» »

povezava 2 računalnika preko interneta

povezava 2 računalnika preko interneta

upirna ::

Recimo: Sem pri prijatelju v Ameriki. Spomnim se da sem pozabil vzeti disketo s nekimi datotekami. Datoteko imam tudi na domačem računalniku.

Vprašanje: Kako bi prišel do datoteke preko interneta?

Highlag ::

Če bi imel računalnik prižgan:D in če bi na njemu laufal VPN server in bi bil seveda računalnik priključen na internet, bi se lahko na njega priključil kot da si v domačem omrežju.

VPN ->virtual private network.

Sam zdele ne vem kateri Windowsi tole podpirajo. W2000 sigurno XP- pro tudi za ostale pa ne vem :8)

Pithlit ::

To je sicer ful butasta fora amvak vseeno... flikni na svoj comp Back Orifice pa glej kako ti kdorkoli dostopa nanj... Hec... sorry:D

upirna ::

Pithlit, a bi mi prosim dal še URL. Saj sem šel na Download.com pa ko bi mi moral prekopirat mi je napisal URL not found. Kdo ve morda, sem pa narobe kopiral.

Fora je bila res glupa, pa kaj češ.:)

Pithlit ::

ti... fora ne... jst osebno se s trojančki res nebi zajebaval, tko de če si hočeš življenje zagrenit ti res ne bi rad pomagal. Raj si dej uno virtualno mrežo nared, al pa prosi mamo (al pa enga frenda) naj ti tist fajl zmejla na en webmail (al pa stvar rešiš prek kakega chat programčka) pa je stvar čist simpl rešena ane?8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kripto virus kako reševati če sploh, umrem sicer ne če ne restavriram (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
25066985 (43841) SeMiNeSanja
»

Domači Proxy?

Oddelek: Omrežja in internet
355222 (4254) wungad
»

FTP server

Oddelek: Omrežja in internet
262758 (1996) lukaz

Več podobnih tem