» »

HP 6735s črn zaslon - NUJNO

HP 6735s črn zaslon - NUJNO

newem ::

Lp,
danes sem prvič laptop hp 6735s in mi samo pokaže črn zaslon, lučka utripa oranžno in ne modro, ter caps lock mi utripa. Še včeraj je normalno vse delal, ali ve kdo kaj je narobe?

neo ::

Plata...najverjetneje.
Neo's

newem ::

Konec panike, se je sam postavil ene 3 minute sem ga samo pustil prižgane, potem, pa je sam začel nalagat windowse in vse ostalo.
Sam kaj bi ga pa lahko pičilo, da se je tako obnašal. Kaj takega se mi še nikoli ni zgodilo

newem ::

Temo bom uporabil še enkrat, da mi ni potrebno odpirati nove.
Zanima me če hočem zamenjati procesor, kakšno podnožje moram iskati. Trenutno je notri AMD Turion X2 Dual-Core Mobile RM-70?

Katarinca88 ::

Imam isti problem kot newem (to z lučkami in ekranom). Če mi slučajno uspe zagnat Windowse, se mi včasih že sredi zaganjanja začne slika tresti, če se računalnik clo prižge do konca se pa po nekej časa ekran ugasne... Kaj bi to lahko blo?

#000000 ::

Katarinca88 je izjavil:

Imam isti problem kot newem (to z lučkami in ekranom). Če mi slučajno uspe zagnat Windowse, se mi včasih že sredi zaganjanja začne slika tresti, če se računalnik clo prižge do konca se pa po nekej časa ekran ugasne... Kaj bi to lahko blo?


Skoraj 110% je grafični ali kak drug čipset odstopil, nova plata bi pomagala.

PrvaPomoč ::

Ali poravilo zdajšnje ...Newem ... če se odločiš za popravilo plošče me lahko kontaktiraš.
PRP

69charger ::

newem: Podnožje je S1

mjk ::

glede na to da ima 6735s hud problem s pregrevanjem je tudi to mogoče vzrok za okvaro ... definitivno ti priporočam, da pri njem uporabiš enega od usb hladilnih plošč, če ga še misliš naprej uporabljat, drgač pa kar proč z njim in novega nabavit :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik ne pride v windows

Oddelek: Pomoč in nasveti
9829 (660) Mesar
»

Razlika - če jo najdeš :)

Oddelek: Pomoč in nasveti
51443 (1100) Carlito6
»

Najcenejši prenosnik za predvajanje FullHD videa

Oddelek: Kaj kupiti
72787 (2537) jan01
»

Računalnik včasih ne vžge

Oddelek: Pomoč in nasveti
6779 (633) pingo76
»

Problem z monitorjem!!!

Oddelek: Zvok in slika
5773 (674) Huey P

Več podobnih tem