» »

Android - katere aplikacije

Android - katere aplikacije

««
33 / 50
»»

SumTingWong ::

Katere Xposed module uporabljate?

Do zdaj sem se bolj šel inštalacije custom ROM in kernelov, zdaj bi pa rad še v smeri Xposed pogledal, pa ne vem kje naj začnem.

failcoder ::

SumTingWong je izjavil:

Katere Xposed module uporabljate?

Do zdaj sem se bolj šel inštalacije custom ROM in kernelov, zdaj bi pa rad še v smeri Xposed pogledal, pa ne vem kje naj začnem.


moj seznam je:
- adblocker
- greenify
- power nap
- youtube adaway
- youtube background playback

starboi ::

failcoder je izjavil:

SumTingWong je izjavil:

Katere Xposed module uporabljate?

Do zdaj sem se bolj šel inštalacije custom ROM in kernelov, zdaj bi pa rad še v smeri Xposed pogledal, pa ne vem kje naj začnem.


moj seznam je:
- adblocker
- greenify
- power nap
- youtube adaway
- youtube background playback


Misliš aplikacijo Adaway ? Drugače pa bi priporočal še modul Android N-ify poleg zgoraj omenjenih. Lp

DuleKrtola ::

Rad bi imel lock screen z swipe unlock, po 2 minutah pa Pin kodo. Stock android sicer omogoča delayed lock, ampak pred zaklepom se homescreen pokaže takoj ko zbudim fon s tipko. To ni pravec fajn ko dam fon v žep. Pozna kdo kak ustrezen 3rd party lock screen app?

DuleKrtola ::

DuleKrtola je izjavil:

Rad bi imel lock screen z swipe unlock, po 2 minutah pa Pin kodo. Stock android sicer omogoča delayed lock, ampak pred zaklepom se homescreen pokaže takoj ko zbudim fon s tipko. To ni pravec fajn ko dam fon v žep. Pozna kdo kak ustrezen 3rd party lock screen app?


solved:
https://play.google.com/store/apps/deta...

BivšiUser2 ::

Katere programe priporočate za delo z multimedijo? VEM, da je android tablica za drek v tem področju, jo pa vseeno mislim uporabljati za lightweight zadeve npr. editiranje kode med predavanjem,....
Trenutno imam: Adobe Clip, Adobe Capture, Autodesk Sketchbook, Lightroom in Adobe Create.
Manjka mi spodoben editor kode, ki podpira C# sintakso in nalaganje kode na Github.
edit:typo
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Zgodovina sprememb…

SumTingWong ::

Rabim aplikacijo, nekaj na foro Working hours. Urnik imam za mesec vnaprej napisan, da bi ga notri v aplikacijo napisal in bi mi šele po koncu dneva štelo koliko sem zaslužil ali pa ur naredil.
Ker ene 7 sem jih probal iz Google Play in vse imajo limited vpisov ali pa če vpišeš, ti kar takoj napiše "You worked 100 hours".

Zgodovina sprememb…

BivšiUser2 ::

BivšiUser2 je izjavil:

Katere programe priporočate za delo z multimedijo? VEM, da je android tablica za drek v tem področju, jo pa vseeno mislim uporabljati za lightweight zadeve npr. editiranje kode med predavanjem,....
Trenutno imam: Adobe Clip, Adobe Capture, Autodesk Sketchbook, Lightroom in Adobe Create.
Manjka mi spodoben editor kode, ki podpira C# sintakso in nalaganje kode na Github.

+ Kakšen app za vektorsko grafiko. Anyone?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

BladE_ ::

SumTingWong je izjavil:

Katere Xposed module uporabljate?


Android N_ify
GravityBox MM
LockScreen Mods
MinMinGuard
Network Speed Indicator
Notification Manager
Xposed Torch

Obstaja malo morje zelo uporabnih ampak zaenkrat imam na primary telefonu nameščene te...
Akcija - Reakcija

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BladE_ ()

KTr1sk ::

sam nimam androida, ampak vseeno zanima, če bom kdaj zamenjal z wp...
ali je ta program tisti, ki omogoča pisanje sms-ov iz pcja
https://mightytext.net/
(da je brezplačen app oz da gredo sms iz zakupljene količine-paketa)
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

SumTingWong ::

Je tako, lahko pa uporabiš tudi AirDroid ali kakšno drugo alternativo.

BorutK-73 ::

KTr1sk je izjavil:

sam nimam androida, ampak vseeno zanima, če bom kdaj zamenjal z wp...
ali je ta program tisti, ki omogoča pisanje sms-ov iz pcja
https://mightytext.net/
(da je brezplačen app oz da gredo sms iz zakupljene količine-paketa)

Da. Pišeš pa iz brskalnika. Sam ima samo zaradi tega inštaliran Chrome.;((
Če imaš tudi tablico, je še en app s katerim lahko pišeš sms iz tablice

ps
Sms gredo pa iz tvojega mobilnega paketa, niso free. Ti napišeš sms na PC-ju, telefon pa pošlje.

Zgodovina sprememb…

Ganon ::

Katera je najboljša aplikacija za vse tiste kartice zvestobe, ki se valjajo po denarnici.

Matej_K ::

Mojekartice
... .. .

Gremio ::

BorutK-73 ::

Gremio je izjavil:

https://play.google.com/store/apps/deta...

Tudi samo priporočam to aplikacijo.

DrDeeJay ::

Hvala za tole...zgleda zlo kul. Lahk nardiš backup v cloud...pa še material design ima ;)

Jerry000 ::

Kdo uporablja app pocket cast? Imate samo app al tut web kuplen? Na ZS pa sprejemam priporočila za kake ql podcaste :)

Qushaak ::

Ali za Viber tudi obstaja kak tak program kot je SMS Backup +, da avtomatsko dela backup nekam v cloud (najraje kak Gmail recimo)?

starboi ::

Qushaak je izjavil:

Ali za Viber tudi obstaja kak tak program kot je SMS Backup +, da avtomatsko dela backup nekam v cloud (najraje kak Gmail recimo)?


Če se ne motim dela viber backup v Drive. Lp

SumTingWong ::

Sem bolj pozabljive sorte. Rabim eno res simple aplikacijo, za obvestila. Da imam namesto alarma lahko to aplikacijo. Ne vem, recimo zobar čez 7 dni ob xx uri.

Mavrik ::

Vgrajeni koledar odlično opravlja to funkcijo.
The truth is rarely pure and never simple.

SumTingWong ::

Haha shit ... res sem smotan, sploh se nisem spomnil na to. Hvala :))

dr.Akula ::

Google Keep ima tudi možnost dodajanja reminderja na note. Povem, če boš želel še kaj drugega preizkusiti.
ni podatka

čuhalev ::

Čemu neke aplikacije potrebujejo Google Play storitve? 8-O

ncc2000 ::

Saj jih ne, google jih :D

k4vz0024 ::

Je sploh kakšen app, da se Android 6 izklopi po vnaprej določenem času, ne da bi rabil root? Iščem po Google play, pa vsi zahtevajo root.

bobicek ::

Imam vprašanje kako na androidu, oz. kar direktno na LG G3 uporabljat google DNS-je? Na laptopu se jih da komot spremeniti, na telefonu pa zgleda da precej težje.

Kolikor berem mora biti telefon rootan, s čimer pa kolikor berem zgubim garancijo, če ga rootam sam? Kakorkoli, zanima me kako se da to nastaviti.

Hvala.

BivšiUser2 ::

SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

bobicek ::

Hvala Sanny. Sem pa sprobal tole:
https://play.google.com/store/apps/deta...
To samo zaradi tega, ker je zapisan 2G/3G/4G support. In trenutno že deluje.

Vseeno hvala, brez tvojega linka, ne bi prišel do tega. :) (Y)

Grumpl ::

Pozdravljen!

Zanima me, kako prenesti Sygic licenco s starega na novi telefon. Zadošča, če se samo prijavim v novi telefon z Google računom, pred rem pa seveda naložim Sygic...?

klinker ::

Prijavis se pred instalacijo in instaliras s playstore.

simnov ::

Ali kdo popravlja androide z jtag v slo.

boolsheat ::

Podcast app, nekaj takega kot je na Windows Mobile, sam naloži, ko si na Wifiju, v ozadju nove oddaje in pri tem ne kuri pretirano baterije, skratka deluje neopazno in zanesljivo z malimi resourci?

Zgodovina sprememb…

Mavrik ::

PocketCasts je eden najboljših.
The truth is rarely pure and never simple.

Jerry000 ::

Sem ravno prejšnji teden kupil app in web...vredno denarja, res top

dr.Akula ::

Nova Launcher Prime je 0.50€ do konca leta.
ni podatka

Jerry000 ::

Tole je pa res dobr deal za uber dober app.

tikm ::

Da še malo spromoviram svojo aplikacijo...
https://play.google.com/store/apps/deta...
Kratek opis:
Foto Spomin je kviz v katerem imate 10 sekund časa, da si zapomnite čim večje število detajlov. Nato morate odgovoriti na tri vprašanja.
Z veseljem bi slišal vaša mnenja in seveda tudi kritike.

woman ::

Aplikacija po mojem mnenju zahteva preveč dovoljenj, ki za samo igro zanesljivo niso pomembna, pa še nadležne reklame po vsaki rešeni stopnji ...
Ne, hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: woman ()

tikm ::

woman je izjavil:

Aplikacija po mojem mnenju zahteva preveč dovoljenj, ki za samo igro zanesljivo niso pomembna, pa še nadležne reklame po vsaki rešeni stopnji ...
Ne, hvala.


Najprej bi se rad zahvalil za tvoj komentar. Celozaslonski oglasi bi se morali prikazati le enkrat na dan na uporabnika. Že preverjam kje je težava.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikm ()

tikm ::

Aplikaciji Foto Spomin sem odstranil nekaj dovoljenj in uredil manjše popravke. Zaradi omejenega časa mi ni uspelo odstranit vseh dovoljenj vendar bi se to moralo zgoditi že z naslednjim updateom

FTad ::

BorutK-73 je izjavil:

Gremio je izjavil:

https://play.google.com/store/apps/deta...

Tudi samo priporočam to aplikacijo.



pri meni sem pa opazil bug.

imam androida 7, in mi vedno ponastavi svetilnost zaslona na zelo temno. Pravzaprav je tako, da ko zaprem aplikacijo in dam "swipe down", kjer lahko nastavim svetilnost, vidim, kako mi gumb za svetilnost scroll-a v levo :S

woman ::

Nujno potrebujem povsem običajen opomnik/reminder, ki me bo spomnil na pomemben dogodek, ampak ne najdem nič takega, kar bi na mojem telefonu res delovalo, kot je treba. Preprosto želim, da aplikacija zbudi telefon in mi da zvočni signal, nič drugega.
Poskusila sem že vse mogoče, pa enkrat dela, enkrat ne, jaz pa potrebujem zanesljiv opomnik.
Imama Xiaomi Redmi Note 3 Pro, Android 6.0.1, MIUI 6 Global.

Goody ::

woman ::

Hvala, to seveda poznam. ;)
Še kakšen predlog?

Goody ::

In google calendar v tvojem telefonu ne deluje kakor je treba? Zamenjaj telefon...

woman ::

Hvala za prijazen nasvet cink44, samo to sem potrebovala! ;((

broken/link ::

še en glas za calendar. dodaš opomnik, nastaviš notification/email/oboje in to je to.

radmannsdorf ::

@woman, jaz že leta uporabljam Smooth Calendar.

Zgodovina sprememb…

««
33 / 50
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Male lahke super aplikacije za android (small, light, cool, necessary aps)

Oddelek: Mobilne tehnologije
257482 (426) marS
»

Obupno počasen Android

Oddelek: Mobilne tehnologije
408883 (7563) joze67
»

Migracija na nov Android telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
4011552 (6821) BladE_
»

Spam kot notifications na androidu

Oddelek: Mobilne tehnologije
94433 (4095) CaqKa

Več podobnih tem