» »

PDF creator

PDF creator

Willy White ::

Pozdravljeni, imam problem glede omenjenega programa. Imam za dati enih 500 datotek v pdf obliko in me zanima če je kakšna možnost da bi lahko dal vse naenkrat, ne da moram to delati z vsako posebej. Ima mogoče kdo kakšno rešitev?

MrX ::

Da.

V Adobe Acrobatu imaš možnost "Create PDF from Multiple files".

Willy White ::

Aja, nism vedu, a ma to je plačljiva zadeva ane? a ni nobenega freeware al shareware programa za ta namen?

amigo_no1 ::

Googlaj za "PDFcreator" (je freeware), v setupu ne pozabi vklopiti "Shell extension", skopiraj vse te dokumente v eno mapo in izberi desni klik -> "Create pdf"...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

opeter ::

Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Willy White ::

Ne dela nič od naštetega, a je sploh možno da lahko vse naenkrat, a ne rabi met slike odprte?

lopov ::

Priporočam isti program kot jeje997 - lahko narediš tako kot je on napisal, ali pa poženeš program in vse datoteke naenkrat "vržeš" v okno.

Žal se temu odpiranju vsakega fajla ne izogneš - če imaš word fajle se za vsak fajl požene okno (ne naenkrat, pač pa drug za drugim), naredi & shrani PDF in se zapre; torej 500x :)

Če te tolaži - gre zelo hitro.

Nastavitev je precej, le pogledati je treba. Program se lahko nastavi da ima slovenski vmesnik. Zadnja verzija je 0.9.9 - http://www.pdfforge.org/

Willy White ::

Če mi odpre 500 dokumentov naenkrat mi po mojem PC zariba, sploh pa na noben način ne morem narediti množične pretvorbe, ker je program direktno od neke firme in lahko daš v PDF samo če si v programu, drugače ne dela, da bi lahko kr v PDF creatorju odpru:(

MTm2H37rqt7B ::

Ker nisi povedal kaksen tip dokumentov zelis spremeniti v PDF, je tukaj povezava, za pretvorbo vecih doc dokumentov PDF z pomocjo OpenOffica.

lopov ::

Če mi odpre 500 dokumentov naenkrat mi po mojem PC zariba, sploh pa na noben način ne morem narediti množične pretvorbe, ker je program direktno od neke firme in lahko daš v PDF samo če si v programu, drugače ne dela, da bi lahko kr v PDF creatorju odpru:(


*Ne naenkrat* -- enega za drugim! 500 word fajlov pa se skegla skor vsakmu računalu :)
Za kateri program gre?

Ker to bistveno spremeni zadevo - ti sprašuješ, kako s programom X firme izvoziti 500 fajlov v PDF brez da odpiraš vsak fajl posebej --> to je bolj vprašanje za support programa.

Če pa je datoteka v eni izmed oblik ki jo PDFCreator pozna, narediš drag&drop v program ter poženeš pretvorbo.

Ali pa slediš vodiču za Oo. Variant je precej :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lopov ()

Willy White ::

Pa ne pogovarjamo se o doc. datotekah, tudi če vam povem ime programa ga ne poznate, ker je interni program firme (Capri)in ima končnico box_nlf kar mi ne pove nič, če bi ble datoteke doc verjamem da je nešteto variant. Kot sem že omenil, v PDF se lahko podatke spravi samo tako da daš v programu Print Profile, druge šanse nisem mogel še dobiti, vedno le manj upanja pa ostaja da se to sploh da na tak način storiti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pdf creator

Oddelek: Programska oprema
131749 (868) opeter
»

Program za izdelavo *.pdf fajlov

Oddelek: Programska oprema
163519 (2793) Rasho
»

iz word-a ali excel-a v pdf

Oddelek: Pomoč in nasveti
9915 (848) BadB0y
»

pdf format

Oddelek: Programska oprema
102277 (2066) dronyx
»

Word->.pdf

Oddelek: Programska oprema
91804 (1689) maro

Več podobnih tem