» »

težave z odpiranjem povezav

težave z odpiranjem povezav

rok_kovnik ::

Pozdravljeni

Imam težavo, vendar sam nisem zelo vešč računalniškega znanja. Danes, ko sme prižgal računalnik, in pregledal maile, sem v enem od mailov hotel kliknit povezavo na youtube in se mi je pojavilo okno in v njem napisano 'TA OPERACIJA JE BILA PREKLICANA ZARADI OMEJITEV, KI VELJAJO V TEM RAČUNALNIKU. OBRNITE SE NA SKRBNIKA SISTEMA'. Nato sem poskusil ve povezave v starih mailih in nic ni delovalo. Ne dela mi tudi klik na povezavo v MSN-ju, tako da moram vse kopirat in prilepit v brskalnik. Kaj bi lahko bila težava in kako jo lahko odpravim? Že vnaprej hvala za kakršnokoli pomoč

lp,
rok

333333 ::

Kak virus? Al pa ti je firma omejila dostop, če je to službeni računalnik :=). Za začetek lahko poskusiš system restore na en dan prej preden se je pojavila napaka.
Spiritual

fosil ::

Tukaj je opis rešitve.
Tako je!

IceQueen ::

Pozdravljeni!

Po ponovni inštalaciji Windowsow XP imam težavo z odpiranjem linkov, ki jih prejmem po el. pošti v Microsoft Outlooku. Namreč - ko kliknem na povezavo, se mi stran sprva ni hotla odpreti, pač pa se mi je odprla možnost, naj najdem program, s katerim želim odpreti. Ko sem na C-disku iz Program Files izbrala Mozilla Firefox, se mi od tedaj na bilokateri link odpre domača stran, ne pa mesto, do katerega vodi povezava.
Povezave s forumov ali pa iz Worda mi normalno odpre.
Ali morda kdo ve, kako to popraviti?
Hvaaaalaaa že vnaprej!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odpiranje strani samo po sebi - z klikom na nekaj tretjega

Oddelek: Pomoč in nasveti
91367 (941) BorutK-73
»

Avast! problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
233625 (2543) Glugy
»

Prenosnik povezan s spletom prek Wifi, strani se ne naložijo

Oddelek: Omrežja in internet
365922 (5314) TAA66
»

Windows 7 razna vpraŠanja

Oddelek: Operacijski sistemi
486912 (5359) bosmla
»

manjkajoča ikona v opravilni vrstici

Oddelek: Pomoč in nasveti
71119 (1030) Damny

Več podobnih tem