» »

Plačilo na obroke Big bang

Plačilo na obroke Big bang

easyrider3 ::

A kdo ve,če so kakšni problemi za sklenitev nakupa na obroke pri Big bangu se dajo dobit ali so kar zahtevni. Imam že en kredit in ne vem,če bodo mi potem odobril plačilo na obroke

clancy ::

Niso zahtevni. Edino nakazilo plače mora biti najmanj 470EUR

Gost ::

easyrider3 ::

se pravi,če imam jaz nakazilo okrog 700 EUR in če bi hotel televizor za 700 EUR a bi potem šlo? Bi pa takoj tudi tam do 300 EUR plačal edino imam vsak mesec za odplačevanje kredita 220 EUR. Super bi bilo ko bi lahko tam do 1000 EUR lahko vzel TV in še Xbox pa da bi takoj dal 300 EUR drugo pa na obroke,če bi to ratalo potem bi bilo super.

TOP ::

Pojdi tja ali pa pokliči in se dogovori.Upam da maš stabilno službo,ker toliko kreditov.

sajmon ::

Če imaš Diners kreditno kartico lahko vzameš na kartico na obroke. Je še najbolj enostavno.

easyrider3 ::

Sem že pred kakim dvema mesecema gledal za 1000 EUR televizor in sem jih potem poklical in vprašal,če bi lahko vzel na obroke s tem da bi 500 EUR takoj že dal. Zahteval so samo davčno številko in so takrat rekli,da bi lako dobil na obroke pa čeprav imam kredit.Zato upam,da v petek ko grem tam mi isto povedo in da vzamem tisto plazmo mogoče še xbox potem pa uživat.

telexdell ::

Jaz bi pa vseeno premislil, če ne bi tisti znesek kredita dajal na kup in še malo potrpel (če sem do danes ni noben problem še mesec ali dva) in si plazmo pa Xbox kupil mogoče čez pol leta. Plačall bi kot gospod s kešem pa še kredita ne bi imel.
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

easyrider3 ::

Saj je vseeno daš vsak mesec nekaj ali pa vse na enkrat.Samo do željenega lahko prideš poprej,če si vzameš na obroke saj danes večinoma vsi jemljejo na obroke,avtomobile vsi privatniki jemljejo na leasing......

Zheegec ::

BigBang je samo posrednik. Pokliči Summit Leasing ali pa NLB (da se oboje, samo za NLB potrebuješ več dokumentov - mislim da rabiš še zadnje 3 bančne izpiske) če lahko vzameš na kredit, glede na to da imaš že enega.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Hardstyle ::

Jurja ni doben "puf" sploh če vzameš na 24obrokov.

easyrider3 ::

Sem iz dolenjske in tukaj v Big bangu ima zavarovalnica Maribor to vse preko,vsaj tako so mi rekli,ker so njih vprašali dati sem moral njim pa davčno številko.

easyrider3 ::

Treba je porabit to božičnico,ker drugače je lahko recesija še naprej,denar se mora obračat-krožit tisti,ki ga pa šparajo ga pa naj kar še naprej. Panasonic jaz te prihajam pote in potem uživanje ob gledanju filmov.......

kmetek ::

in zakaj moraš novo temo odpirat, kaj ne znaš poklicat BB?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kredit pri Big Bangu

Oddelek: Loža
173727 (3104) edi45
»

Kje kupiti gaming računalnik na obroke? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5221850 (16501) gpanta
»

nakup prenosnega računalnika na obroke in katerega

Oddelek: Pomoč in nasveti
122008 (1853) easyrider3
»

nakup prenosnika na položnice

Oddelek: Kaj kupiti
165161 (4675) zantel
»

Nakup racunalnika na obroke

Oddelek: Pomoč in nasveti
365193 (4564) GiGaBaJt

Več podobnih tem