» »

Particije

Particije

BadB0y ::

Z kerim programom se jih da delat v winxp ?

MI_KO ::

Partition magic

BadB0y ::

To nemorem verjet poiscem Partition magic prog na netu in zagledam da je ta program placliv pa p**** jim m***** kaj zdaj si se particije nemores naret ne da bi placal za program.Saj ok saj so se drugi programi samo vseeno sem zdaj divji.

Matek ::

Partition Star je moj izbranec. Sicer nima čisto vseh PartitionMagicovuh zmožnosti, je pa vseeno zelo zelo dober. Dobiš ga tu.

Stane samo 10 dolarjev, tale verzija je polno delujoča za 30 dni, če ga rabiš torej samo za zdaj, ti bo vredu, lahko ga pa tudi kupiš ali pa dobiš brezplačno serijsko številko, če reportaš bug.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

chebeltza ::

...lahka pa u dos-u nardish :D
ne rabsh nach pljachat..:D

CaqKa ::

sicer ni nič govora o kakih particijah se gre vendar če potrebuješ za xpje... na namizju desni klik na my computer > manage > disk managment
sicer pa ima vsak os svoj progi s katerim se delajo particije. partition magic je za nujne primere kjer drugače ne moreš (convertanje ntfs v fat, krajšanje/daljšanje particij in podobne zadeve)

Jebiveter ::

I think that FDISK is what you're looking for!:D
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

chebeltza ::

...thats wut i was thinkin of :D

footprint ::

WinXp nimajo fdiska in je potrebno uporabljati "disk manager", kje ga najdeš je povedal že CaqKa. Drugače pa povej natančneje kje te čevelj žuli, kajti imamo več vrst particij od FAT (omejitev 2047MB) FAT32 (Win98) in potem NTFS 4 (WinNT) in NTFS 5 (W2k, XP). Kaj si želiš narediti in kaj že imaš ???

chebeltza ::

...sej che insthalash w2k mash itak ze pr insthalaciji mozhnost partici-iranja :D
za win xp ne vem...
win 98 majo pa itak dos, kjer spet pride u uposthev fdisk :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

V Windowsih ne vidim diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
181062 (910) perci
»

boot.ini

Oddelek: Pomoč in nasveti
131853 (1647) Red_Mamba
»

Formatiranje NTFS particije v DOSU ?

Oddelek: Operacijski sistemi
71200 (1051) bobby
»

kak nardit particije?

Oddelek: Pomoč in nasveti
191074 (897) Jure2k
»

Znebiti se Win98

Oddelek: Operacijski sistemi
122207 (2045) OrlyTM

Več podobnih tem