» »

World of Warcraft 'obrnjen'

1
...
3 4
5
»

BigWhale ::

Nekdo mora tud skuhat, pojest, oprat cunje, zlikat, it v trgovino in en kup drugih


Ja kwa pa zena dela?!!? ;>

Half-Saint ::

Nekdo mora tud skuhat, pojest, oprat cunje, zlikat, it v trgovino in en kup drugih


Ja kwa pa zena dela?!!? ;>


Hehe, ja, no, vsega pa tud ne more sama! Težava rata, ko prideš domov ob petih, poješ kosilo, odneseš smeti in pol špilaš tolk cajta dokler ne ugotoviš, da je treba it pa že spat :-) Mnja, pa je šel dan mimo!
Moj blog: http://onlyageek.blogspot.com

MTm2H37rqt7B ::

Jaz jemlem WoW kot entertainment, tako da mi ni zal casa. Ali bi igral karte, fuzbal, sel kolesarit, whatever, bi bil isti entertainment.

Folk jemle WoW kot krajo casa, ne kot fun-time. To je problem.

BladE_ ::

Nekateri samo PvPjamo tako, da mi WoW pobere samo toliko casa kolikor bi mi ga katerakoli igra, ki bi jo igral! Po domače povedano igram kolikor mi paše in kadar mi paše... :D

Half-Saint ::

Jaz jemlem WoW kot entertainment, tako da mi ni zal casa. Ali bi igral karte, fuzbal, sel kolesarit, whatever, bi bil isti entertainment.

Folk jemle WoW kot krajo casa, ne kot fun-time. To je problem.


Za "entertainment" obstaja en lep slovenski izraz, ki se mu reče "zabava". Pravijo, da z nobeno rečjo ni dobr pretiravat. Isto velja za WoW. Če vsako sekundo prostega časa preživiš za ekranom, si delaš škodo pa obrni to kakor hočeš. Tudi kadilec bo našel 100 razlogov zakaj je kajenje kul.
Moj blog: http://onlyageek.blogspot.com

ahac ::

Pravijo, da z nobeno rečjo ni dobr pretiravat. Isto velja za WoW.

Kdor igra WoW to ve. Piše na loading screenu. :P


Remember to take all things in moderation (even World of Warcraft!)

http://www.wowwiki.com/Loading_screen_t...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Tomay ::

Ljudje tudi spregledajo, da gre dejansko za odvisnost, ki je veliko bolj pogosta od drog. Jesper Juul je na enem predavanju navedel način kako preizkusiti, če gre za odvisnost ali ne. V glavnem gre za to, če otroku čas omejimo npr. pol ure, ko najbolj not pade in mu na ta čas nastavimo budilko. Ko zvoni mora nehat igrat brez upiranja groženj in drugih abstinenčnih pojavov.

Upiral se bo tudi, če mu hočeš risanke al pa Lego kocke vzet. Upiral se bo tudi, če mu rečeš naj se neha vozit z kolesom in naj pride v hišo na večerjo.
Po tej logiki je torej hud odvisnik od risank, Lego kock ali kolesa?
BS.


Mogoče upiranje ni najboljši izraz. Pri otrocih je še to upiranje pri najstnikih pa p... V bistvu lahko tudi vsak sam pri sebi poizkusi, če prestane ta test, da se brez "samo še to končam" vstane od računalnika in gre počet kaj drugega.

Tako kot so že drugi omenili pretiravanje v čemerkoli ni dobro. In ljudje lahko postanejo odvisni od česarkoli. Športa, rekreacije, hrane, hujšanja, ... u name it.
Voodoo 4Ever

Quickbeam ::

Nisem vsega bral, ker sem se že po dveh straneh začel smejat ko pobu dobronamerno precej posameznikov svetuje naj pusti igre in gre na kak pir. Ja človk res si nenormaln v tej naši krasni državi če nisi alkoholik zato hiter pust te otročarije in se fajn zapij. Boš vsaj kompatibilen z večinskim prebivalstvom. Da si slučajno kdo ne bi mislil da je boljši od nas slovencev pijancev. lp

MTm2H37rqt7B ::

Jaz jemlem WoW kot entertainment, tako da mi ni zal casa. Ali bi igral karte, fuzbal, sel kolesarit, whatever, bi bil isti entertainment.

Folk jemle WoW kot krajo casa, ne kot fun-time. To je problem.


Za "entertainment" obstaja en lep slovenski izraz, ki se mu reče "zabava". Pravijo, da z nobeno rečjo ni dobr pretiravat. Isto velja za WoW. Če vsako sekundo prostega časa preživiš za ekranom, si delaš škodo pa obrni to kakor hočeš. Tudi kadilec bo našel 100 razlogov zakaj je kajenje kul.


20% tvojega posta je bilo popravljanje moje slovnice. Ocitno imas prevec prostega casa.

Bom sel hitro enga v gostilno ruknit, da bom poskrbel za zdravje. Tudi kaditi sem nehal. OMG! Wonder boy.

Half-Saint ::

Človek, ki si je vzel čas, da je preštel koliko stavkov sem napisal in izračunal procente, meni govori o tem koliko časa imam. Funny fellow in še pikolovski. Škoda k ni več takih :P
Moj blog: http://onlyageek.blogspot.com

BigWhale ::

Jih ne more bit, k al igrajo igrce al se pa zapijajo!

strictom ::

Al pa chatajo z bejbam.

Kdo gledu Šterna ko se je zadrl 'kurac' na live TV :)))
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: strictom ()

FireSnake ::

Poglej in se nasmej: vicmaher.si
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalniške igre za pare

Oddelek: Igre
212626 (1638) bedarija
»

World of Warcraft v zadnjem četrtletju izgubil sedmino igralcev

Oddelek: Novice / Igre
3311213 (7963) Nummy
»

Rekordni World of Warcraft

Oddelek: Novice / Igre
195526 (4266) stražar
»

Igralci spletnih iger niso nedružabni

Oddelek: Novice / Igre
155363 (4665) para!

Več podobnih tem