» »

GTX 280 hladilnik

GTX 280 hladilnik

Hexx ::

Živjo,

lastim si grafo Geforce GTX 280 in gor imam hlahilnik Thermalright HR-03 GTX


ker je hladilnik precej težek se grafična malo upogne, a mislite da bi jo moral nekako privezat? Kakšno škodo lahko povzroči?

Hvala,
Hexx
  • spremenil: Hexx ()

galu ::

1. Hladilnik je sexy *2.
2. Ni treba nič kaj vezat, če ni zelo izrazito.. Lahko se sicer zgodi da 'vezi' v grafiki popokajo, ampak to se praviloma da rešit z pečica foro.
Daj slikco, da vidimo kako zelo je upognjeno.
Tako to gre.

BuBBle.D ::

Če je zelo upognjena, potem daj nekaj električno neprevodnega pod grafično kartico (desna stran-rob), da jo bo dvignilo oz. zravnalo. Vendar so načeloma vse high-end, večje, se pravi težje vse rahlo upognjene, tako da se ne bi kaj preveč sekiral.

@DaChampr: Tisto z pečico si povedal z tako samozavestjo, kot da v vseh primerih 100% reši/popravi grafo. :)
|MSI MPG Z690 EDGE|Intel Core I7-13700K|64GB Viper Steel 3600Mhz|
|Zotac Trinity 3090 OC|EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB|
|ASUS TUF Gaming GT501|Corsair AX1200W|Samsung Odyssey G7 32"|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BuBBle.D ()

Hexx ::

link do slik
povejte če slučajno ne dela

s1m0n ::

Dela, meni se zdi to malo fejs upognjeno :)

Hexx ::

sej zato sem zaskrbljen:)) pa nism vedu če je to dosti ali pa malo.
še kakšna druga mnenja?

galu ::

To je kar zelo upognjeno...
Tako to gre.

Icematxyz ::

Glede na pritrdilni mehanizem se ne rabiš preveč bat bi jaz rekel. Če bo bo pa konkretno kakšna pci-e reža "odletela" ob kakšnem tršem pristanku ohišja ob transportu. Pa še v to kar močno dvomim.

Je pa dokaj neposrečena izvedba hladilnika to za moje pojme za ohišje ki stoji po koncu. Torej ki ni ležeče.

Res pa je da tudi za CPU zadnje čase prav ne moreš verjeti kakšne uteži se dajejo. Pa tudi ni problemov ob pravilni namestitvi.

Bo pa verjetno kartica ko jo boš prodajal ukrivljena. In da. Tudi do okvare bi lahko prišlo zaradi ukrivljenosti. Tako da rekel bi jaz tako. Verjetno bo zadeva delovala daljše obdobje. Sam pa je zagotovo ne bi imel v takšni izvedbi. In ne če z zadnje strani z kakšno vrvico (neelastično) "razbremeniš" vse skupaj tudi ne bo nič narobe. Ampak ne veži vrvice okrog hladilnika. Ampak nekje zadaj če je kakšna luknja ali šop napajalnik kablov tam okrog naredi zanko in zapni z vrvico na vrh ohišja. Ne pa pretiravat in kartice zvijati navzgor pri tem početju.

Zgodovina sprememb…

Hexx ::

ok, hvala jo bom zvezal


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Aftermarket hladilnik za Sapphire HD 5770 Vapor-X (Accelero L2 Pro)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
356170 (5381) Xserces
»

Problem z grafično (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
506453 (5818) him
»

Alternativna hlajenja za nova GeForca

Oddelek: Novice / Grafične kartice
369850 (8365) PrimozR
»

navijanje gtx280

Oddelek: Navijanje
7931 (719) BuBBle.D
»

Dajte to nardit

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
241599 (1190) element

Več podobnih tem