» »

kako to nardim z "imageom"...

kako to nardim z "imageom"...

borut-t ::

kaku tu za GTA3 nardim image na disk da ne bo pol bralo s cd-ja.....
kam posnemem....

lp

BaRtMaN ::

WinISO ti to naredi. Naredi ti eno datoteko (.iso), ki jo lahko tudi urejaš (dodajaš/brišeš datoteke in mape). Potem to sliko CDja mountaš (ne najdem ustreznega slovenskega izraza) z Daemon Tools, ki ti omogoča simuliranje CD pogonov.

bastadu ::

mountaš = priklopiš ;)

BaRtMaN ::

Hm... Bolje kot nič že. :))
Sicer pa lahko sliko, djborut, nardiš tud s CloneCDjem ali Nerotom oz. s skoraj vsakim programom za peko CDjev.

Predator ::

ok jaz za to uporabljam DaemonTools-e in CloneCD; narediš image cd-ja na disk potem pa desni click na tray ikono od deamontoolsoc -> virtual cdrom/dvd-rom -> mount image -> in pokažeš pot do imaga ki bi ga rad mountal ( iso, cloneimage... ); seveda image tudi ustrezno lahko/hitro tudi menjaš

samo en problem ki mi je že velikokrat pritisk dvignil sploh ker so to delali originali za katere sem dajal po 8-12k; če ti instaliraš recimo freespace2 ( 3cd-ji ) z f: ( glavni cdrom ) in potem mountaš igralni cd pod h: ( deamontoolsi ) igra ne bo delala ker hoče met cd v f: ;((
dobiš pirata za 300sit pa instaliras pa dela ;((

tako da instaliraj z imagov z diska; pa še en nasvet, če ima igra samo en cd ne uporabljat max installa, daj minimum, tako ali tako se vse file bere iz diska :)

pivmik ::

Samo neki:

V novi verziji Deamon-Tools lahko ssamo klikneš z desnim gumbom na datoteko *.iso, *.ccd, *.cue in klikneš Mount pa je zadeva narejena.

samo tolko za informacijo
LP, Gregor GRE^

borut-t ::

ej fantje, neki ne štima.......
jst sm naredu image z Nerotom in je file v oblike .nrg in ga Deamon ne prepoznajo, tako da ne morem nč.....
kaj čem pol kšn drug program(clonecd) dobit....

lp

bastadu ::

Z Daemon-Toolsi se da čisto lepo mountat *.nrg fajle od Nerota, samo daš tam spodaj All Files (*.*)...

Predator ::

picnik hvala za info; že vlečemo novo verzijo dol ;)

borut-t ::

ampak mi še zmerej napiše, da ta datoteka ne obstaja al neki tazga, uglavnem ne more jo zloudat.....

lp

pivmik ::

naredi image s CloneCDjem. Je bolj zanesljiv in je sigurno podprt.
LP, Gregor GRE^


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

daemon tools

Oddelek: Pomoč in nasveti
141635 (1344) MrStein
»

Program za odpiranje BIN filov?

Oddelek: Programska oprema
122405 (2270) MasterMind
»

*.bin , *.cue....kaj storiti

Oddelek: Programska oprema
353814 (2831) Soni
»

Kako odpreti tele neznane fajle?

Oddelek: Pomoč in nasveti
81635 (1384) gumby
»

Neenakomeren pretok podatkov v CloneCDju :(

Oddelek: Pomoč in nasveti
321646 (1280) AnWar

Več podobnih tem