» »

Pomoč pri routerju.

Pomoč pri routerju.

x-speed ::

Pozdrav, na kratko povedano, signal routerja je šibek. Nekaj časa nazaj ( 2-4 mesece ) sem imel isti router (canyon wf-514) in mrežno canyon wf-511 in je zadeva delala odlično. No , dobro, recimo da sem skozi dve steni imel 3-5 črtic signala. Potem sem nabavil nov PC in mi moja stara mrežna (wf-511) ni routerja niti zaznala. Ko sem ga dal na 1,5m razdalje so bile slabe 3 črtice. Kupil sem novo mrežno in sicer Buffalo ( http://www.comshop.si/Article.asp?artic... ). In mi skozi 2 steni da slabi 1-2 črtici ki pa mi zaradi neznanega razloga sploh noče povezati. Tudi pri prenosniku , ki je na 3m razadlje, brez sten vmes, da 4-5 črtic medtem ko bi moralo bit brez debate 5 črtic signala.

Zanima me kakše so možnosti, zakaj je možno da zadeva nedela, kaj se da nardit ( razen menjat routerja ) ? Mogoče je krivo to, da smo router precej krat prenašali ?

lp, Luka

x-speed ::

Razdalja med prostori je cca 10m. Sem poskuša dat router na drugo lokacijo in sicer 25-30m razlike, 4 stene in mi je vleklo 2-3 črtike...

WTF ?!

amigo_no1 ::

Prestavi wifi oddajanje na "B only" (nastaviš na routerju).
Če se ti canyon wf-511 ne noče povezati/niti ne zazna signala je nekaj zelo narobe. Imaš mogoče vklopljeno mac filtriranje na routerju ?
Daj ta nov pc 1 meter stran od routerja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

x-speed ::

Sem poskusil, lovi v redu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem z wirelessom/brezžično anteno (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
588803 (7895) Jst
»

Problem z routerjem

Oddelek: Omrežja in internet
181357 (1024) whiteghosted
»

Brezžični internet(kaj vse potrebujem)

Oddelek: Omrežja in internet
213462 (3202) Oblivion
»

Router in Wireless system?

Oddelek: Omrežja in internet
253687 (3447) ToJo
»

Wireless router canyon cn-wf514

Oddelek: Omrežja in internet
257289 (5294) jancus

Več podobnih tem