» »

Leclerc kartica

Leclerc kartica

gito88 ::

Lep pozdrav imam težavo!Namerava si kupiti računalnik in videl sem v reklami od Leclerc-a računalnik ki stane 699€ potem spodaj na veliko piše 538.23€ zraven tega pa z rumeno 139€(Na vrednost bona z kartico E.Leclerc)..Sedaj me zanima če si uzamem to kartico ali plačal celo ceno ali samo 538€..

ne_kdo ::

celo ceno razliko dobiš na kartico
lp

gito88 ::

Ena kolegica pravi da ima to kartico in mi jo ponuja :) sedaj ali bi se splačalo da jo uzamem.......pa v planu imam tudi da bi si kupil LCD tko da bom porabil še dodatnih 180EUR

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gito88 ()

profii ::

Narest si jo pejd...tm na informacijah jo dobiš v 2 minutah. drugače bo prjatlca zaslužla 139EUR :))

ne_kdo ::

kartica je zastojn tako da kr pojdi da ti naredijo. ne jemlji od drugih kartice!!!
ta denar kot pa boš gor dobil pa boš lahko za LCD porabo :)

gito88 ::

ali pa da prašam kolegico koliko ima na kartici pa da porabim njeno hahahahaha :)ona pa dobi tisto kar bom kupil računalnik 139EUR

;-) ::

Ti vzami od kolegice pa porabi njeno, pol pa še na njeno vzami LCD.

gito88 ::

lahko pa naredim si kartico kupim računalnik za 700EUR na kartico mi gre 139EUR pa potem če gledaš kupim LCD za 40EUR

fosil ::

Tako bo verjetno najbolje ja.
Edino mislim da obstaja pogoj, da lahko tisto kar dobiš na kartico porabiš šele naslednji dan.
Tako je!

gito88 ::

Tako bo verjetno najbolje ja.
Edino mislim da obstaja pogoj, da lahko tisto kar dobiš na kartico porabiš šele naslednji dan.

ah ni problema rajše se vrnem naslednji dan kot pa da kupim na mimovrste podoben računalnik 612€ + lcd 170€=782€.....ali leclerc računalnik 699€+lcd redna cena 150€(na kartici bom imel 139€) tako da bom za lcd doplačal samo 11€..=710€ prihranek 72€!!!

;-) ::

Pri mimovrste ni probleme z uveljavljanjem garancije, leclerc pa nevem če ravno slovi po tem.

Drugače pa je mimovrste dokaj "draga" trgovina in vrjetno kje še ceneje dobiš ne samo v leclercu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

T0RN4D0 ::

Ne veš če slovi? Kaj a si že kej slišal o kompliciranju pri garanciji ali nabijaš v prazno?
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

MeGreat ::

Če neseš v eclerc v garancijo je 100% da ne boš dobil izdelka niti dneva pred tistimi 45 dnevi (ali pa 30dnevi).. V glavnem zelo dolgo traja, sem že par stvari nesel nazaj (usb ključe, slušalke) in sem čakal dolgo..

;-) ::

TORN4DO MeGreat ti je odgovoril, ni pa osamljen primer. Špecerija je za sendviče.

BCSman ::

Ali je prišlo kako obvestilo iz e.leclerca glede podpisa GDPR (tisti nov zakon glede varovanja osebnih podatkov pri karticah ugodnosti blabla)? Sedaj sem jih klical in je čas za obnovo kartice do konca septembra. Da se ne bo kdo zafrknil in izgubil vse dobroimetje na kartici, samo za info.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BCSman ()

Mare2 ::

gito88 je izjavil:

lahko pa naredim si kartico kupim računalnik za 700EUR na kartico mi gre 139EUR pa potem če gledaš kupim LCD za 40EUR


Poglej za isti računalnik še drugje. Zna bit cenejši.

connel ::

"gito88 je 7. dec 2009 ob 18:16 izjavil"

Resno odgovarjaš na 9 let staro vprašanje?? :))

CoreySteel ::

BCSman je izjavil:

Ali je prišlo kako obvestilo iz e.leclerca glede podpisa GDPR (tisti nov zakon glede varovanja osebnih podatkov pri karticah ugodnosti blabla)? Sedaj sem jih klical in je čas za obnovo kartice do konca septembra. Da se ne bo kdo zafrknil in izgubil vse dobroimetje na kartici, samo za info.

Jaz nisem nič dobil, edino na blagajni so me opozoril, da moram it updatat kartico.
Twitter: @CoreySteel_

flyby ::

obrazec za gdpr update (stran 2)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zanimiva ponudba E.Leclerc (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5115204 (7260) Hockey
»

Kartice ugodnosti - zakaj ne?

Oddelek: Loža
457936 (6492) matobeli
»

Računalnik 200 -250 eur z Win OS om? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8110890 (9762) mtosev
»

Core2duo 7300 za 270 EUR

Oddelek: Kaj kupiti
7776 (630) OttoParts
»

E.Leclerc 30% bona na oddelku tehnike 21.06.08

Oddelek: Kaj kupiti
384798 (3469) tattoo

Več podobnih tem