» »

Nakup nove AGP grafične kartice

Nakup nove AGP grafične kartice

KAMIKAZEslo ::

Jaz imam doma star računalnik ki ima vodilo za AGP. V kratkem načrtujem nakup nove kartice (a jih še delajo??)-prodajajo jih. Me zanima če lahko kdo kakšen izdelek, trgovino priporoča, svetuje. Seveda bi rad kupil kaj čim boljšega po čim manjši ceni. Na netu pa sem tudi naletel na teli dve čudni zadevici o katerima me zanima vaše mnenje.http://www.demise-pc.si/index.php/cPath...

Riff ::

Zdravo ja važno je da imaš dovolj močan napajalnik ker te kartice rabjo dodatni napajanje pa koliko imas mocan procesor da izkoristi graficno kartico ce imas dvojedrni procesor potem se ti splaca reskirat cim vec naprimer eno od teh ki si jih nasel na demise.pc.si, ce imas pa enojedrni procesor pa raje poisci kaj rabljenga naprimer tle sem zasledi na slo tech oglas : al pa poisci na bolha.com rabljeno radeon X1950pro ali pa kaksen geforce 7600GT al 7800GS na agp vodilu. Lp!

KAMIKAZEslo ::

Kar se tiče napajalnika mislim da bo 420w zadosti procesor je pa en HUD problem ze pri drugih zadevah ki sem jih nadgradil (RAM, zvočna). Namreč imam intelovega 1.8 GHz enojedrnika smrk smrk)). Lp!

Riff ::

ja napajalc bi moral biti dost močan ja problem je cpu 1,8 tako da se ti ne splaca novo raje kaksno rableno za cim manj dnarja čež čas pa raje cel računalnik. Lp!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Riff ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NAS - samogradnja (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
9817888 (14129) cekr
»

Kakšen upgrade???

Oddelek: Kaj kupiti
171277 (999) jazbec
»

Pomoč pri nakupu grafične

Oddelek: Kaj kupiti
432364 (1575) BALAST
»

nakup računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
452618 (1751) janezek67
»

HD 4870

Oddelek: Kaj kupiti
492031 (1255) Meizu

Več podobnih tem