» »

Crazy Browser - Ma Kdo?

Crazy Browser - Ma Kdo?

Matek ::

Zanima me kdo uporablja ta browser? Sej v bistvu ni samostojen, ampak je samo dodatek za IE. Meni je program super, ampak res super. Podpira jezičke, kot mozilla, ampak obenem ni problemov z združljivostjo, vgrajeni pop-up filter je super, pa še ni treba met posebej programa za to v trayu, search ma fajn narejen, v slovenščini je, pa fajn je da pobriše history, cookije, vpisane url-je in temp. internet files, samodejno, ko ga zapreš, če si tak naštimaš, v glavnem super programček, jaz ne morem brez njega in ga tudi vsem priporočam.

Domača stran je tu, downloadajte pa ga tu, (700 KB) skupaj s slovenskim prevodom.

Če kak Admin misli da je to reklama, lahko zaklene, sam to sem moral napisat ker mi je prokram tak prekleto všeč, nimam pa nič povezave z njim in/ali z avtorji.

Aja, pa program je freeware:D.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.
  • spremenil: Matek ()

madviper ::

MMMato se strinjam s tabo. Priporočam ga vsem ki imajo poln kufer IE, ki se odpre v 100 oknih in ga je pol nemogoče listat.
Crazy Browser je preprost in hiter, v hrvaški reviji BUG so ga ocenili za oceno 10/10.
Hvala za slovenski jezik MMMato!
I'd like to do something crazy!

Matek ::

Sej v bistvu je to še kr IE:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

CaqKa ::

jaz sem novico poslal z podobno zadevo enkrat... sicer pa sem zdaj tole uporablo pa mi ni jasno zakaj mi neki annoying bass spušča v ozadju in kak ta bas izklopim?

MitjaM. ::

Ne vidm nobene dobre lastnosti uporabe tega programa. prvič je velika verjetnost da se bo IE se večkrat sesul kot se...
Drugic ce so ti vsec jezički in ostale stvari si instaliri Opero k je velik boljsa in hitrejsa kot d.r.e.k od IE...
0oO0oO0oO0oO0oO0oO0oO
http://mitjam.4ever.cc
0oO0oO0oO0oO0oO0oO0oO

BlackHole ::

Sem imel ta Crazy browser, pa sem ga vrgel dol, ker nima določenih opcij, ki jih IE ima. Npr., ne moreš spremenit imena bljižnice v priljubljenih, prav tako ne moreš spremenit naslova bližnjice kot v IE. Ima pa nekaj zanimivih lastnosti, ki jih IE nima. Dol sem ga pa vrgel zato, ker ko sem stisnil na gumbek MAIL-> send link..., mi je začelo v "neskončnost" metati preko neka okna, tako da sem moral računalnik resetirat. Tega mi prej nikoli ni delalo, sem pa ugotovil, da mi se mi to še zdaj včasih zgodi z IE.

Naj me nekdo razsvetli, zakaj je IE drek in zakaj je recimo Opera toliko boljša. Kaj vas tako navdušuje pri surfanju, da uporabljate druge programe. Tisitijezički menda niso glavni razlog?

bmen ::

OPERA vs IE
- opera je hitra (tudi na počasnejših mašinah). V času ko na moji mašini kliknem na ikono IE, se opera že naloži in odpre stran (se ve katero slo-tech:)) :)).
- opera omogoča več odprtih strani hkrati (znotraj enega pognanega programa)
(v task managerju poglej koliko sredstev ti pokuri en odprt IE in koliko OPera).
- iskalnik v opreavilni vrstici (google in ostali)
- nadaljevanje prenosa
- mail in news reader...

- za mene je edini minus to, da se nekatere strani, ki so "optimirane" za IE včasih ne prikazujejo pravilno.

- Če bii jaz ocenjeval oba programa bi dal operi 9/10 in IE 6/10.

CaqKa ::

Jaz uporabljam ta trenutek MyIE v njem se zanekrat da preimenovat tudi favoritse...
sicer pa DA, jezički so ena izmed razlogov zakaj uporabit program z jezički!
Aja pa MyIE se ob minimiziranju skrive v taskbar če to želiš...
seveda je treba upoštevat da je verjetno razlika med dial up in med stalno priklopljenimi uporabniki kater browser bodo uporabljali...
veliki razlog za Da IEju in NE mozilli je slotech in pa nalaganje programa
MyIE ima tudi gumb za autoscrool.. pritisneš nanj in bereš recimo forum pa se stran sama dol skrola ni treba z miško ali pa recimo kurzorji... pa proxy lahko na hitro vklopiš/izklopiš, popup killerji... to je večina razlogov za uporabo dodatkov ieju
lp CaqKa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ameriško ministrstvo za domovinsko varnost odsvetuje uporabo MSIE (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
937060 (6806) OmegaBlue
»

Zelje za Internet Explorer (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
514667 (3806) Road Runner
»

Nova anketa!

Oddelek: Novice / Ankete
432690 (2690) Hellios
»

Internet Explorer se poslavlja

Oddelek: Novice / Brskalniki
393252 (3252) CaqKa
»

kir internte brskalnik imate??

Oddelek: Omrežja in internet
251917 (1509) JLP

Več podobnih tem