» »

Sms opozorilo o prispeli elektronski pošti

Sms opozorilo o prispeli elektronski pošti

bogi ::

Pozdravljeni,

zanima me kaj moram storiti, da dobim sms kateri mi sporoči, da sem dobil elektronsko pošto od določenega pošiljatelja?

bogi ::

bogi je izjavil:

Pozdravljeni,

zanima me kaj moram storiti, da dobim sms kateri mi sporoči, da sem dobil elektronsko pošto od določenega pošiljatelja?

Ali mi res nihče ne zna svetovati?

Vice ::

Verjetno nihče ne vidi smisla, da bi prijemal SMS o emailu, če vsak telefon izpred 10 let že zna sprejemati emaile, pa še ceneje je.

bogi ::

Vice je izjavil:

Verjetno nihče ne vidi smisla, da bi prijemal SMS o emailu, če vsak telefon izpred 10 let že zna sprejemati emaile, pa še ceneje je.

OK, hvala.
Vendar ali mi lahko poveš kako nastavim telefon da vem kdaj dobim email?

BlaY0 ::

Rabiš "object-push capable" telefon in na drugi strani storitev, ki ti bo to omogočala. Drugače preverjaš mail na 15 minut, pol ure, eno uro...

bogi ::

BlaY0 je izjavil:

Rabiš "object-push capable" telefon in na drugi strani storitev, ki ti bo to omogočala. Drugače preverjaš mail na 15 minut, pol ure, eno uro...

Najlepša hvala za odgovor!
LP!

Vice ::

Še dobro da ni napisano v latinščini ter kakšno mora biti vezno čipovje, da bi izpadlo še bolj "strokovno" :))

btree ::

bogi je izjavil:

Pozdravljeni,

zanima me kaj moram storiti, da dobim sms kateri mi sporoči, da sem dobil elektronsko pošto od določenega pošiljatelja?

Simpl, če imaš številko pri mobitelu, se registriraš na planet, preusmeriš kopijo emailov iz ostalih računov na planetov email, tam pa označiš, da želiš prejemati sms za vsako sporočilo. Edini minus je, da moraš vsake toliko časa brisat emaile na planetu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

email SMS alerts na mobitelu

Oddelek: Pomoč in nasveti
153767 (1333) Gunisms
»

Je tole spam, virus morda (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
5211713 (6881) operator88
»

Gmail - obvestilo po sms

Oddelek: Omrežja in internet
266729 (4746) wiwa
»

Sms ni prišel do naslovnika?

Oddelek: Mobilne tehnologije
4013288 (11814) kunigunda
»

naslov mobitela?

Oddelek: Omrežja in internet
121476 (1117) bogi

Več podobnih tem