» »

FTP server v IIS

FTP server v IIS

matic ::

Ni mi jasno kako delujejo uporabniki in pravice pri FTP sierverju ki je v winXP v IIS!

Tam je kljukca "Allow anonymous connection" in ce to odkljukam potem kar zatezi da bo delalo brez enkripcije!!?? Kaj a se sploh neda uporabit FTPja brez anonimnega logina in pa z enkrpicijo!? V cem je tle sploh povezava!? Kaj ma skupnega anonimni login in pa enkripcija!? Res da potem ce to odkljukam izgubim moznost "Allow IIS to contrl passwords" .. sam kaj ma vse to veze z "anonimno povezavo" ki jo jay nocem na mojem serverju!!

Druga stvar. Ali ni nikakor mozno kreirat 2 uporabnikov, da prvi lahko samo bere (se pravi samo Read pravice) in drugi da ima Read in Write pravice!? Ampak to niti ni tolk pomembno!

Rad bi skratka imel vsaj 1 uporabnik ki lahko vstopa, bo imel Read in Write pravice (-kar mi uspe nastimat) bi pa rad da ima tudi enripcijo - predvsem pri geslu .. ne da mi bo vsak ki bo malo prisluskoval ujel moje geslo. In pa nocem nobenih anonimnezev na strezniku...

tejo ::

V IIS je FTP bolj čuden, uporabi kaj drugega, bo še najbolje...

Ziga Dolhar ::

bpftp-server.com

Da se ne boš s tem matral >:D

matic ::

Nebi kupuval se nekega FTP serverja desaj zato da bom lahko dostopal do tega parkrat na leto! Nelicencne variante pa si ne smem privoscit...
Zdej sem neki porihtal.. samo bi vseen se koga prsil ce zna to kdo razlozit kako to deluje oz. kako naj bi delovalo...!?

Loki ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pol milijona pohekanih spletnih strežnikov - med njimi tudi slovenski!

Oddelek: Novice / Varnost
395857 (3788) poweroff
»

ftp na IIS in omejen dostop

Oddelek: Izdelava spletišč
71256 (1084) Klemenn
»

Kateri web server

Oddelek: Omrežja in internet
331375 (980) Fukomuko
»

Postavitev spletnega strežnika?!

Oddelek: Omrežja in internet
151725 (1530) Jackass
»

WinXP pravice uporabnikov

Oddelek: Pomoč in nasveti
232537 (2114) ToniT

Več podobnih tem