» »

Vojna Plemen

Vojna Plemen

Twixz ::

Hoče imeti kdo račun na vojni plemen?
Ima 17 vasi in 120.000 točk + ogromno vojske.Mislim da tam okoli 500.000 vseh enot.

Kandidati se javite TUKAJ.
Ta račun ne prodajam, ampak ga PODARIM!

LP

=)

Mentalist ::

Jaz.
Lool.

Guzzy ::

jaz igram na angleškem serverju world 25- ime Guzzy07 točk 30000-35000 6 vasi
slo server svet 1 me je nekdo zrušil ko sem imel 3 vasi

Slo-One ::

Tribal Wars
Slovenski Tribalwars


Malo search uporabit naslednič.

Twixz ::

Sedaj pa iščem so-igralca.
Mora imeti:
Agresiven način igranja.
Izkušnje z noblanjem(vlakec, NUKE)
Star mora biti vsaj 15 let.
Aktiven vsaj enkrat na dan.

Račun ima 180.000 točk(23 vasi) in Premaganih nasprotnikov okoli 900.000, kmalu 1.000.000.

Zainteresirani, se mi prosim javite.

Hvala.

akulus ::

KOBEBRYANT
na začetku si napisau da podariš račun.
Jst bi ga meu

Lama ::

Igram na Svetu 1 in imam 570K točk, pleme KOH ^^

Guzzy ::

Lepo, KOHovci so dobri, jaz pa sem podvodja plemena TSOH. S sošolci ga vodimo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Guzzy ()

haklc1 ::

Če bi rad kdo račun s 100.000 točkami naj me kontaktira.
Lp

panikuc ::

haklc1 daš meni

haklc1 ::

Pišite mi na ZS ;)

toxin22 ::

a kdo podari račun za vojno plemen??

barocco ::

jzt ga mam na angleškem na W23 153 vasi in pa 5,6 miljonov OD-tribe -Hush.
pište na ZS.
samo resni,
oddal bi ga po novem letu.

bleck_modex ::

jaz prevzamem račun keri koli če ga keri podari sem izkušen igralec na vojna plemen in nebo vam žal če men prepostite vaš račun

bleck_modex ::

naj piše na campus46@hotmail.com hvala že vnaprej če mi boste predali račune nebo vam žal

lukec911 ::

KOBEBRYANT jaz bi igral skupaj z teboj na tvojem računu:)

Ziraosia ::

jst mam račun po imenu flip in flop. začel sm hodt v srednjo šolo in nimam več tok časa da bi opravljal s tem računom. na svetu 11 imam 168000 točk in 18 vasi. takoj se lahko naredi še 9 plemičev. skoval sm že skoraj 500 kovancev. vasi so polne vojske. na svetu 12 imam okoli 50000 točk. se splača. račun prodam. pišite mi npr če imate račun na vojni plemen mi napišite pod sporočilo da se zmeniva. lp.

ejQ ::

Prodaš za kok? Pol evra?

Ziraosia ::

am ne pomojem da je moj račun veliko bol vreden. poglej si odličja, premagane nasprotnike.... imam 168000 točk in 18 vasi na svetu 11. veš koliko vloženega truda je bilo v tem. prodam ga za veliko več kot pa pol evra:)

strup121 ::

prodajaj naprej :)

St235 ::

Ziraosia je izjavil:

am ne pomojem da je moj račun veliko bol vreden. poglej si odličja, premagane nasprotnike.... imam 168000 točk in 18 vasi na svetu 11. veš koliko vloženega truda je bilo v tem. prodam ga za veliko več kot pa pol evra:)


Kolk pa vrednostiš svoj "trud" in "delo" vloženo v igranje igrice? 10€ na uro?

ahac ::

Trud? A se igre ne igrajo za zabavo? :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Setsuno ::

Jest prodam rabljeno basket žogo. Veliko truda vloženega, da sm jo tko znucu. Je pa od spaldinga indoor/outdoor. Dobr grip, četudi je znucana

Aston_11 ::

Ne bo vam žau... ta boljša.

Ziraosia ::

jah ne. nism tko mislu. lej veš kok časa sm presedel pred vojno plemen. pač nebi ga kr tko za foro enmu šenku. sej me razumš ane??

def0r ::

Ziraosia je izjavil:

jah ne. nism tko mislu. lej veš kok časa sm presedel pred vojno plemen. pač nebi ga kr tko za foro enmu šenku. sej me razumš ane??

Se ne resetirajo serverji na priblizno leto tako ali tako?

ejQ ::

Najboljši igralec na tvojem svetu, ki je začel igrati kasneje kot ti, ima 371 vasic. Hence pol evra.

Ziraosia ::

ja pa on skos uporablja premium račun-jst ga tud enkrat nism uporabu, pa on je verjetno tudi ponoče na tem računu da vse nadzoruje. jst pa nikol nism bil ponoči, zdej pa tud dopoldne nemorm bite več. tko da bom malprenehu verjetn. zato ga prdajam. izkušnje so zelo potrebne

barocco ::

Ziraosia je izjavil:

ja pa on skos uporablja premium račun-jst ga tud enkrat nism uporabu, pa on je verjetno tudi ponoče na tem računu da vse nadzoruje. jst pa nikol nism bil ponoči, zdej pa tud dopoldne nemorm bite več. tko da bom malprenehu verjetn. zato ga prdajam. izkušnje so zelo potrebne

Tud sam igram TW od 2007 na GB serverjih word 60,58.
PA(premium Accounts)je pa skoraj nujnik v tej in podobnih igrah,razen če ne špilaš bolj za hec..
Najdi si sitterja oz. Traibmates-a ,ki bo situ tvoj račun ponoči ,ti daj ,pa njegovega čez dan ;).
Glede prodaje računa je pa butasto,jaz sem dva svoja podaru..Ker ni bilo časa oz. preveč svetov 4 zato igram samo še na dveh.
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spletne igre

Oddelek: Igre
7971 (726) amacar
»

GOALUNITED

Oddelek: Igre
111775 (1291) kriko07
»

Zobozdravnik igra računalniške igrice v času namenjenemu sprejema urgentnih primerov

Oddelek: Loža
275063 (3551) detroit
»

spletne igre

Oddelek: Igre
132250 (1618) subby
»

mmo game

Oddelek: Pomoč in nasveti
61519 (1388) boogie_xlr

Več podobnih tem