» »

Brezplačni PDF urejevalnik

Brezplačni PDF urejevalnik

slitkx ::

Obstaja? Ve kdo zanj?
Poudarjam. UREJEVALNIK.

dzinks63 ::

npr:
PrimoPDF

slitkx ::

Sem našel:
http://extensions.services.openoffice.o...

PrimoPDF ni UREJEVALNIK. Očitno bi moral še povečati črke...

- Čeprav, kot kaže, tale plugin za OO ne bo zadoostoval. Je zgleda "moj" dokument dobro obdelan...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: slitkx ()

Icematxyz ::

PDF urejevalnik. Hm. Ni temu namenjen PDF format. Ureja se v drugih programskih paketih ponavadi. Naprimer Oo. Če pa imaš obstoječ PDF dokument pa ga moraš tako ali drugače pretvoriti v nekaj kaj se bo dalo urejati. Pri Oo je nekakšen dodatek ja. Mislim da za Oo draw?

Ampak za samo pretvorbo iz PDF formata v druge različne formate je ogromno možnosti na googlu. Tisti ki so sposobni na oko identično pretvoriti dokument ponavadi popolnoma pogrnejo pri urejanju. Saj vso besedilo stlačijo v neke okvirčke. In to potem urejati je pa veselo. Če malo se poigraš z opcijami takšnih "pretvornikov". Pa se da nastaviti da ponavadi dokument ni 100% identičen izvirniku. Se pa da dokaj dobro vse skupaj urejati. Težava je le v tem da moraš izvirnik (PDF) in pretvorbo dokaj natančno pregledati. Da vidiš če je vse tako kot mora biti.

Skratka sam še nisem naletel na 100% "user frendly" metodo. Če kdo ve za njo. Se seveda priporočam tudi jaz za nasvet.

Pač v PDF je nek dokument spraviti dokaj enostavno. Iz PDF pa dobiti nazaj izvirnik pa ne.

Zgodovina sprememb…

slitkx ::

Gre za prosto študijsko gradivo za (TK) elektroniko, ki ga je skupaj več kot odlično sestavila neka študentka. Problem je zdaj v tem, da kakšne zadeve, ki bi si jo v dokumentu zaradi večje pomembnosti rad označil, ne morem. Zadovoljen bi bil že s tem, če bi lahko označil zraven kot opombo.

jan01 ::

slitkx ::

jan01, hvala hvala hvala...

Icematxyz ::

Sem preizkusil to free verzijo:

In za opombe, podčrtat, prečrtat tekst, razno risanje in oblački... se dobro obnese.

free



free



Kaj pa kot sem omenil višje. Ima kdo izkušnje z pretvorbo iz datoteke PDF z bolj zapleteno strukturo v kakšen uporaben ODF ali OOXML ali naprimer .doc format kjer je pretvorba uporabniku prijazna in kvalitetna tako z vidika izgleda če ga primerjamo z originalom. Kot z vidika nadaljnega urejanja. Sem pred časom kar nekaj zadev preskusil in rezultat je vedno bil takšen da na koncu moraš še kar nekaj truda vložiti da je vsaj približno vse skupaj tako kot bi naj bilo že takoj po sami pretvorbi.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

slitkx ::

Bom malce poGooglal in poBingal, morda najdem kaj uporabnega. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: slitkx ()

Icematxyz ::

Sam ko sem iskal pred časom sem ugotovil da najboljše rezultate da (plačljiv) able2extract.

kitaj ::

poweroff ::

pdftotext orodja v Linuxu (zbirka orodij, pretvarjajo v vse živo).
sudo poweroff

whatever ::

Hm, jaz mam dva 100 stranska pdf-ja, ki se ju namenoma ne da sprintat, jaz bi ju pa rad sprintal. Ve kdo rešitev? Aja, za prebiranje teh pdfjev uporabljam Foxit reader.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: whatever ()

whatever ::

Že našel rešitev:

http://freeware-pdf-unlocker.en.softoni...

Vsi ostali pdf password crackerji so plačljivi...
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iz worda v pdf

Oddelek: Programska oprema
52243 (2146) vratar
»

Izšla nova različica Inkscapa

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
346835 (4833) CaqKa
»

Zaklepanje dokumenta

Oddelek: Programska oprema
126384 (6107) Rasho
»

Izdelava revije ali prospekta v .PDF

Oddelek: Programska oprema
172784 (2538) opeter
»

pdf format

Oddelek: Programska oprema
102354 (2143) dronyx

Več podobnih tem