» »

težava v firefox mozzili

težava v firefox mozzili

Quantum ::

Jaz imam težavo glede inštaliranja adobe flash playerja, v firefox mozzili,saj brez tega predvajalnika ne morem gledati filmčkov na youtube, zato me zanima zakaj mi napiše,ko hočem inštalirati flash player, da mi enostavno mozzila zavrne inštalacijo, prosim za odgovore.


LP!

Rotaidal ::

Kaj točno napiše?

huek111 ::

Verjetno ne gre naložit, ko klikneš naj samodejno poišče manjkajoče dodatke?
Če je tako, ga ročno potegni dol in naloži,če pa tudi tako ne gre izbriši firefoxa in ga na novo instaliraj(vse stvari, ki mi do sedaj niso delovale sem rešil z reinstalom)

Quantum ::

hvala!

Quantum ::

Firefox mozzilo sem še enkrat ištaliral pa mi napiše"the following applications need to be closed before the Adobe flash player Plugin can be istalled".

Lepo prosim za odgovore!
lep pozdrav!

Pinzl ::

"the following applications need to be closed before the Adobe flash player Plugin can be istalled"

Tiste aplikacije ki so zapisane na tem seznamu zapri,in pritisni gumb try again!

Rotaidal ::

Zapri firefox?

gorenjc ::

Za namestitev flash player-ja za firefox je najbolj enostavno, da se gre na stran: http://get.adobe.com/flashplayer/
Adobe "ponuja" namestitev tudi Free McAfee Security Scan (optional) , zato je potrebno tam dati kljukico stran.Prenese se exe datoteka, ki jo je potrebno potem zagnati. Firefox naj bo zaprt pri namestitvi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Download.com še vedno pakira namestitvene programe v trojance

Oddelek: Novice / Varnost
235801 (3002) Invictus
»

Flash player download link

Oddelek: Programska oprema
93675 (3500) jacal
»

Flash prihodnost spleta? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
5017970 (16309) root987
»

Adobe Flash player

Oddelek: Programska oprema
114943 (4575) bisernik
»

Pomagajte nujno!!!!!You tube ne dela pa strani z javo!!!!!!!!!!!

Oddelek: Programska oprema
122736 (2618) jan01

Več podobnih tem