» »

Predelava ohišja

Predelava ohišja

pmadza ::

Ej, katero barvo nej kupm, da bi z njo pobarval celotno ohišje?

||_^_|| ::

definitivno prozorno, veš kok bo fensi k boš meu prozorn ohišje!

texhex ::

akrilno ...
sam pocaki da po mal bol toplo zuni ;)
da bos lahk zuni sprejal
drugac ti bo celo stanovanje smrdelo ;)))

aja pa fajn spuci ohisje prej ;)
To Infinity... ...And Beyond!

MArko ::

jas sem ga nasprejal z DUPLI COLOR auto spray
sam mors se obvezno brezbarvnega vzet za prek naspricat kr drugace ko kam ruknes gre najprej barva dol tak pa gre najprej oni lak pa pol ni sile da kaj extra pazis
sprej sem pa v Obiju dobo

MaverickT ::

Ej a barva kej bolš prime, če prej ohišje pošmerglaš?
Želim obvladovati neobvladljivo... toda obvladovanje je iluzija!

ChiefThunder ::

Prime bolj, samo morš fajn pošmerglat, pa tko glej, da bo čimbolj ravno-fino.

msmiha ::

Jas sem uporabu kar Color Works spay, ki sem ga dobil v Cemoto (trgovina z barvo, laki,...). Spray se suši 2 dni;(. Ampak ko je suh ne gre več dol.:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

MaverickT ::

Dva dni!? Kva si pa delou? A si ga sprot moču al kva?>:D

kayot ::

Jest sm pobarvov z krom barvo, pa dobr zgleda

teac ::

OK. OK, saj je vse v redu, nimam nic proti vam, samo kdo pa si gre racunalnik pobarvat( cisto slucajno pa se z avto barvo). pa kaj si nor!!!!!;((

Bucbuc ::

:D

JUPOL CITRO seka,pa še kondenz nase vleče , če maš vodno hlajenje!!!!>:D>:D>:D;)

ChiefThunder ::

lol:D

asteroidk ::

teac: zakaj pa ne? :D:D:D
Vse se da, le potruditi se je potrebno!

Caboose ::

vidiš...mi pa takih, kot si ti ne razumemo(nevem če to velja zate)...zakaj si pa eni kot nori šraufajo VELE zvočnike po avtih??? Pa delajo tako ozvočenje v avtu, ki bi blo preveč tudi v dvorani? Zato ker je to extremni hobi. Pa jih zajebavamo? Ne. Pol pa bodi tiho in potrpi.:D
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

Filo ::

Treba je strihat vcasih tud zato, ker ni clovek prevec pazljiv pr vrtanju luknje za 120mm fan.(Drugic bom):D:D

Caboose ::

hehe...jaz pa imam (kako priročno) v rušah ALLCrom pa sem nesel stranico tjakaj in so bili tako prijazni, da so mi še isti dan prevrtali vse skupaj:D:D:D
barvaj pa z barvo za pleh-obvezno jo počohaj z "šmirglpapirjem" :D
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

alien-w ::

precheriraj tole: prva barva je bila Color Works, pa se tut po dveh dneh ni posusila, odsvetujem! Akril, pa ni ti treba tut smerglat ne. tole

Filo ::

Jest sem mel ful dela s stranico. S frendom sva najprej flekso skurla k jo je mudel na tro fazn tok prklopu! (njegov fotr ma speljan iz tro fazn na navadn vtikac-stekar), pol sva pa se 5 svedrov zlomila k nisva mela nc druzga za rezat.
8-O
Pol sva pa pomoje uno pilo se cist skrhala. Ampak zdej je kul, kista ful dobr zgleda. Pr drugi kisti k jo bom se vrtu bom sel pa raj k stricu k je šlosar pa bo itaq bl vedu kva je treba, pa se ta fin orodje ma. :\:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

barva las. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
606768 (1778) kuall
»

Barvanje ohišja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
103428 (3111) NobelMan
»

Kako pobarvat CD/DVD-ROM?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
212416 (1925) Nejc Pintar
»

Kaj pravte na tole?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
381800 (1317) element
»

Barva za ohišje..

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
181501 (1250) jRk0

Več podobnih tem