» »

Čudežne gobice

Čudežne gobice

iNooby ::

LP!
Mene zanima kako je s temi gobicami, [edited], pa kakšen učinek majo itd...
Haters gonna hate...

1024 ::

Dobiš jih v magični deželi mavric. Učinek je pa super itd.
Fish knows everything.

PacificBlue ::

tko je da probaš jih enkrat pol pa doolgo nimaš želje po njih;)

Učinek je pa različn od vrste

Tale stran je zakon glede tega, maš izkušnje, opise različnih vrst drog ..svašta v glavnem.

http://www.erowid.org/

Pa sveže so boljše kot suhe.
I’m out.
:3

333333 ::

NI to prepovedano v sloveniji?
Spiritual

T0RN4D0 ::

What isn't? :)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Wox ::

Ticket to heaven.

T0RN4D0 ::

shrooms experience

Problem pri tem je, da če vidiš kakšne resno mindfucking zadeve, ne morš dat na pavzo. In gledat par ur skupaj svojo največjo nočno moro (za katero mogoče sploh nisi vedu da jo maš), zna bit precej neprijetno. In se dogaja precej.

Kakorkoli, če misliš da moraš probat si prej vsaj preberi čim več kar najdeš o tem, in računaj na najhujše. :)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

iNooby ::

@ T0RN4D0, seveda da boš mel najhujšo nočno moro če poješ 100 gobic al ap 200, vse mora bit v mejah normale, tak je pri vskai drogi al ne?
Haters gonna hate...

PacificBlue ::

Ne smeš mešat to z alkoholom:)..Nikakor ne.

Velik je odvisno od posameznikove psihe, če si skuliran,miren, ti nima kaj hudega za bit.Ne smeš pričakovat kaj hudega, ker ni..fora pri vseh teh halucigenih tripih je da te tvoja psiha udari nazaj. Če je psiha v redu, se nimaš kaj bat. Samo ne mislit da je to tko kot Lsd. Ni. pr gobicah se še zavedaš te realnosti, si tko na meji. Z zavestjo padaš v ta svet in svet škratkov:) Vse je bolj barvito, do ljudi ki niso na tripu imaš prav takšen "distinct" občutek. kot da ne bi bili it tega sveta,smešno ampak resnično:)Zaznavaš psiho drugih ljudi,ali imajo slabe namene ali dobre..v družbi nejevoljnih, nervorznih ljudi se začneš počutit slabo.
Občutki so veliko bolj prisotni,veliko bolj se zavedaš svojih misli, oz jih občutiš,..z mislimi lahk greš v take podrobnosti, da ne morš verjet..na trenutke imaš občutek, da so ti vse stvari na svetu jasne. Lahko razvozlaš vsako skrivnost(tega se kasnej seveda ne spomneš več, oz ne najdeš tistih odgovorov:). je vsekakor zanimiva izkušnja, zanimiv je trenutek ko se ti zgodi tisti klik v zavesti, ko gobice zagrabijo. Tega ne bom nikol pozabil.Čas traja neverjetno dolgo, 5 min je tko kot 2 uri.. je pa dosti smeha, predsem prvih par ur..potem ko pa začnejo gobice popuščati se pa začne težji del tripa, ko te na trenutke grabi tesnoba...nekak si želiš, da bi bilo že konc, pa še kr grabi:)..Samo ni spet tako hudo.
Si pa par dni po tistem še vedno pod vplivom izkušnje, dost premišljuješ o tem..o sebi, o občutkih,spoznaš kako veliko moč ima zavest..Ti pa dajo gobice vedet, da za nekaj časa jih maš dovolj. Tudi sicer zelo ni pametno da bi to vsak mesec užival, ker se ti lahk začnejo pojavljati "back flashi"-nisi zadet, doživljaš "privide" na poti v šolo, v službo, kjerkoli..zelo neprijetna zadeva:)

Prostor v katerem boš doživljal trip pa naj bo čimbolj tebi prijazen, da se v njem dobr počutiš, da imaš okoli sebe dobro, veselo družbo. Tega vsekakor ne počni sam.kot pri vsaki takšni zadevi. Sicer je pa to najbolje narediti sredi poletja, kje v naravi, gozdu..takrat je izkušnja najbolj pristna. Pa ne glej se v ogledalo, ko boš na tripu!!! To obvezno ne pozabit:)
I’m out.
:3

imallears ::

No, sej ce jih ne pojes velik se bos sam smeju tko ene 2 ure pa je to to :)

OmegaBlue ::

Fantje, najprej prosim preberite ostale teme o gobicah (jih je nekaj bilo). O učinkih, posledicah moralnih zadržkih in vse kar vam pade na pamet je debata čisto ok.

Samo prosim vzdržite se iskanju in ponujanju prepovedanih substanc.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

iNooby ::

@ Pacific hvala za te podrobne informacije :D bo treba probat enkrat z družbo, ker me res zanima efekt ;D

PS : te gobice bi bilo dobro vzet pred kakim testom, bi vsak najtežji odgovor razvozlal ;)
Haters gonna hate...

particle ::

>>>te gobice bi bilo dobro vzet pred kakim testom, bi vsak najtežji odgovor razvozlal ;)


Ne ne, imaš občutek da si zmožen čeprav v realonsti nisi :P

poweroff ::

Pa ne glej se v ogledalo, ko boš na tripu!!! To obvezno ne pozabit:)

Lahko pojasniš zakaj?
sudo poweroff

antonija ::

Problem pri tem je, da če vidiš kakšne resno mindfucking zadeve, ne morš dat na pavzo.

Tole si velja zapomnit za vse halucinogene substance. Nimajo pavze in ene se vlecejo dolgo kot pondelk. Pri enih so posledice hujse kot pa katerakoli zasvojenost, zato dejte to po pameti jemat (ce je ze treba). Pa nic ni hudega ce si taprvic "pussy" ker jih ne pojes tolk kot kolegi, se vedno lahko drugic vzames vec, in vec, in vec...
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

gendale ::

Pa ne glej se v ogledalo, ko boš na tripu!!! To obvezno ne pozabit:)

Lahko pojasniš zakaj?

lahko sproži bad trip
čeprav to niti ni nujno, prav tako pa lahko bad trip sproži še ogromno drugih reči

ubistvu je pametno imeti pri vsakem tripu pri sebi par tablet pomirjeval (kar koli iz skupine benzodiazepinov)
če slučajno začutiš da boš imel bad trip poješ eno
sicer ne prekinejo tripa, vendar pomagajo proti strahu/paniki

Brane2 ::

Pa niso te zadeve riskantne ?

Bill Hicks je škripnil zaradi raka na slinavki IIRC, ki so ga pripisali uživanju gobic...
On the journey of life, I chose the psycho path.

Pegaz ::

Pa ne glej se v ogledalo, ko boš na tripu!!! To obvezno ne pozabit:)

Lahko pojasniš zakaj?

Klik

T0RN4D0 ::

Riskantne najbrž že, samo glede na vse sranje ki smo mu danes izpostavljeni, misilm da je par gramov gobic še najmanjši problem kar se tiče raka. Za redno uporabo pa ne vem, ampak ni ravno veliko ljudi ki bi redno jedl gobice, vsaj jst ne poznam nikogar.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

PacificBlue ::

Pa ne glej se v ogledalo, ko boš na tripu!!! To obvezno ne pozabit:)

Lahko pojasniš zakaj?


Tako je že gendale rekel, pa nasploh je pri halucigenih takšno zlato pravilo, da se ne sme gledat v ogledala. Že recimo če si za računalnikom pod vplivom tripa je zlo neprijetno.
I’m out.
:3

fanatiktech ::

Seos,

Te gobice so zakon, ahtat morš sam od koga jih dobiš, da mu zaupaš... ker nekatere so halucigene druge smejalne.... dobiš mešanco obeh te so najbolše, smejiš se skos, pa mogoče vidiš kakšno stvar mal drgač:D . Jz ko sm jih probu je blo nekak tak, da sm pojedu sam "eno" to je velik manj kot 1g, kolegi 1g+... Po ene 25-30 min te prime in te drži 3-6h, odvisno od organizma, kolk drog si že probu pa kolk pogosto si jih uživu.

Z ogledalom pa nimam izkušenj...

PacificBlue ::

sm pojedu sam "eno" to je velik manj kot 1g, kolegi 1g+..


Do 3 gramov naj bi bila še normalna količina, kar je več je pe že lahk nevarno.
I’m out.
:3

Doman ::

Sam sem včasih zelo rad eksperimentiral z drogami. Najbolj zanimive pa so mi izkušnje z halucinogeni.
Prvič sem pojedel le 1.5g gob, pa so bili občutki zelo blagi, a še vedno zelo zanimivi. Potenje v dlaneh je pri gobah nekaj popolnoma normalnega, zenice se lahko tako močno razširijo, da se sploh ne vidi, kakšne barve imaš oči, čas se ustavi, prav tako je človek lahko zelo čustven.
Ker sem želel občutiti pravi čar gob, sem nekega večera pojedel kar 3.5g gob, pa sem toživel "bad-trip", a sem se še vedno znal kontrolirati, vendar zelo teško! Imel sem prisluhe, privide, stvari nisem videl v pravih oblikah, barvah...
Moje izkušnje so sicer ok, a bi rad svetoval nekaj stvari:
-Gobe nikoli ne jej sam, ampak vedno v družbi, kjer se počutiš SPROŠČENO!
-Ne glej se v ogledalo
-Vedno si govori, da si jedel gobe, da ne pobegneš preveč stran od realnosti
-Tega ne počni v zaprtem prostoru, da se ne boš počutil preveč utesnjenega, prav tako pa tudi ne nekje, kjer bi se zaradi halucinacij poškodoval


odvisno od organizma, kolk drog si že probu pa kolk pogosto si jih uživu.

To ni res! Zakaj bi vpliv drugih mamil vplival na delovanje gobic? Po tvoje to pomeni da ima en, ki je na kokainu in ima mnogo višji prag tolerance kot normalnen, tudi višji prag uporabe heroina?

ubistvu je pametno imeti pri vsakem tripu pri sebi par tablet pomirjeval (kar koli iz skupine benzodiazepinov)
če slučajno začutiš da boš imel bad trip poješ eno
sicer ne prekinejo tripa, vendar pomagajo proti strahu/paniki

Tudi lajna spida naj bi pomagala, čeprav nisem probal, saj tripa nisem želel prekiniti. Je pa dobro vedeti to o benzodiazepinih.

No, sej ce jih ne pojes velik se bos sam smeju tko ene 2 ure pa je to to

To sploh ni res, jaz se po probanih 4ih različnih sortah nisem nikoli smejal. Je pa to odvisno od vrst gob, čeprav sam nimam nobenih izkušenj z njimi. Mi lahko nekdo napiše ime katere vrste teh gobic?

Tudi sicer zelo ni pametno da bi to vsak mesec užival, ker se ti lahk začnejo pojavljati "back flashi"-nisi zadet, doživljaš "privide" na poti v šolo, v službo, kjerkoli..zelo neprijetna zadeva:)

Kolikor jaz vem, mora biti pavza med vsakim tripom vsaj 3tedne? Ali ni tako, da gobe nimajo efekta, če jih vzameš naslednji, 2,3,dni po tripu? Tudi to nisem probal ampak samo prebral/slišal od ljudi, ki so to probali.

antonija ::

odvisno od organizma, kolk drog si že probu pa kolk pogosto si jih uživu.
To ni res! Zakaj bi vpliv drugih mamil vplival na delovanje gobic? Po tvoje to pomeni da ima en, ki je na kokainu in ima mnogo višji prag tolerance kot normalnen, tudi višji prag uporabe heroina?

Ubistvu je delno res... Nekdo ki je ze (uspesno) premagal bad trip se bo veliko lazje soocil z naslednjim ker ve da gre za mind-fuck in ne za dejansko nevarnost. Ce nekdo te izkusnje se nima mu ta opcija ni na voljo.

Tudi lajna spida naj bi pomagala, čeprav nisem probal, saj tripa nisem želel prekiniti. Je pa dobro vedeti to o benzodiazepinih.

Na netu mate polno textov kjer na zelo poljuden nacin pise kaj droge naredijo v mozganih/zivcevju specificno. Ponavadi se dokaj blizu (v textu) najde tudi primere z nasprotnim ucinkom. Samo ne ponesreci mislit da je ta informacija uporabna pri overdose-u, ker ni. Uporabna je za blazenje psihicnih ucinkov substance.

Kolikor jaz vem, mora biti pavza med vsakim tripom vsaj 3tedne? Ali ni tako, da gobe nimajo efekta, če jih vzameš naslednji, 2,3,dni po tripu?

Vsaka droga ima svoj cas eliminacije iz telesa, cas regeneracije zivcevja, etc. Ce ti umetno skuris vecino transmiterjev je pac treba pocakat da dobis nove, ce substanca ostane vezana v receptorjih moras pocakat da se "splakne" ven, etc.

Pa kot vedno: Po pameti!
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

halucinogene gobe in ayahuasca (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11622618 (2550) Horas
»

Nore gobe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5515199 (13218) Cervantes
»

Halucinogene gobe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7733110 (16082) Phantomeye
»

DMT - THE SPIRIT MOLECULE

Oddelek: Loža
83572 (3395) blackbfm
»

Halucinogene droge (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6916103 (14191) gendale

Več podobnih tem