» »

listbox problem

listbox problem

ddeben ::

Delam stran v asp.net in imam problem. Na eni od straneh imam listbox v katerega izpisujem določene stringe.
Metoda mi vrne "return opis+ ", " + območje + ", " + datum + ", " + kontakt;" in seveda vpise v listbox.
Med opis in območje bi rad imel več kot le en presledek, vendar mi ga nikakor ne uspe narediti.
Poskušal sem že s padleft oz. padright, new string(' ',10),...in podobnimi forami vendar mi ne uspe.
Ima kdo kaksno zamisel?
Problem bi lahko rešil z Listview vendar ga v asp-ju ne najdem.
Še eno vprašanje - pri registraciji uporabnikov mora uporabnik vpisati mesto in poštno številko.
Bi bilo možno in na kakšen način, da ko bi uporabnik vpisal mesto, avtomatsko vpisala ustrezna poštna številka?
  • spremenil: ddeben ()

BlueRunner ::

Poskusi z  

detroit ::

mal pozn če sploh to pomaga:)

lahko probaš return opis + ", " + " " ipd če sm prou razumu


glede mesta in poštne številke pa po moje ni problem

pogledaš event od textboxa ne vem imena, pač un za vnašanje (onedit mogoče) pa pogledaš če ima recimo 2 chara že notr sploh vnešena in da naredi vpogled na kako tabelo pošt ali enum (vsaj mislim da lahk vsakmu enumu določiš številko določeno) al nekaj podobnga. Upam da raumeš kaj sm mislu povedat in upam da je sploh prou postopek:)
Skero

ddeben ::

Kar bi rad, je da bi tole "return opis+ ", " + območje + ", " + datum + ", " + kontakt;" izpisalo kot
opis ----------------------- območje ------------------- datum ---------------------- kontakt. Se pravi več presledkov med posameznimi atributi v stringu. Kot da bi bili izpisani po stolpcih.
ideje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ddeben ()

detroit ::

hmm a to pol ne bi delal čeprou glupo:

return opis + " " + " " + " " + " " + območje
ipd

poglej če je možno drugač pa bi moral imeti tud kako ubežno sekvenco charou za tab po vsej verjetnosti
Skero

keworkian ::

Kaj pa tole?

return opis + "\t" + obmocje + "\t" + datum + "\t" + kontakt;
Obscenities in B-Flat

detroit ::

hehe no pa ga maš tab :)
Skero

AndrejS ::

Uporabi raje ListView


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

C# Program

Oddelek: Programiranje
393075 (1998) Spura
»

C#, Dodajanje podatkov v Arraylist z Gumbom

Oddelek: Programiranje
82255 (2094) Beezgetz
»

Kolko stane preprost program? (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
534865 (3176) klemen22
»

problem kje v strežniku ali v SQL-u ali PHP kodi?

Oddelek: Izdelava spletišč
111119 (976) Yohan del Sud

Več podobnih tem