» »

Android - katere aplikacije

Android - katere aplikacije

««
5 / 50
»»

Bananovec ::

A je kdo preizkusil Android Manager WIFI?
Meni zadeva izgleda in funkcionira ODLIČNO!

Da si sposodim še opis @Racunalniske-Novice.com

Brezplačna programska oprema imenovana Android WiFi Manager, je vsestransko orodje za upravljanje s podatki, shranjevanje v pomnilnik mobilnih naprav, ki temeljijo na operacijskem sistemou Android , kot tudi za hitro in natančno varnostno kopiranje in brezžično sinhronizacijo različnih podatkov, vključno z vsebino imenika, koledarja, sporočil, fotografij, video posnetkov, aplikacij, itd.

Android WiFi Manager podpira prenos podatkov preko brezžičnih kanalov. Potrebno je le namestiti programček na osebnem računalniku in naložiti kopijo mobilne različice,

in jih nato spojiti v istem WiFi omrežju.

Glavni vmesnik progama Android WiFi Manager omogoča hiter in udoben dostop do orodij in funkcij:

* Kategorizacijo in prikaz vseh razpoložljivih programov
* Poenostavitev postopka za nalaganje in nameščanje nove programske opreme za naprave Android.
* Poenostavljen prenos datotek med platformami. PC uporabniki lahko preprosto povlecejo želene predmete z miško.
* Komponenta Music Manager vključuje vgrajen predvajalnik glasbe in možnost prenosa glasbenih datotek med računalnikom in pametnim telefonom
* Omogočena je sinhronizacija podatkov med pametnim telefonom in Android aplikacijo MS Outlook. V imenik lahko dodajate nove vnose in uredite obstoječe.
* Kontrolni center je na voljo v zavihku >>Časovna sinhronizacija<<. Tukaj lahko izberete vrsto sinhronizacije podatkov in postopke nastavitev. Sinhronizacijski postopek se lahko izvaja samodejno ali ročno,vsakič ko se telefon poveže z računalnikom.

Link: Racunalniske-Novice.com
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

DuleKrtola ::

Iščem aplikacijo, s katero se da launchat druge aplikacije tako, da vtipkaš par črk in ti instantno najde aplikacije ki vsebujejo te črke v imenu. Androidov built-in (ali pa to spada pod HTC sense) search dejansko ima to, vendar ti vrne še rezultate iskanja med kontakti, web, msgji..., kar naredi vse skupaj počasno in nepregledno. Primer take aplikacije na desktop windows je launchy

BaRtMaN ::

Gesture Search.

Med nastavitvami lahko označiš, po čem program išče (Contacts, Bookmarks, Apps, Music, Settings), iskalne pojme pa vnašaš z risanjem črk, ne pisanjem na tipkovnico.

mcb ::

mene pa zanima ce si je kdo instaliral aplikacijo "police lights free"? Sem jo imel ze instalirano vendar sem jo kasneje odstranil sedaj pa se jo ne da vec instalirati in me zanima ce bi kdo mogoce vedel kje je problem?

recmajkemi ::

Obstaja word by word bralnik eknjig?

tictac ::

pozdravljeni,

a dela na android gsmjih java chat?

bajsibajsi ::

Kot mi je znano ne. Ker Dalvik/Android "svojo" Javo ne poganja z Javo SE/ME...itd, ampak uporablja svoje zbirke virtualno...

Lahko pa testiram, ce mi poves oz. linkas zeljeni chat (po moznosti tak, da je brez registracije^^).

Baje obstajajo orodja, ki NAJ bi konvertali za javo aps. Mogoce najdes kaj uporabnega tu http://androidcommunity.com/forums/f7/i...

tictac ::

evo, za tega me zanima:

http://www.chat386.com/


lp

c00L3r ::

Meni ta chat386 niti na PC-u ne dela :P Klilnem "Poveži", pa se nič ne zgodi. Če pa prav vidim, pa je to spletni vmesnik za IRC? Za IRC pa imaš aplikacije na Market-u.

tictac ::

meni na računalniku dela...če imam inštalirano Java TM platform SE...zato me je zanimalo, če to deluje tud na Androidih..

bajsibajsi ::

tictac je izjavil:

evo, za tega me zanima:
http://www.chat386.com/
lp


Ne dela, v HTC Desire default browserju napise za DL Java. Na Java strani pa zazna oz. ponudi za Apple (ker Androida ocitno ne podpira).

Za IRC http://www.appbrain.com/search?q=irc

Zgodovina sprememb…

tictac ::

za irc vem, dela tud na symbianu...sm mislu da je android kaj bolj napreden:)

jurre ::

vceraj sem sprobal youtube remote. Dost kul zadeva:D
S fonom se logiras na youtube account, na PCju se logiras v youtube z istim accountom in odpres link youtube.com/leanback in ti zazna, da si prijavljen s telefonom. Potem pa imas v bistvu daljinca za youtube na fonu, gledas pa na PCju.

tictac ::

z brezzicno misko je ceneje in lazje...pa se baterijo v telefonu prisparas za kaj bolj pametnega

WaterBoy ::

Pardon napačna tema

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: WaterBoy ()

bajsibajsi ::

Kateri offline angleski slovar?

knesz ::

Da naredim še malo reklame za slo aplikacijo Novice :)
Še Market link

WaterBoy ::

Katera je uporabna aplikacija za lazfanje, tako da ti naprimer preko gps-a na mapi kaže pa hitrost kaže pa to.

Hvala

Tomson ::

knesz je izjavil:

Da naredim še malo reklame za slo aplikacijo Novice :)
Še Market link


Na DesireHD meni ne deluje, ko se dotaknem zaslona ven vrže ... Isto prek WiFi ali MobileNetwork ...

-----
sorry

The aplication Novice (process com.gfd.triton) has stopped unexpectedly.
Please try again.
-----------------

Sem poskušal na novo inštalirat pa ista pesem ... Updajtal sem tudi ampak ne dela.

Kakšna ideja?
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

knesz ::

Tomson je izjavil:

knesz je izjavil:

Da naredim še malo reklame za slo aplikacijo Novice :)
Še Market link


Na DesireHD meni ne deluje, ko se dotaknem zaslona ven vrže ... Isto prek WiFi ali MobileNetwork ...

-----
sorry

The aplication Novice (process com.gfd.triton) has stopped unexpectedly.
Please try again.
-----------------

Sem poskušal na novo inštalirat pa ista pesem ... Updajtal sem tudi ampak ne dela.

Kakšna ideja?


Nova verzija na marketu, sedaj mora delati :)

Lloyd Banks ::

ali kdo ve kako bi lahko galaxyja 5 uporabil kot modem. da bi naredil svoje wireless omrezje...

BaRtMaN ::

WaterBoy je izjavil:

Katera je uporabna aplikacija za lazfanje, tako da ti naprimer preko gps-a na mapi kaže pa hitrost kaže pa to.

Hvala

lazfanje?

My Tracks, Googlova aplikacija, s katero si lahko posnameš pot in hkrati prikazuješ hitrost, graf višine in hitrosti...

Lloyd Banks je izjavil:

ali kdo ve kako bi lahko galaxyja 5 uporabil kot modem. da bi naredil svoje wireless omrezje...

Ne kot modem, ampak kot dostopno točko. Telefona ne poznam, angleško pa se temu reče Wireless Tethering, mislim, da je to vključeno v Androidu 2.2 in novejših.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

bajsibajsi ::

2.2 ima Wi-fi Hotspot, uporabim tu in tam na Desire.

globoko grlo ::

lazfanje = ali malo zatipkano fafanje ali pa laufanje, hehe

WaterBoy ::

Hvala. Se da ki dobot shazam, samo da ne bo omejen na 5 tagov na mesec? 8-)

recmajkemi ::

Iščem aplikacijo ki ima tudi widget za uro in datum, ki se sinhronizira z internetom, ker na mojemu telefonu se po menjavi baterije vse skupaj poenostavi baterijo pa menjavam dnevno.

Lonsarg ::

Al pa če v nastavitvah androida nastaviš, da se čas sihronizira z internetom. Pod settings/Data & time settings daš na automatic.

recmajkemi ::

Imam nastavljeno, vendar ne deluje. Sem poklical na Simobil (moj operater) in so rekli, da njihovo omrežje ne podpira funkcije usklajevanja ure na mobilnih napravah, oziroma da lahko pride do napačnega prikaza. Vendar se meni, kot že omenjeno ob menjavi baterije ura poenostavi na 1:01 6.1.1980 in se tudi ob vklopljenih avtomatičnih nastavitvah ne sinhronizira. Več, kot eno leto nisem imel teh težav z istim telefonom, kvečjemu je menjavi sledilo vprašanje po časovnem pasu.

mikimisek ::

Jaz uporabljam clocksync za update casa. Lahko nastavis, da se sinhronizira ob zagonu, samo nevem, ce deluje, ker ne uporabljam. Drugace pa potem sinhroniziras rocno in deluje. Je pa res, da nima widgeta.

recmajkemi ::

Clocksync potrebuje root dostop za delovanje s sistemsko uro. Kot zanimivost, ob ponastavitvi na tovarniške nastavitve se ura in datum prikažeta pravilno, tako da sem sumil na krivdo kake aplikacije, vendar se pri menjavi baterije ura in datum zopet ponastavita.

c00L3r ::

Ima kdo kakšno dobro aplikacijo za snemanje pogovorov? Na market-u jih je kar nekaj, a večinoma vse snemajo samo mene, sogovorniki pa se sliši le kot tihi prisluh, ki ga zazna mikrofon.

Lahko zahteva tudi root dostop.

DuleKrtola ::

Js pa iščem app, ki ti glede na GPS poišče najbližji bankomat in prikaže na gmaps. Nekaj takega obstaja na iOS, tko da bi zih moglo bit tudi na androidu

genesiss ::

OdpiralniČasi

Maxl ::

Misliš aplikacijo OdpiralniČasi? Tukaj imaš podrobnosti: https://market.android.com/details?id=s...

Mare3 ::

denabiker ::

c00L3r je izjavil:

Ima kdo kakšno dobro aplikacijo za snemanje pogovorov? Na market-u jih je kar nekaj, a večinoma vse snemajo samo mene, sogovorniki pa se sliši le kot tihi prisluh, ki ga zazna mikrofon.

Lahko zahteva tudi root dostop.


total recall si probal? meni je dober

Lonsarg ::

KOlikor jaz vem NI MOGOČE snemati sogovornika na Android operacijskih sistemih. Ti programi, ki ga kao snemajo majo sam hack, da v bistvu prek mikrofona posnamejo kar pride iz zvočnika. Žal, tudi zame en velik fail, da je že na driver levelu disablano snemanje, čudno da se noben ni lotil modificiranega kernela delat, kjer je to mogoče.

Mare3 ::

Obstaja kak drug način kot je root telefona za zbrisat neuporabne aplikacije ki so na telefonu po defaultu? Ali jih nekako vse za zmeraj ugasniti ker se same od sebe prižigajo takoj ko se povežem na internet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare3 ()

c00L3r ::

Brez root-a ne gre odstranjevat sistemskih aplikacij. Lahko pa poveš katere konkretne aplikacije se ti same povezujejo? Najverjetneje gre v nastavitvah posamezne izklopit samodejno povezovanje/sinhronizacijo.

Mare3 ::

Voice search, facebook,brskalnik, vreme novice vse to se vedno prižge morda še kaj kar sem izpustil.

c00L3r ::

Facebook -> Settings -> Refresh interval -> [Never]

Vreme, Novice? Ne vem se to nanaša na HTC aparat? V tem primeru se nastavitve skrivajo v:
Settings->Accounts & Sync
Spodaj je seznam aplikacij, ki uporabljajo sistemski sync. Jaz imam Weather, News in Stocks izklopljeno.

Brskalnik načeloma sam ne dela ničesar, razen če se še nalaga spletna stran.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c00L3r ()

Mare3 ::

LG Optimus One je telefon, ja stvar je taka da takoj ko vklopim mobilni internet se tisti dve puščici gor/dol vklopita in stojita vklopljeni to verjetno pomeni da nekaj uporablja internet.

Lonsarg ::

Jap to pomeni da se uproablja internet. Če nočeš stalnega interneta moraš izklopiti Background data, ter Auto-sync v nastavitvah.

Mare3 ::

Zgleda bo res potreben root ker se kljub temu da sem izklopil to kar si omenil vse spet prižge ko vklopim net. Kako je pa kaj z garancijo če je telefon rootan?

Mavrik ::

Uradno jo zgubiš.
The truth is rarely pure and never simple.

recmajkemi ::

Kje bi se dalo dobiti klon aplikacije iSnort, za android?

BaRtMaN ::

Mare3 je izjavil:

Zgleda bo res potreben root ker se kljub temu da sem izklopil to kar si omenil vse spet prižge ko vklopim net. Kako je pa kaj z garancijo če je telefon rootan?

Meni so zamenjali HTC aparat (no, matično ploščo) v garancijskem roku, čeprav je bil rootan. Je pa res, da sem povrnil aparat v tovarniško stanje (originalni ROM in pobrisal sem program su, ki nudi aplikacijam root dostop).
V bistvu na ta način proizvajalec sploh ni mogel ugotoviti, da sem ga rootal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

Mavrik ::

Razen da pogleda boot loader.
The truth is rarely pure and never simple.

Lonsarg ::

Boot Loader ali recovery je drugačen sam v nekaterih primerih, ko greš custom ROM nalagat. In greš pač lepo flashat originalni boot loader in recovery, v večini primerov se da.

Root sam pa ni nič drugega kot en file v /system particiji, pobrišeš in to je to. Seveda najlažje je lepo vse original nazaj flashat, pa se mimogrede izbriše.

Mare3 ::

Se po izbrisu roota povrnejo stock programi ki sem jih z rootom izbrisal.
««
5 / 50
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Male lahke super aplikacije za android (small, light, cool, necessary aps)

Oddelek: Mobilne tehnologije
257476 (420) marS
»

Obupno počasen Android

Oddelek: Mobilne tehnologije
408867 (7547) joze67
»

Migracija na nov Android telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
4011548 (6817) BladE_
»

Spam kot notifications na androidu

Oddelek: Mobilne tehnologije
94428 (4090) CaqKa

Več podobnih tem