» »

Spletna trgovina

Spletna trgovina

Kurzweil ::

V celoti sem naredil spletno stran (trgovino), kjer je vsega skupaj 30 izdelkov. Ustavilo pa se mi je pri implementaciji spletne trgovine. Imam vprašanje za tiste, ki jim je poznano, kako funkcionira plačevanje in kupovanje s karticami. Kaj se moram prvotno dovogoriti z banko, da je stvar izvedljiva? Kako bi to stvar najlažje izvedel? In kakšne imate splošne nasvete glede na to, da vas je verjetno tu precej, ki so oz. se ukarjajo s tem... Rad bi torej spletno trgovino, kjer se bo dalo plačevati z različini plačilnimi sredstvi, kot si vsak kupec želi.

Hvala za vse odgovore...

p.s. gre za mojo stran, vendar me vseeno iz radovednosti zanima kakšne so cene takšnih strani? ...veliko sem pogooglal vendar nisem našel konkretnega, mislim, da je vaše mnjenje in znanje največ kar lahko dobim...
  • spremenil: Kurzweil ()

DubleG ::

Cene si ne moreš kar tako zmisliti, no... si jo lahko. :)

Kaj si uporabljal? Obstoječ CMS?
GA-P55M-UD2,i5,12GB RAM,Radeon HD 4850,Crucial SSD 64GB,
WD 320GB,WD 5000GB,RevoDrive X2 100GB

Matthew ::

Tukaj najdeš veliko gradiva glede implementacije plačilnih sistemov: http://www.trsplet.si/blog/?s=pla%C4%8D

Kurzweil ::

DubleG, stran nima CMSa, saj bo tistih 30 izdelkov statičnih in ni potrebe po tem. Okvirna cena bi vsekakor morala biti jasna, za ljudi ki se s tem ukvarjajo...

Matthew, hvala za link sem dobil tudi marsikateri nasvet glede spletne prodaje, ampak o sami implementaciji/izdelavi, ki me najbolj muči pa ni kaj dosti, nevem s kakšno rešitvijo, bi se sploh tega lotil, da bo stvar dejansko narejena/sprogramiraana in trgovina čimprej funkcionalna, seveda na čim lažji način.

Še enkrat hvala za odgovore...

kitewing ::

Resna spletna trgovina brez CMS-ja? Ne vem, če veš v kaj se spuščaš. Za resno spletno trgovino potrebuješ dober cms in dobro logistiko. Če ti bo nekdo delal implementacijo lahko računaš na 50+ ur dela (če dela iz 0)...

Kako na naj ti nekdo oceni trgovino, če nisi objavil linka?

mrezna ::

Mogoče bi bil tole princip:

1.) kupec klikne na stran
2.) preusmerimo na vnos podatkov
3.) preusmerimo na izbiro plačila
4.) naročilo pošljemo preko emaila, kjer ga nato sprocesiramo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MojPaket spletna trgovina Pošte Slovenije

Oddelek: Kaj kupiti
285727 (2458) _Denny_
»

Izdelava spletne trgovine

Oddelek: Izdelava spletišč
337922 (2705) PrihajaNodi
»

Izdelava mobilne spletne trgovine

Oddelek: Izdelava spletišč
424565 (3248) 111111111111
»

Izdelava spletne trgovine - pomoč

Oddelek: Izdelava spletišč
457789 (6437) Netrunner
»

Manjša spletna trgovina

Oddelek: Izdelava spletišč
71134 (882) Netrunner

Več podobnih tem