» »

Android - katere aplikacije

Android - katere aplikacije

««
34 / 50
»»

Jerry000 ::

Folk, Crashlanders je v akciji, nekaj čez 2€! :)

GupeM ::

woman je izjavil:

Nujno potrebujem povsem običajen opomnik/reminder, ki me bo spomnil na pomemben dogodek, ampak ne najdem nič takega, kar bi na mojem telefonu res delovalo, kot je treba. Preprosto želim, da aplikacija zbudi telefon in mi da zvočni signal, nič drugega.
Poskusila sem že vse mogoče, pa enkrat dela, enkrat ne, jaz pa potrebujem zanesljiv opomnik.
Imama Xiaomi Redmi Note 3 Pro, Android 6.0.1, MIUI 6 Global.

Še en glas za Google Calendar. Mu nič ne manjka.

Miha9888 ::

Morda kdo pozna za aplikacijo, ki zazna vse naprave povezane na wifi, jih lahko odklopi in jim zmanjša hitrost interneta? TAka aplikacija je netcut vendar je 10€ in še nekaj mi nagaja, tako da, mogoče kdo pozna alternativo?

GupeM ::

Google Chrome ali kakšen drug web browser.

Mavrik ::

Miha9888 je izjavil:

Morda kdo pozna za aplikacijo, ki zazna vse naprave povezane na wifi, jih lahko odklopi in jim zmanjša hitrost interneta? TAka aplikacija je netcut vendar je 10€ in še nekaj mi nagaja, tako da, mogoče kdo pozna alternativo?


Um... to se dela na routerju, ki upravlja z wifi povezavami. Aplikacija na tvojem telefonu tega čudežno ne more (well, razen če je aplikacija za upravljanje s tvojim routerjem :P )
The truth is rarely pure and never simple.

zzbil ::

Pomoje je ta netcut ubistvu "man in the middle", ker sem ga preizkusil in blokiranje na mac adress res deluje, vendar me zanima če kdo pozna alternativo:D

zzbil ::

Jaz ga uporabljam že od lani pa tudi jaz še nisem slišal za alternativo, čeprav zdej že nekaj časa brskam po internetu

FTad ::

a dejansko kateri app deluje, da prepreči oglase na youtube-u? Vse, kar sem do sedaj probal ne delujejo oz se oglasi se vedno pojavljajo.

zzbil ::

Youtube adaway- xposed modul

FTad ::

hvala, bom sprobal :)

mailer ::

Katero aplikacijo za klicanje preko wifi z čim manj registracijami (Viber, Skype,...). Uporabljal bi na tablici oz telefonu brez sim kartice. Vse kar je v zvezi s FB ne maram, imam le gmail in hangouts ampak ne vem ali omogoča klice brez sim kartice. Odprt tudi za druge predloge.
Zdaj vidim da obstaja tudi aplikacija za klicanje Hangouts. Kaj pa če se direktno pogovarjaš preko gmaila? Je že kdo preizkusil?
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mailer ()

FTad ::

od vibra, skypa in whatsappa ti bo samo skype delal za klice brez sim. Če imaš viber na mobiju s simko, potem če prestaviš viber na tablico brez simke, ti na mobiju s simko ne bo več delalo (isto za whatsapp)

Mavrik ::

mailer je izjavil:

Katero aplikacijo za klicanje preko wifi z čim manj registracijami (Viber, Skype,...). Uporabljal bi na tablici oz telefonu brez sim kartice. Vse kar je v zvezi s FB ne maram, imam le gmail in hangouts ampak ne vem ali omogoča klice brez sim kartice. Odprt tudi za druge predloge.
Zdaj vidim da obstaja tudi aplikacija za klicanje Hangouts. Kaj pa če se direktno pogovarjaš preko gmaila? Je že kdo preizkusil?


Hangouts podpira videoklice brez težav. Pa ne rabiš iti čez dialer (kar je verjetno tisto kar si ti našel), ampak le v pogovoru klikneš na sliko kamerice.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

dunda ::

mailer je izjavil:

Katero aplikacijo za klicanje preko wifi z čim manj registracijami (Viber, Skype,...). Uporabljal bi na tablici oz telefonu brez sim kartice. Vse kar je v zvezi s FB ne maram, imam le gmail in hangouts ampak ne vem ali omogoča klice brez sim kartice. Odprt tudi za druge predloge.
Zdaj vidim da obstaja tudi aplikacija za klicanje Hangouts. Kaj pa če se direktno pogovarjaš preko gmaila? Je že kdo preizkusil?

Sam sicer teh Wifi klicev praktično ne uporabljam. Sem pa po sili razmer lani naredil nekaj testov s kolegi ... meni se je zdel FB Messenger prepričljivo najboljši. Najhitrejše delovanje, najbolj čist zvok in video. Skratka - če imaš FB, je po mojem prava izbira.
https://www.kacnje.eu

galu ::

Predlog za kako epub reader aplikacijo, ki deluje hitro in zanesljivo ter ne vsebuje oglasov (med branjem)?
Tako to gre.

boolsheat ::

Zgodovina sprememb…

Goody ::

galu je izjavil:

Predlog za kako epub reader aplikacijo, ki deluje hitro in zanesljivo ter ne vsebuje oglasov (med branjem)?


Play Books od Googla

galu ::

Goody je izjavil:

galu je izjavil:

Predlog za kako epub reader aplikacijo, ki deluje hitro in zanesljivo ter ne vsebuje oglasov (med branjem)?


Play Books od Googla


"Ta aplikacija ni združljiva z nobeno vašo napravo."

So Slovenijo blacklistali?
Tako to gre.

Goody ::

Pravzaprav mislim da ni bila nikoli za Slovenijo, sam imam custom rom z Google appsi kjer je vključena. Če tega nimaš je moraš kje drugje dobiti. Dela pa normalno, le ob startu ti javi da tvoja država ni podprta in seveda knjig ne moreš kupovati.

Dosan ::

Tukaj lahko varno downloadaš legit apk od Google Play Books:

http://www.apkmirror.com/apk/google-inc...

errhec ::

FB Reader je meni TOP.
Pravkar imajo 40% popusta na prime verzijo, čeprav je tudi brezplačna odlična.
Ne vsebuje reklam. (sam sem nabavil PRIME verzijo, da podprem razvijalce, čeprav ni bilo potrebe po njej.)
dd

SumTingWong ::

Občasno snemam vožnjo, for fun. Katera aplikacija bi na končnem videu prikazovala hitrost (GPS)? Sprobal sem nekaj dashcam android aplikacij, pa pokažejo hitrost le ko snemaš.

DrDeeJay ::

Moonreader Pro

miraldi ::

Obstaja kakšna opcija za snemanje daljših/večjih posnetkov od 30min/4GB ?

Android 6.0.1

16Gb notranjega, 16Gb zunanjega prostora.


Je pa S5 Rootan(brez custom romov), če to kaj pomaga.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

Jerry000 ::

Super Mario Run je zunaj. Mnenja? Je kdo nabavil?
Zame je špil kar fun...ampak se mi zdi to da ni offline in da je draga ko svinja precejšen minus.

MrStein ::

Iščem app za statistike baterije:
- povprečen čas trajanja baterije z enim polnjenjem

Dodatno:
- število polnjenj
- čas polnjenj
- povprečen "screen on time"

Nič drugega. Že druga skupina alinej se skoraj šteje za "bloat". ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Gremio ::

Battery Widget Reborn

barossa45 ::

Bi se dalo kako preusmeriti klice po drugi uri na mojem A5?

bigbada ::

Rabil bi neko aplikaciji, kjer lahko:
recimo ustvariš "trening načrt" al pa kaj podobnega po intervalih..

Recimo 30 sekund počepi, 10 sekund rest, 30 sekund skleci, 10 sekund rest... seveda da to aplikacija govori in da odšteva čas.

NejcSSD ::

PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

bela120 ::

Če kupim aplikacijo ali mi bo delala na obeh napravah -če je isti email?Ali je potrebno kupiti isto aplikacijo 2x

starboi ::

bela120 je izjavil:

Če kupim aplikacijo ali mi bo delala na obeh napravah -če je isti email?Ali je potrebno kupiti isto aplikacijo 2x


Aplikacija je vezana za gmail račun in ne napravo... tako da bo delala povsod, kjer bo uporabljen gmail račun, preko katerega je bil opravljen nakup. Lp

bela120 ::

Super potem pa grem zapravljat:)

MrStein ::

So tudi izjeme. Recimo Sygic. Je pa res, da se tam licenca kupi izven Play Store.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

FTad ::

MrStein je izjavil:

So tudi izjeme. Recimo Sygic. Je pa res, da se tam licenca kupi izven Play Store.


Imam licenčni Sygic. Deluje glede na tvoj account. Enostavno se vprišem vanj in mi deluje na vsaki android napravi. Tako da Sygic ni izjema.

MrStein ::

Možno da so spremenili. Prej so imeli kodo, katero je treba vpisati v aplikacijo, da se "odklene".
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

YaN-cH ::

Jaz imam tudi licenčni Sygic in deluje na 3 napravah z različnimi gmail računi. Samo v sygicu se moraš v pisati s pravilnim računom.

MrStein ::

Menimo dela v triál nacinu.

Éj, ta autocorrect je malo nor...

Torej: nisem še vpisal kode, Google account pa je taki na katerem je Sygic že bil aktiviran (na drugem telefonu).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

bigbada ::

Katero aplikacijo uporabljate za vreme ipd? da je moznost widgeta na home screenu.
Do zdaj sem uporabljal aplikacijo "Dež", ampak se ne da nastaviti barve iz bele na črno (črk, številk, ter oblakov) in se zato ful slabo vidi na nekaterih ozadjih. Mi je pa všeč da lahko določiš pokrajino
pa ti kaže napoved za naslednje dni (čet, pet, sob, ned..)

Ali obstaja kaj podobnega oziroma boljšega z več nastavitvami/barvami?

dr.Akula ::

ni podatka

Zaphod_B75 ::

priporočam weather timeline - maš nastavitev pa customization options malo morje. najbolš weather widget vreden vsakega centa.
PRIME B350+, Seasonic 750W, Ryzen 5 5600X, 16GB DDR4, Radeon 6650XT, WIN10

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

Zaphod_B75 je izjavil:

priporočam weather timeline - maš nastavitev pa customization options malo morje. najbolš weather widget vreden vsakega centa.

True story, ga imam tudi jaz in je top :)

bigbada ::

Kaj uporabljate za SMS in contacts ali kar default? Sem slišal da je Textra kul, še kaj drugega?

Jerry000 ::

default

FTad ::

bigbada je izjavil:

Kaj uporabljate za SMS in contacts ali kar default? Sem slišal da je Textra kul, še kaj drugega?


mislim, da je default povsem vredu. Nisem nikoli zelel zdruzevati tole niti s fb-messengerjem, kjer je bila ob namestitvi tale opcija.

PARTyZAN ::

Signal.

MrStein ::

bigbada je izjavil:

Kaj uporabljate za SMS in contacts ali kar default? Sem slišal da je Textra kul, še kaj drugega?

Mene tudi zanima.
Recimo default Contacts ne podpira iskanja po delu imena ali tel.št.
Leta 2017...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

FTad ::

hja no. default to sicer omogoca, vendar samo, ce zacnes z zacetnim delom imena ali priimka (prvih par crk) ali z zacetnim delom stevilke. Res pa da ne omogoca iskanja, ce zacnes pisati stevilko nekje vmes namesto npr z 051.... ali pa sredi imena oz priimka...

MrStein ::

saj
Če pišem "les", ne bo našel "slovenijales".

Na reglji je to razumljivo, ker nima ne CPU-ja, ne ROM-a in RAM-a za to.
Ampak govorimo o superračunalnikih.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

CoreySteel ::

bigbada je izjavil:

Kaj uporabljate za SMS in contacts ali kar default? Sem slišal da je Textra kul, še kaj drugega?


Jaz sem iskal nov app ravno pred tedni, ko so mi Hangoutsi javili, da ne bodo podpirali SMSov. Probal sem jih par, Textra mi je najbolj ustrezala.
Twitter: @CoreySteel_
««
34 / 50
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Male lahke super aplikacije za android (small, light, cool, necessary aps)

Oddelek: Mobilne tehnologije
257525 (469) marS
»

Obupno počasen Android

Oddelek: Mobilne tehnologije
408937 (7617) joze67
»

Migracija na nov Android telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
4011615 (6884) BladE_
»

Spam kot notifications na androidu

Oddelek: Mobilne tehnologije
94450 (4112) CaqKa

Več podobnih tem