» »

Razlika v ceni pri prenosnikih

Razlika v ceni pri prenosnikih

Frankman ::

Kako je to možnoj da je takšna razlika v ceni? Ali gre za enak prenosnika?

Ali se mi splača kupiti ta prenosnik?

COMSHOP(ZALOGA) -------->767,99

NAKUPOVANJE(ZALOGA) --------> 769,00

APERIO (ZALOGA)-------->669

MIMOVRSTE (NI ZALOGE)--------->669

Leks ::

očitno so cene padle in še niso utegnili spremeniti, oz želijo najprej odprodati staro zalogo.

še ena 669EUR cena za N61VG-JX037C

kmetek ::

Priporočena prodajna cena brez DDV 641,58 EUR

Pa nehajte primerjat spletne trgovine z redno, oni delajo z 0 ali z nekaj % marže...do 5%, samo da drek mešajo.

fosil ::

Vse navedene trgovine so spletne, tudi comshop.

Pa močno dvomim da delajo na prostovoljni bazi z 0% provizije.

Verjamem pa, da je težko imet navadno in spletno trgovino hkrati, ker ti potem stranke verjetno pod nos mečejo zakaj je na spletni strani cena nižja.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

kmetek ::

comshop je redna trgovina, ki ima še dodatno spletno prodajo....

še enkrat ne mešati spletno prodajalno (enaa,mimo,aperio,nakupi,nakupovanje itd) ter redne trgovine (comshop, bigbang), ki imajo še spletno prodajo.

fosil: da težko je, vsi bi poceni. naslednji dan pa zadnji model avtomobila na fafing :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

OmegaBlue ::

migema ::

Dokler se kregate , trgovina sem trgovina tja, mene ne zanima realna ali spletna trgovina ,mene zanima cvenk in kje je poceni, tako sem lepo na Aperio kupo prenosnik, dobim ga danes ali pa v ponedeljek.

Dzombic ::

Najbolša varijanta je da se povežeš s kakšnim vojakom, ki je na misiji ali pa v kakšnem taborišču kjer imajo svoje zaloge prenosnikov. V bazi ti nabavi mašinco brez davka, carine , profita itd....najdrazji je okoli 600 evrov lahko pa kupi enega na mesec zaradi zlorab nadaljne preprodaje, v glavnem kot mala Andora brez davka....Ko so mi napisali cenik, mi niti na kraj pameti ne pade da bi ga kupoval kje tukaj, sploh pa trgovini....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dzombic ()

Betzy ::

Priporočena prodajna cena brez DDV 641,58 EUR

Pa nehajte primerjat spletne trgovine z redno, oni delajo z 0 ali z nekaj % marže...do 5%, samo da drek mešajo.


Mislim da sploh ni važna marža ki jo imajo spletne trgovine...glavno da jest kupim ceneje.

https://www.zagrabi.si/artikel/11589/pr...

Utk ::

Priporočena prodajna cena brez DDV 641,58 EUR

Pa nehajte primerjat spletne trgovine z redno, oni delajo z 0 ali z nekaj % marže...do 5%, samo da drek mešajo.

O hvala, da si mi odprl oči, od zdaj naprej kupujem samo še v najdražji fizični trgovini.
Mislim resno, nekateri tu so rojeni za kubanske državno regulirane cene za računalnike. Tam bi uživali.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spletna trgovina Comshop (izkušnje...) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14423337 (9961) Ganon
»

Spletna trgovina, dobava, prodaja, DDV, skladiščenje...

Oddelek: Loža
125168 (4301) gazibo
»

Prenosnik HP

Oddelek: Kaj kupiti
111851 (1725) Brias
»

Samo internetna prodaja računalniških komponent?

Oddelek: Kaj kupiti
222502 (2066) sniffo
»

Asus eeepc 1000h (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
928942 (6900) MKC00

Več podobnih tem