» »

lg gc900 viewty smart

lg gc900 viewty smart

eales ::

Živjo

Kupujem nov telefon. Prebrskal sem že cel forum, vendar o modelu LG GC900 Viewty Smart nisem našel ničesar pametnega. Zanima me predvsem, kakšne izkušnje imate s tem telefonom in na splošno z ostalimi LGji podobnega ranga. Zanima me, kako je kaj dodatnimi aplikacijami za LG, navigacijo,....

Lahko mi svetujete tud kakšen drug telefon, do cca.210€ in pa da je v prodaji pri mobitelu.

Hvala

ModriN96 ::

zapomn si da je lg VEDNO BIU IN VEDNO BO NAJHUJŠI SKRET...

overlord_tm ::

Zelo slabe, noben LG ni zdrzal vec kot 2 meseca, na servisu vedno iscejo izgovore da ni treba priznat garancije, ce jih klices se oglasijo samo prvic, potem se mi niso oglasili dokler nisem poklical pod prekrito stevilko ... uglavnem prste stran od LG

js osebno ::

LG Areno od sošolca sem nekajkrat imel v rokah.
Mobitelu je potrebno dobesedno s kletvicami servirati vsak dotik, da končno dojame kaj hočemo. Ne rečem, kapacitiven zaslon je odličen, problem je v softweru. In isti problem (software) ima tale Viewty Smart.
Čeprav ima 3 inčen zaslon, je 1000 mAh velika baterija še en ogromen minus za ta telefon. Ob zmerni uporabi po mojih občutkih ne bi normalno zdržal čez cel dan.
Nevem, LG touch telefoni izgledajo lepi, kaj preveč uporabni pa niso.

Zgodovina sprememb…

Mohic ::

Imam lg ku990 viewty že dobri 2 leti in deluje brezhibno.

Puzo ::

Imam GC900 in sem zelo zadovoljen. Moram priznati, da je software (hitrost odpiranja, preklaplanje med zasloni, rotacija ekrana,..) zelo izpopolnjen pri tem aparatu. Je pa res, da ga ne moreš primerjat z Apple izdelki...
ASUS M2N-e | AMD Athlon 64 X2 6000+ Dual-Core
Crucial Ballistix DDR2-1000 | nVidia 8800GTS

iconaan ::

Sam imam LG GC900 že pol leta in dela super, pa ga dosti službeno uporabljam. Imel sem že Nokio, pa Samsunge,Sony, pa za nobenega ne morem reči da je bil slab. Vsi imajo dobre in slabe lastnosti.
Z telefoni je potrebno lepo ravnati.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri "pametni" telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
405618 (4582) djordjevic
»

Kater mobitel od simobila ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
51005 (842) jnce
»

Kateri telefon nabavit (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
929431 (6032) globoko grlo
»

Pomoč pri nakupu telefona

Oddelek: Kaj kupiti
5907 (828) srus
»

kaj kupiti: SE p1i, n95, iphone (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
568335 (6104) Nesta

Več podobnih tem