» »

Izšel Thunderbird 3.0

1
2
»

blank3 ::

Slovenski prevod še ni na voljo, prav tako pa na novo različico še niso prenesli vseh nekaterih (pomembnejših) razširitev.

A mogoče ve kdaj se nam obeta naš prevod?

Morda že poznate ampak http://www.coks.si baje ponujajo podporo za TB. Sem jim pisal, da vidim, kaj točno. Matthai, morda se lahko tja obrneš.
Zelo sem zaposlen. Potreboval bi brezcasje... vsaj za nekaj casa.

Spock83 ::

Kako lahko naredim, da ko pošiljam email pošilja vedno iz privzetega emaila, razen če drugače ne izberem. Namreč imam več email računov in mi včasih pošlje kar iz enega email računa. Problem je ta, da imam tri email račune in vsi trije uporabljajo isti odhodni strežnik. Včasih pozabim in ne pogledam s katerega bo poslal. Upam, da ste me razumeli.

poweroff ::

enega je treba nastaviti za default? Jaz imam isto, pa mi vedno pošilja prav (odvisno iz katerega inboxa pošiljam).
sudo poweroff

fosil ::

Sem sicer še na dvojki, ampak mail pošlje iz tistega naslova na katerem se nahajaš (se pravi kater folder imaš izbran na levi strani), ko klikneš za novo sporočilo.

Ne glede na to kateri je nastavljen kot default.
Tako je!

Spock83 ::

Točno to fosil. In to mi gre na živce :)

fosil ::

Men je pa ravno to všeč :)
Tako je!

opeter ::

Men je pa ravno to všeč :)


Meni tudi.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Spock83 ::

No meni ne pride prav, ker s tistih emailov nič ne pošiljam. Samo jih opazujem. :)

BigWhale ::

A ni tako, da se izbere tisti mailbox katerega trenuto ogledujes? Vsaj jaz imam v spominu, da je tako. :)

fosil ::

Sej je tako. Ravno o tem govorimo.
Tako je!

rognaj ::

Desni klik na posamezen folder, izbereš settings, klikneš na posamezne "Account settings" in za vse izbereš "Outgoing Server (SMTP)" na tistega enega, s katerega želiš pošiljati maile.

Če pa želiš za posamezen mail, da gre iz drugega serverja, pa na vrhu (pri sestavljanju maila) izbereš, s katerega SMTP serverja naj gre.

fosil ::

Tukaj ne gre za server ampak za posamezne račune. Ti lahko preko istega serverja, mail pošiljaš z različnih računov.

U bistvu gre za to, kateri mail se pokaže prejemniku, ko dobi pošto.
Tako je!

BigWhale ::

Sej je tako. Ravno o tem govorimo.


Ampak, saj to je v redu? A ni? Mislim, zdaj s smart folderji je mal nerodn mogoce. No, jaz se nisem imel tezav.

psychoshorty ::

Sam sem nedolgo nazaj bil pristat The Bat -a, vendar sem si kasneje zazelel spremembe in preizkusil TB. Zdaj TB uporabljam ze vec kot leto dni in ga dejansko ne zamenjam vec. Sploh v kombinaciji z Lightningom in ostalimi plugini je programcek spica. In da ne pozabim omeniti mozbackupa. Lazje ne more biti. Bom pa se nekaj casa ostal na 2.0.0.23 verziji, dokler se trojka malce ne spolisha. :)

urban99 ::

Ma trojka je imho zadostno spolishana. Na živce mi grejo mogoče samo malenkost frockaste ikone. Pa indeksiranje... ampak to je potrebno za search akrobacije.

Gandalfar ::

pejte probat Postbox - http://www.postbox-inc.com/ .. ja shareware je ampak meni je veliko bolj spoliran na OS X kot Thunderbird

Izi ::

Dober teden je minil in še vedno ni sledu o Slovenski verziji 3. Kot kaže bomo spet nekje zadnji.
Izmed 52 jezikovnih verzij smo samo še Slovenci, Makedonci in Danci ostali na verziji 2.

poweroff ::

Ja, a kaj pomagaš pri prevodih?
sudo poweroff

PaX_MaN ::

Dober teden je minil in še vedno ni sledu o Slovenski verziji 3.

Je, je: 68%.

Ja, a kaj pomagaš pri prevodih?

Njah, mal kompliciran zgleda...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

[BISI] ::

Njah, mal kompliciran zgleda...


Zgornja povezava je namenjena novim lokalizacijam. V primeru, da zeli kdo sodelovati pri prevajanju, naj se oglasi na lugos-mozilla mailing listi (lugos-mozilla@lugos.si). Mercuriala ne rabite poznati. Matjaz vam bo hvalezen, pa se kdo drug tudi. ;)
And then I saw her face... Mozilla Firefox
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izšel Thunderbird 3.0 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
699792 (7217) [BISI]
»

Mozilla Firefox 0.8, Thunderbird 0.5, in prenovljen portal MozillaZine

Oddelek: Novice / Brskalniki
405631 (5631) MrStein
»

Mozilla Thunderbird 0.4

Oddelek: Novice / Brskalniki
212782 (2782) Mavrik
»

Poplava novosti iz Mozilla Foundation

Oddelek: Novice / Brskalniki
162585 (2585) poweroff
»

Mozilla 1.4 in Netscape 7.1

Oddelek: Novice / Brskalniki
253152 (3152) CaqKa

Več podobnih tem