak ni lepo na celem zaslonu :-)

DuleKrtola ::

Rad bi imel navaden slide screen lock, po npr 10 minutah pa pin ali pattern lock. A obstaja kak app za to? (JB 4.1)

pi pawr ::

Sicer nepopoln odgovor, pa vendar... Pod varnostnimi nastavitvami lahko nastaviš po kolikšnem času se telefon zaklene, če zaslon zaspi. Torej, če backlight ugasne in pritisneš tipko za odklepanje se zaslon vklopi brez, da bi moral narisati vzorec.

V bistvu je to to. Nastavitve->varnost->samodejno zaklepanje...in tam nastaviš čas

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pi pawr ()

DuleKrtola ::

To že, ampak preden je ta čas dosežen, se ekran vklopii tudi če ponesreči stisnem home tipko (sgs2).

Lonsarg ::

Hm, ne vem, če je kaj takega je ziher na Google Play.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

PINki ::

Vem, da se z Taskerjem, da svašta narediti, vendar za to je vredno vprašati v kakšni temi o tem programu. Npr. http://forum.xda-developers.com/showthr...

nanoleet ::

Katere widgete za vremensko napoved kaj uporabljate?

pi pawr ::

Accuwearher, že inštaliran na Xperii

roCkY ::

Accuweather pro in Rain alarm. No slednji ni napoved pač pa združuje veliko padavinskih radarjev pod eno streho.
Widgeti so bolj tako tako. Še vedno je bolje prek WWW pogledat posamezne portale, ker na njih ni toliko informacij. Lokalnih pa niti ni v tej obliki ARSO, ZAMG

CaqKa ::

jaz imam bookmark bližnjico do arso radarske slike, pa do pro-vreme.net

mgermo ::

nvm

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mgermo ()

rawlit ::

Uporabite Android napravo kot remote control za PC:

https://play.google.com/store/apps/deta...

Vse dela kot treba, vredna svojega denarja.

roCkY ::

Se mi glede na video ne vidi kaj prida uporabno.
Včasih uporabim splahtop na tablici. Večinoma pa sta mi MX Air in/ali Edge ljubša za nadzor HTPC.

Free Bird ::

Katera brezplačna navigacija je dobra?

c00L3r ::

Tista, o kateri se na ST ne smemo pogovarjat, saj se je ne da kupit, tudi če bi jo hotel :)

CaqKa ::

pa pač vzameš google maps... offline vklopiš.
sej tolko se pa ja na branje zemljevida spoznamo, da nam ni ravno treba da govori left in pa right da pridemo do zvezdice?

St235 ::

Nisi kaj dosti vozil po svetu kaj?

Okapi ::

Po razvitem delu sveta deluje brezplačna googlova navigacija, ki govori left & right. Za manj razvite konce sveta pa uporabiš brezplačni NavFree, ki te v večini primerov čisto OK pripelje do cilja (preverjeno pri nas in na Hrvaškem). Enega novega krožišča, ko zapelješ iz avtoceste v Šempeter pri NG, sicer še ni poznal, ampak ga takrat, ko sem to preverjal, ni poznal niti Garmin.

O.

CaqKa ::

St235 je izjavil:

Nisi kaj dosti vozil po svetu kaj?

res je. nisem. ampak govoril sem o razvajenosti, včasih si imel karto in si se moral znajti z nje.
s pomočjo google maps, imaš karto, ki je celo obrnjena v smer v katero gledaš, pa še s puščico imaš označeno, kje si in kam bi rad prišel.
meni ta način, kjer imam sam še vedno kontrolo nad vsem skupaj še vedno bolje ustreza, kot klasični garmin načini.

seveda pa vsakemu dopuščam svojo rešitev.
in tudi tebi dopuščam in dovolim da mi razložiš kje sem pa tako mimo kiksnil, da se me drzneš zbadat?

klinker ::

Free Bird je izjavil:

Katera brezplačna navigacija je dobra?


Brezplacne in res dobre ni. Sam sem jih sprobal kar nekaj in na koncu pristal na... iGO

r3dkv1c4 ::

Lep pozdrav
imam majčkeno težavo z google search iskalnikom na androidu(samsung xcover)
in sicer:

Ko se recimo povezem preko wifi omrežja in vklopim iskalnik se zadeva poveze in odzove po prvem iskanju...naprej pa ni variante....javi mi da je stran premeščena ali trenutno nedosegljiva.
Isto se zgodi preko podatkovnega prenosa.....

nimam nekih izkušenj z androidam.....pa me zanima a je to problem samega google searcha ali je to problem androida?

hvala za odgovore

rawlit ::

Živjo,

iskalnik v androd browserju ali imaš kakšno search aplikacijo (spomnim da je bil nekoč google search kot app).

Če gre za browser poskusi pobrisati cache, zgodovino, cookije itd..

LP

r3dkv1c4 ::

rawlit je izjavil:

Živjo,

iskalnik v androd browserju ali imaš kakšno search aplikacijo (spomnim da je bil nekoč google search kot app).

Če gre za browser poskusi pobrisati cache, zgodovino, cookije itd..

LP

malo sem se poigral pa sem si namestil mozillo in dela ko šus...začim google search še vedno ne dela...
bom pa poizkusil še to ja pa da vidim mogoče ga pa kaj od tega heca, hvala za nasvet, lp

dukenukem ::

glede navigacij za android je sygic men top,preverjeno sem se vozil po sloveniji in mape delujejo popolno,ne samo po glavnih cestah tudi po hribih in zakotnih krajih ,kar mi je enkrat prišlo zelo prav

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dukenukem ()

Veron ::

mogoče kdo ve, katero verzijo androida pogojuje facebook za inštalacijo 2.0 verzije apk?

bdoxx ::

na marketu ne piše?

Veron ::

ne, samo odvisno od naprave

St235 ::

CaqKa je izjavil:

St235 je izjavil:

Nisi kaj dosti vozil po svetu kaj?

res je. nisem. ampak govoril sem o razvajenosti, včasih si imel karto in si se moral znajti z nje.
s pomočjo google maps, imaš karto, ki je celo obrnjena v smer v katero gledaš, pa še s puščico imaš označeno, kje si in kam bi rad prišel.
meni ta način, kjer imam sam še vedno kontrolo nad vsem skupaj še vedno bolje ustreza, kot klasični garmin načini.

seveda pa vsakemu dopuščam svojo rešitev.
in tudi tebi dopuščam in dovolim da mi razložiš kje sem pa tako mimo kiksnil, da se me drzneš zbadat?


ko boš vozil v kakšnem večjem mestu, boš hitro videl, da se zgornja teorija fino sliši, a v praksi slabo obnese. Ne rečem, da se s karto ne da navigirat, govorim o temu, da če si sam v avtu in gledaš na karto na telefonu medtem, ko voziš v promerni konici v večmilionskem mestu je to recept za katastrofo.

Tako, da to kar ti označuješ za razvajenost je eden od izumov, ki drastično olajša navigacijo, poveča prometno varnost in ti omogoča, manj stresno vožnjo. S tega vidika tudi ni težko razumet zakaj večina ljudi ni zadovoljna samo z slikovno navigacijo.

Sklicevat se na to, da so se včasih tudi z karto znašli je pa tam na nivoju izjave, da so včasih tudi s konji okrog potoval, danes pa razvajenci sedimo v avtomobilih.

miraldi ::

dukenukem je izjavil:

glede navigacij za android je sygic men top,preverjeno sem se vozil po sloveniji in mape delujejo popolno,ne samo po glavnih cestah tudi po hribih in zakotnih krajih ,kar mi je enkrat prišlo zelo prav


Meni je tudi Sygic TOP.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

DuleKrtola ::

roCkY je izjavil:

Lokalnih pa niti ni v tej obliki ARSO, ZAMG


https://play.google.com/store/apps/deta...

Veron ::

miraldi je izjavil:

Meni je tudi Sygic TOP.

sygic je po sloveniji, avstriji, nemčiji (preverjeno) vredu, južna španija zelo slabo, enako velja za balkan, neuporabno (Beograd še nekako).

cryptozaver ::

Katerega e-mail clienta priporočate za 10" tablico?

knesz ::

cryptozaver je izjavil:

Katerega e-mail clienta priporočate za 10" tablico?

Kaiten

Mavrik ::

cryptozaver je izjavil:

Katerega e-mail clienta priporočate za 10" tablico?


Jaz mam odlične izkušnje z MailDroid.
The truth is rarely pure and never simple.

ttommy ::

Airdroid2 beta ima cool opcijo- Find your phone. Fajn zadeva....
Gamer

cryptozaver ::

««
11 / 50
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Male lahke super aplikacije za android (small, light, cool, necessary aps)

Oddelek: Mobilne tehnologije
257409 (353) marS
»

Obupno počasen Android

Oddelek: Mobilne tehnologije
408803 (7483) joze67
»

Migracija na nov Android telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
4011484 (6753) BladE_
»

Spam kot notifications na androidu

Oddelek: Mobilne tehnologije
94394 (4056) CaqKa

Več podobnih tem