» »

Android - katere aplikacije

Android - katere aplikacije

««
24 / 50
»»

CaqKa ::

xandros je izjavil:

Rabim Aplikacijo(z veliko zacetnico) za muziko.

App mora podpirati mSD kartico(nocem imeti v storage od telefona).
Ko bi priklopil telefon na usb, in bi na mSD skopiral muziko, se mora pojaviti v tej aplikaciji.

V notification se mora videti, katero glasba se trenutno predvaja, morajo biti komannde za pause, muzika naprej.

Kateri app mi predlagate?

če si navajen na itunes, potem isyncr in rocket player.

CaqKa ::

bigbada je izjavil:

Katera aplikacija je najboljša za vreme oz. katero vi uporabljate (da je čimbolj lepa pač, pa da podatke dober prikaže in tudi pravilno, pa da se da nastavit pač da updejta na določen čas) ?

v zaznamkih imam tole:
1.

2. http://meteo.arso.gov.si/uploads/meteo/...
3.

4. http://www.pro-vreme.net/index.php?id=2...
5. http://m.yr.no/place/Slovenia/Maribor/M...

zaznamke imam potem dane v folder vreme ki ga imam na namizju.

pro-vreme bom počasi vun vrgel, ker ga serje z napovedjo.

IL_DIAVOLO ::

Je na vidiku kaka igra na nivoju clash of clans, ni nujno isti zanr.

theStranger ::

Pozdravljeni, zanima me kako je z raznimi antivirus in clean aplikacijami? Kako vplivajo na telefon in baterijo?

N4m31355 ::

imam 1+1, pa avasta ki usako uro poslje gps loc, pa 100 smsov na dan pa fon zdrzi 24 ur..

BladE_ ::

theStranger je izjavil:

Pozdravljeni, zanima me kako je z raznimi antivirus in clean aplikacijami? Kako vplivajo na telefon in baterijo?


Ni potrebe po njih, waste of space...
Akcija - Reakcija

denabiker ::

CaqKa je izjavil:

....
pro-vreme bom počasi vun vrgel, ker ga serje z napovedjo.


Sem eno obdobje kar redno spremljal napovedi, pro vreme je tudi za naslednji dan totalno kiksnilo. Hvala lepa, čeprav mi je simpatičen vmesnik, a kaj mi to pomeni, če je nezanesljiv.

BorutK-73 ::

Katero aplikacijo uporabljate za branje stripov (.cbr in .cbz tipa datotek)?

tomaz88 ::

>Katera aplikacija je najboljša za vreme oz. katero vi uporabljate (da je čimbolj lepa pač, pa da podatke dober prikaže in tudi pravilno, pa da se da nastavit pač da updejta na določen čas) ?

ko sem še imel telefon z androidom - https://play.google.com/store/apps/deta...
luštna, bolj ali manj točna, pogosti updati, samo imeti default temo, ampak eno ki dejansko izkleda fajn

bigbada ::

DashClock aplikacija je precej super za uro in vreme sem ugotovil. Dober, simpl in lep widget. Ponuja nešteto možnosti v nastavitvah. Lahko dodaš še ostale notificatione (za klice, smse, emaile, baterijo, wifi, facebook sporočila itd,...)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bigbada ()

Map ::

A kdo ve, kako lahko vstavim besedilo k pesmi v predvajalniku glasbe, da mi ga kaže na sliki albuma?

GTX970 ::

Kitkat, iščem normalno alternativo za uro/alarm (po možnosti all in one app) - da v alarm vpišeš številko, ne da nenatančno prestavljaš minutne kazalce kot pri tem od KK, ki je čisti obup.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GTX970 ()

Dosan ::

Timely

Dober dan ::

Umislil sem si Xperio z3 compact. Dejansko imamo vsi težave z aplikacijo za vreme? Tudi jaz ne najdem uporabne zadeve. Zanima me tudi, ali uporabniki xperij koristite stock aplikacijo za smse, ali kaj drugega? Zanima me še, ali obstaja you tube mala aplikacija za Sony telefone, da se jih lahko pomanjša kot npr. računalo, brskalnik, it..

AvtoR ::

Probaj Dež - Slovenian rain radar. Zdraven dobiš cel kup enih vidgetov.
Je pa samo za območje Slovenije, tako če rabiš tudi druge države, to ni to.

Dosan ::

Za SMSe pa Googlov Messenger : https://play.google.com/store/apps/deta...

Dober dan ::

Rabim samo za Slovenijo, za vse ostalo si na netu pogledam kadar rabim. Widgetov pa ne uporabljam. Najraje imam clean homescreen.
Tale app za smse ni nič kaj boljši od Sonyevega.

GTX970 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GTX970 ()

Dosan ::

Dober dan je izjavil:

Rabim samo za Slovenijo, za vse ostalo si na netu pogledam kadar rabim. Widgetov pa ne uporabljam. Najraje imam clean homescreen.
Tale app za smse ni nič kaj boljši od Sonyevega.


A bi potem povedal kaj bi rad v SMS appu?

BorutK-73 ::

Poglej še Textra za sms app.
https://play.google.com/store/apps/deta...

Dober dan ::

Bom uporabljal kar hangouts.. Malo je tole smotano, ker ne prikazuje slik kontaktov s fbja, ampak samo slike z Googla. Mogoče kaj delam narobe, ker v imeniku zadeva deluje bp. Mogoče kdo uporablja sonya in bi znal povedati, kako prenesem aplikacijo iz telefona na sd? Namreč, spomin telefona bi uporabljal za shranjevanje slik in posnetkov, ostalo bi pa metal na sd kartico, pa ne najdem te opcije.

Mavrik ::

Namesto take neumnosti, raje uporabljaj SD kartico za slike in posnetke in hitrejši interni storage za aplikacije (kot predvideva Android). Večino aplikacij se namreč ne da premakniti, pa tudi tiste, ki se dajo, imajo podatke še vedno na internem pomnilniku.
The truth is rarely pure and never simple.

Dober dan ::

Vse kar rabim že imam inštalirano v telefon. Na sd kartico bi si kopiral samo večje igre (asphalt, gta sa, itd), glasbo, filme in podobno, da nimam težav s prostorom. Slike bom pustil kot so, da nimam razmetanih po celem telefonu (mislim pa, da je tudi tako, da hitrih zaporednih slik tako ne shrani direktno na kartico zaradi hitrosti zapisa). Tako ali tako pa imam nastavljeno sinhronizacijo z OneDrive-om.

Mavrik ::

Nehaj se boriti proti operacijskemu sistemu in si delati probleme.
The truth is rarely pure and never simple.

Selotejp ::

Da ne odpiram nove teme...

...do sedaj sem imel na namizju aplikacijo "opravila" - uno klasično, kjer si noter pač vpisuješ svoje opombe, opravila, sezname, bla bla bla...

Hopla, kar naenkrat je izginila iz namizja, ravno tako je tudi ne najdem več med nameščenimi programi. Ikone ni več, našel pa sem le programček "opravila" med nameščenimi programi (vsi), ampak je ne morem dat na zaslon. V kolikor zadevo iščem med programi (daljši pritisk na ekran...), pa zadeve ni nikjer. Piše sicer, da zaseda nekaj prostora, ampak to je tudi to.

Kako bi lahko zadevo priklical nazaj, saj imam noter kar nekaj stvari napisanih, ki bi jih še potreboval?

Mavrik ::

A bi te bolelo napisati kateri OS sploh imaš ter kateri telefon da vemo katero izmed 3958 aplikacij za "Opravila" si imel nameščeno?!
The truth is rarely pure and never simple.

Selotejp ::

Ne, ne boli - Sony M2, Android 4.4.4

GTX970 ::

Selotejp
Tu pokaže vse tvoje nameščene pretekle aplikacije (če si jih namestil preko g playa).

Selotejp ::

Vem, ampak tega ni na seznamu. Je mogoče da ga je povozil OS Update?

GTX970 ::

Potem je bila sistemska aplikacija.
M2 je imel prej gor v4.3.

Selotejp ::

In se to da kako nazaj dobit? Vsaj podatke?

BorutK-73 ::

Poglej če ni pod widgets.

knesz ::

Moj prejšnji post na LMGTFY je bil upravičeno izbrisan, Mavrik hvala za opozorilo.
Prvi zadetek na Google kaže na Sonymobile forum, kjer imajo uporabniki enake težave. V zadnjih zapisih uporabniki na forumu ugotavljajo, da je Sony z zadnjim updejtom naredil totalni zajeb. Žal.

Dober dan ::

Kateri program uporabljate za zrcaljenje zaslona iz telefona na Tv? Imam samsungov televizor..

Mavrik ::

A maš tudi samsungov telefon? Tebi tudi ni uspelo napisati kaj sploh imaš, da bi ti pomagali (KAKŠEN telefon? KATERI Android? KAKŠEN TV?) - to je namreč zelo odvisno od naprave.

Selotejp je izjavil:

In se to da kako nazaj dobit? Vsaj podatke?


Sodeč po forumih podatkov več ni, Sony sam tako reče da so se izbrisali :/ Boš moral zamenjati s kakim Google Keep ki ti bo to sinhroniziral.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

Dober dan ::

Telefon je Sony Xperia Z3 compact. Televizor je Samsungov, ampak zdajle ne vem točnega modela. Na računalniku uporabljam AllShare, na telefonu pa iMediaShare za prikazovanje vsebine na televizor. Problem imam, da imam večino slik na OneDrive, ki pa jih drugače kot z zrcaljenjem zaslona ne morem prikazati na televizorju. Ali se motim?

Mavrik ::

Tvoji dve opciji sta:

1.) Uporaba Miracasta (oz. kot ga je Samsung preimenoval AllShare), če tvoj TV to podpira. Ker ne veš kater TV maš ti ne morem kaj konkretnega povedati, ko to, da greš pot Settings -> Display -> Wireless display in tam pogledaš če se ti poveže na TV. Osebno smo mi meli vedno grozljive probleme s Samsung TVji in ne-Samsung napravami, saj se ima Samsung navado usrati na protokole tako, da ne delajo z ničemer drugim.

2.) Kupiš MHL kabel in zvežeš telefon preko HDMI kabla.

3.) Kupiš Chromecast.
The truth is rarely pure and never simple.

Selotejp ::

Ah, sranje. Torej so podatki šli v maloro in čao Miki. Šit.

Ja nimam kaj, bom nadaljeval (začel) z Google Keep..

;-) ::

Kaj res ni vec nobene aplikacije ki bi predvajala glasbo iz youtuba tudi v ozadju?

Pithlit ::

PVSTAR+
Life is as complicated as we make it...

NejcSSD ::

PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

;-) ::

Ortega MI NE major drug je placljiv.

Pithlit ::

Jap. Šifre so zakon.
Life is as complicated as we make it...

;-) ::

Prvega mi ne najde drug je placljiv. Se opravicujem :)

Pithlit ::

http://pvstar.android.informer.com/ Prvi zadetek na gugl.

*edit* pa fakin download na play kaže (in ne dela).

http://www.downloads.ws/android/app/jp-... -- ta dela
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

;-) ::

Hja trgovina ga ne najde, sem ga pa uporabljal prej. Pa v bistvu nobeden tak mi vec nedela oz ga prakticno ni isto protuber

Pithlit ::

Hvala guglu k je to odstranu.

ulisten baje še dela. pvstar meni normalno dela (2.5.9, ako ma to veze - 2.6.1 ma amazon).
Life is as complicated as we make it...

NejcSSD ::

Če boš aplikacijo uporablju, kar predvidevam da boš, te nebo konc zarad dobrih 2 eur :)
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Rast ::

Pozdravljeni!

Že dalj časa uporabljam Endomondo aplikacijo za evidentiranje mojih aktivnosti in na S4 so bili podatki spremljave korektni, sedaj pa sem prešel na NOTE4, kjer pa je razdalja in hitrost za cca 10-12 % prevelika. Sem pa testiral isto razdaljo z NOTE4 s Spotrts Tackerjem in Runtasticom, na obeh so podatki skoraj enaki in želo podobni uporabi Endomonda na S4.

Torej, verjetno bom prešaltal na enega od obeh programov. Zanima me pa pravzaprav, od kod oba programa omogočata v živo spremljanje gibanja na mapi ob sicer aktivnem GPS-u, vendar izključenem netu. Endomondo to ne omogoča oz. omogoča ob vključenem netu. Od kod jima karte, saj nisem nič nalagal niti v programih ni te možnosti.

dr.Akula ::

Rast je izjavil:

Torej, verjetno bom prešaltal na enega od obeh programov. Zanima me pa pravzaprav, od kod oba programa omogočata v živo spremljanje gibanja na mapi ob sicer aktivnem GPS-u, vendar izključenem netu. Endomondo to ne omogoča oz. omogoča ob vključenem netu. Od kod jima karte, saj nisem nič nalagal niti v programih ni te možnosti.

Nimam izkušenj z nobenim od teh programov, sklepam pa da oba uporabljata Google Maps. Torej ko imaš vključen net se mape sproti nalagajo.
ni podatka
««
24 / 50
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Male lahke super aplikacije za android (small, light, cool, necessary aps)

Oddelek: Mobilne tehnologije
257476 (420) marS
»

Obupno počasen Android

Oddelek: Mobilne tehnologije
408872 (7552) joze67
»

Migracija na nov Android telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
4011550 (6819) BladE_
»

Spam kot notifications na androidu

Oddelek: Mobilne tehnologije
94429 (4091) CaqKa

Več podobnih tem