» »

Android - katere aplikacije

Android - katere aplikacije

««
13 / 50
»»

CaqKa ::

automateit, tasker,
pa verjetno še en kup drugih

Halfdead987 ::

Juice Defender ugasne, ko ne uporabljaš. Ko imaš v power saving modu, seveda.

BladE_ ::

+1 za Juice Defender, moj najdražji nakup ampak se je splačal :)
Akcija - Reakcija

cordoba ::

Danes sem kupil zen pinball, v igri pa še 2 mizi. Racunali so mi 3 krat za mize in pa se 3 krat po 1 eur. Zakaj t še po 1 eur?

Okapi ::

Kaj so ti računali, sicer ne vem, bi pa omenil, da je najboljši (za moj okus) fliper na androidu Pinball Arcade.

https://play.google.com/store/apps/deta...

O.

Pesimist ::

Kero je dober asistent ki deluje skozi bluetooth skušal like stisni bluefoot Knof in reces play music, stop itd. Samo ne Aivc ker mam občutek da mi fon reboota.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pesimist ::

Kot pravim. Prvi dan installo in mel par dni pa mi fon reboota. Uninstallo pa vse stabilno do včeraj ko sem spet installo. Zdaj sem removal da vidim če bo se kaki reboot pa zaenkrat vse stabilno.

woman ::

Fantje, vas lahko lepo prosim, da bi pisali v slovenščini in ne v nekem "žnj" dialektu in fonetični angleščini? :(

Pesimist ::

Katera je najboljša tipkovnica z Flow ki omogoča cross language pisanje? Ta stavek sem trenutno napisal z SwiftKey keyboard brez da sem kaj spreminjal ali popravljal v cross language. Zanima me če je katera free dobra?

Pa najboljši Web browser? Dolphin?

DuleKrtola ::

Meni je najbolj všeč stock browser. V settings - labs vključiš quick controls. Opera ima outdated interface, chrome pa se sesuva in ima nadležen text boost, isto firefox. Pri default browserju se tudi synchajo bookmarki s chrome na desktopu.

A da bi dal tiste 3€ za tipkovnico namest za pir je pa prehuda cena?

Pesimist ::

moj default browser je chrome. Z 4.1.2+ v Nexus 4.
Tak da zato sprasujem. Rusi se mi nena, je pa slower kot dolphin ziher! Benchmarko na www.vecer.si
Opero mini mam na data drugac, firefox se pa cudno obnasa. Kot da bi cela stran bila slika ki se loada is low res v high res ce scrollam prehitro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

DuleKrtola ::

Nisem vedel. Na cyanogenu še kar prilagajo stari browser, tudi na 4.2

Pesimist ::

Glede na to da risanje po tipkavnici in predikcija oz popravlanje deluje odlicno na swiftkey bom jo verjetno kupil.

Me pa tudi zanima ce so kaksne tipkavnice ko pises po ekranu besede namesto da bi tipkal in po moznosti da tipkovnica sploh ne skoci ven ko aktiviras to. Ta feature sem videl ravno v tem Dolphin browseru, za bookmark strani in deluje super. Le da pac mojo lastno pisavo matcha in ne neko generalno.
Menda pa majo to razne tablice.

volvo5er ::

Pesimist je izjavil:

Pa najboljši Web browser? Dolphin?


Odkar so omogočili "Gestures" mi je definitivno najboljši Boat Browser (je pa res, da je osnovna verzija z neodstranljivimi reklamnimi bookmarki). Alternativa je Dolphin.

BladE_ ::

Dolphin all the way... Za moje pojme ni boljšega browserja za Android...
Akcija - Reakcija

Pesimist ::

Boat browser je zdaj nameščen. Postal je moj stock browser ker en od redkih ki podpira flash na 4.2.2. Dolphin bo pa vseeno primarni browser. Pa tudi SwiftKey keyboard sem kupil.
Opero mobile bom pa imel če bo kdaj potrebno varčevati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Jst ::

Kaj si mislite o Opera Beta? Mene najbolj moti, da ko kliknem mp3, da bi ga prenesel, se začne predvajati v browserju. Ter Link morajo integrirati (kot v Mobile), ne da se odpre kot tab. Drugače se mi zdi pa "dobra beta."

Opera Mobile je pa moj stock browser. Z No-Sense sem odstranil vse kar je možno od HTCja. Škoda mi je Widgetov, Clock aplikacije (in widgeta) ter Weather. Drugače sem pa zelo zadovoljen. Kupil sem Apex Launcher, ga naredil kot persistent in RAM, system app.

Kot da bi imel nov telefon...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Pesimist ::

te si beautiful widgets nabavi isto oz bolse ko sensov clock in weather z puno skinsi. To je prvo kaj sem nabavo od Desire -> N4
https://play.google.com/store/apps/deta.....

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: woman ()

Jst ::

Beautiful Widgets sem kupil, potem pa refund, ker mi niso všeč. (To že kakšno leto nazaj) Že tako se 2.4EUR, 1.9EUR, 29EUR (F1 App),... nabira vsak mesec. Te widgeti mi pa niso všeč, ker sem uro in music samo prenesel (HTCClock.apk in HTCMusic.apk), za HTCjev weather apk pa je no-sense verjetno vzel kakšno ključno komponento ven in ne dela. Sem imel pa en weather widget, ki mi je baterijo tako hudo trošil, da mi ni bilo nič jasno. HTCjev Weather pa nič ne porabi pa še pravilno za Slovenijo (kar je najbolj pomembno, a ne?) kaže. In iščem, kje bi lahko dobil kaj podobnega.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

CoolBits ::

Pesimist ::

Kaj pa kateri je najboljši office in excel app za Android tablet?

Pesimist ::

Kaj je bil kakšen upate za Firefox, ker zdaj lepo dela in ne več kot da bi slike nalagal na 24kbps povezavi plus flash dela in ads blocker ima kot desktop.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

PARTyZAN ::

Jaz z mobilnim Firefoxom nikoli nisem imel težav.

Jst ::

>Kaj pa kateri je najboljši office in excel app za Android tablet?

Če je treba spremeniti kakšno malenkost, se povežem na računalnik, če je treba ustvariti, uporabim Google Docs. Ali pa na MSjevo storitev 365. (Ki je sam sicer ne uporabljam, jo pa moja mati, ki ima računovodstvo in me kdaj pokliče če jo kaj zafrkava - kar je ponavadi ena ikona, ki "jo ne vidi, je drugje, drugačne barve,...)

Do sedaj še nisem naletel na aplikacije, ki bi RES ponujala vsaj približno funkcionalnost. Tukaj je Surface stokrat na boljšem.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

CaqKa ::

Pesimist je izjavil:

Kaj pa kateri je najboljši office in excel app za Android tablet?

Poleg standardnih, se je na novo pojavil sedaj še king office.
drugače pa ni noben niti približno podoben temu kar pravi excel ponuja...

volvo5er ::

Kar se mene tiče Kingsoft Office.

Halfdead987 ::

kingsoft office TAKOOOOOOOOOOO šteka na s3... druge nisem sploh probal.

Jst ::

To je res velika prednost MSja oz. Surface. Tisti, ki so vezani na Excel - recimo moja mama, ki ima računovodstvo in AJPESa sprejema samo .xls - nima druge izbire, noben Android based tablet.

Te "Office" programčki so bolj kot ne eno veliko sranje. V dosti primerov še reformat teksta samo za branje ne naredijo lepo. Tisti XOffice, ki sem ga imel na DHDju je bil eden izmed takšnih. (Sicer pa Office na telefonu... ne moreš primerjati - niti ne vem, zakaj si ga dobil zraven.) Za tablice je po mojem mnenju najboljša rešitev "Office v oblakih."
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Pesimist ::

Kaj pa Onlive desktop? Menda je office ze namescen v free varianti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

icek ::

Pesimist je izjavil:

Kaj pa kateri je najboljši office in excel app za Android tablet?


CloudOn je tudi dober.
Rider of Theli
www.air-tv.net

CaqKa ::

Halfdead987 je izjavil:

kingsoft office TAKOOOOOOOOOOO šteka na s3... druge nisem sploh probal.

verjetno rabiš telefon prejšnje generacije, kot recimo jaz SG Note (1), pa mi nič ne šteka kingsoffice ;)
kar se tiče pisarn v oblakih.. jaz uporabljam google drive, sem pa včeraj videl da obstaja tudi app za skydrive.

pri teh office paketih je jeba to, da hočejo imitirat word, kar je na tem malem ekranu zelo težko. namesto da bi se katera firma spravla v samo RTF besedno orodje...
po drugi strani, pa te iste aplikacije tiščijo tudi na tablice, kjer so malenkost bolj uporabne, ampak še vedno daleč beg od pravega worda in excela.

mislim da tablice bi dejansko potrebovale nek excel like program, ki bi znal delat pivot tabele, ko so tablice sedaj že dovolj močne za take kolobocije.

Jst ::

Office program na telefonu oz. mini tablici, kot je Note, je brezveze. Skydrive app za android je pa samo storage. Vidiš sicer tudi dokumente, ampak jih ne moreš spreminjati.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Pesimist ::

Ok note 10 imam zdaj. Onlive desktop deluje fajn za office in internet brskanje z flash 100 procent tekoce kot localni desktop. Fajn je tudi optimiziran za prste. Vbistvu je cistokrvni windows 7 sistem z office 2010. Zadeva je odzivna super. Apk se pa mora poiskat na kakem xda foromu.

Drugace pa tudi planiram lokalen cloud z virtualbox, win8, office2013 ter splashtop remote 2 kar je v bistvu identicno onlive desktopu, le da je pri meni doma sej mi quadcore 9300 ze nekaj cajta sluzi le kot media pc.

Jst ::

Jaz imam Router-PC, Asus Router je samo Access Point posebej. In ta Router-PC sem takrat sestavil z mislimi z 0 ventilatorji (na koncu eden - od napajalnika), mini ohišje, dve Intel kartice, BSD operacijski sistem.

Sedaj imam pa q6600, ki bi ga lahko pošteno downclockal in gor postavil virtualce. Poleg Routerja še NAS, nek (verjetno kar od openSuse) Cloud, pa mogoče še kaj. Virtualizacijo (osnovno) podpira in zelo upam, da bom lahko undervoltal CPU in da bo na 1.2Ghz (do recimo 1.8GHz) delalo vse smooth in kar mi je najbolj pomembno, da ne bo dodal niti milisekunde pinga. Trenutni že dela tako lepo in kuri 20-30W (se ne spomnim več, ampak malo). Pa gor laufam še firewall, SNORT, tiskalnik (OK, nič posebnega).


---

Sem pa hotel napisati, da je ena aplikacija, ki bi jo morali kupiti vsi: Swift Keyboard. Jaz si ne predstavljam življenja na smartphonu brez te tipkovnice. Sedaj, ko je izšla verzija 4 in nekaj posodobitev, je enkratna. (Ko sem pa prvič probal par let nazaj, nisem našel nastavitev za SLO in ANG - mogoče je takrat podpirala samo en jezik ali je bila pa kakšna omejitev)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

Eno vprašanje: Odkar se mi je nazadnje posodobil Swift Keyboard, v katerem imam nastavljena dva jezika (US in SLO), mi vsako slovensko besedo, čeprav mi jo popravi, dopolni ali predvidi, podčrta.

Ima še kdo takšen problem? Na support sem tudi malo prej napisal, a sem tudi vprašal tukaj, ker pri develperjih, ki imajo veliko "strank," včasih ne odpišejo ali pa napišejo nekaj splošnega (recimo: "Did you tried to reinstall?").
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

DuleKrtola ::

Ja, spell check. Mene je tudi zmotil, se pa ne spomnim, če sem ga izklopil v nastavitvah Swifta ali globalnih nastavitvah androida. Preklikaj vse boš že našel. Drgač pa če slučajno nisi porajtal, nova verzija omogoča še swipe!

Pesimist ::

Jaz tudi brez swiftkey in slo+us nemorem vec. Se mi pa zdi da imam od dans tudi vecje probleme z vmesnimi angleskimi besedami. Kdaj se je updejtalo?

Za na 10.1 tablico se mi pa nezdi primerna. Vsej ne v full screen varianti.

Kaj android podpira ločene račune kot desktop osi s passwordom seveda!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

PINki ::

Kolikor vem tablice (vsaj nexus) to omogočajo.

Pesimist ::

Pesimist ::

DuleKrtola ::

Kaj android podpira ločene račune kot desktop osi s passwordom seveda!


Android 4.2+

Jst ::

>Ja, spell check.

Kako je možno, da mi recimo, ko napišem besedo: "razve" ponudi "razvedrilo, kliknem nanj in se takoj pobarva? To je nek bug. Ampak ne za vse besede. Za ene 70% pa vse z šumniki.

Nastavitve sem dal čez že ene parkrat. Tudi tisto sem kliknil, da odstani staro verzijo oz. "old files" ali kako je že.

Updejtal se mi je pa sedaj, v teh dnevih, nevem točno, nekaj dni nazaj. In od takrat mi počrtuje besede, ki so slovnično pravilne.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

CaqKa ::

cena za tasker je padla iz 6,5 na 2€ danes: https://play.google.com/store/apps/deta...
pa zgleda da so naredli rewamp UIja.

BladE_ ::

Sem ga kupil predvčerajšnjim, zdaj pa že dva dni študiram zadevo... težave imam pri nastavljanju profila glede na lokacijo ampak bom že pogruntal... Zelo dober nakup!


Mogoče pride komu prav tudi DropSync PRO, ki je trenutno 50% off(2,5EUR).
Akcija - Reakcija

CaqKa ::

ma sem se nekak navadil fajle favoriteat, da mi jih zdownlowda.

Pesimist ::

kaj zmore? lahko nastavim svoje voice commande? kot kliči pepeka?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Apofis ::

Kateri program uporabljate za zapiske?

PARTyZAN ::

Google Keep.

orglce ::

Za predvajalnik glasbe uporabljam Apollo (http://www.apkmania.co/2012/11/apollo-v...
Brskalnik: Google Chrome
Urejanje datotek: ES file Explorer

Za vzdrževenje hitrosti telefona priporočam aplikacijo Advanced Mobile Care
(https://play.google.com/store/apps/deta...

miraldi ::

Kako preverim katero verzijo androida imam?
Nikjer ne najdem.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb
««
13 / 50
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Male lahke super aplikacije za android (small, light, cool, necessary aps)

Oddelek: Mobilne tehnologije
257410 (354) marS
»

Obupno počasen Android

Oddelek: Mobilne tehnologije
408804 (7484) joze67
»

Migracija na nov Android telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
4011484 (6753) BladE_
»

Spam kot notifications na androidu

Oddelek: Mobilne tehnologije
94394 (4056) CaqKa

Več podobnih tem