» »

priklop hdd med delovanjem

priklop hdd med delovanjem

tac ::

Nabavil sem rack za disk, tam piše, da lahko priklopim disk tudi med samim delovanjem računalnika. Je to že kdo probal, se windowsom kaj zmeša ? Je to povsem varno početje in ali je to že kdo sprobal ?

Golden eye ::

jest tega ne priporočam!!!;(( boš še kej skuru!!!

Zavo ::

Jaz imam rack za hdd, kupil sem ga v HTE-ju in pri tem rack-u ni težav, ko ga priklopim med delovanjem mi enostavno v XP-jih zazvoni in napiše, da je Windows zaznal novo napravo, potem pa grem lepo v Explorer in mi določi particijo E:\Removable disk!

Srečno, upam da sem ti kaj pomagal!

Reso ::

Jaz imam rack od promisa samo ni za preklop diska med delovanjem. Sprobal sicer sem samo se pol linux pritozuje da nima diska...

Eagle ::

Jaz ko sem meu gor pokjene Win2000 Advanced Server
sem kuj med delovanjem menjal navadni ide hard disk !
Samo tam pod device maneger sem dau do not use this
device pa sem disk odklopo pol pa drugega not pa spet
enable-au in je vse lepo laufalo tak da ni panike8-)

Jebiveter ::

Meni z mojim rackom to tudi deluje tako, da izklopim stvar v device managerju! Sm pa od proizvajalca racka po dolgem tezenju dubu en proggy (SwapManager, al neki tazga) ki naj bi deloval tako da zazna nov disk. Fora je v tem da ga sicer zazna a se Win2k zmesa!
BTW: Mam rack iz BigBanga, ce koga zanima.

Pa se neki: Moj rack ima oznako USB in na PCBju zadaj so eni pini ob katerih pise usb, sam nikjer nisem nasu kako to uporabit oz. za kaj bi blo uporabno. V navodilih sploh ne. Anyone?
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Jebiveter ()

Zavo ::

Usb vtikač! Vštekaš v PC pa gotovo!

Če imaš staro kišto potem verjetno ne veš kaj je USB ali pa se šališ!

SasoS ::

Priklop med delovanjem bi priporočal samo za zunanje racke (lpt, usb, firewire...), vse ostalo je bolj na lastno odgovornost...

Yohan del Sud ::

Meni ga ne zazna, če med zagonom ni notri, sicer pa ga lahko prosto ven in not vlečem med delovanjem, in menjavam ko flopi...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosno HDD ohišje (Mobile HDD Rack)

Oddelek: Kaj kupiti
51307 (1196) Gregor P
»

Mobile Rack IDE ATA100/133

Oddelek: Kaj kupiti
181602 (1390) alesp56
»

Kako deluje Hotswap ?!

Oddelek: Strojna oprema
81079 (960) Han
»

Odklop diska v živo

Oddelek: Strojna oprema
171956 (1484) Ales
»

mod diska

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
421720 (1126) segi

Več podobnih tem