» »

zvok zvok .... kero zvocno kupt

zvok zvok .... kero zvocno kupt

SkA_BaR ::

...ze prej sm spraseval kero graficno kupt...zdaj pa kero zvocno kartico kupt ...plese help me.mam celerom .vec o nem ne vem
>:D

perci ::

Jah, no. Lahko bi vsaj napisal za kaj jo potrebuješ in koliko denarja imaš na voljo:\

SkA_BaR ::

ok pa dodamo se to.rabem jo za spile.prblizen kake 15ksit al clo se manj.....nevem kok so kaj drage zato tezko kaj recem ok :))
:P

romci1 ::

Priporočam ti zvočno kartico CREATIVE SB Live! 5.1.
Stane okrog 11.000 SIT in ti za to ceno ponuja izredno kakovosten zvok. Je na PCI vodilu, podpira EAX in D3D zvočna standarda ter ima 3 kanale (sprednji + zadnji + center), kar pomeni podporo 5.1 surround zvoku.

tha_man ::

Jap, tale bo kar taprava.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

dr.J ::

Odvisno tudi od tega, kako glasne ventilatorje imaš...

SkA_BaR ::

skoraj nic ......no saj ne vem kak mislis sam slisat jih skoraj ni nic:D :D :D

SkA_BaR ::

kaj pa prave to kartico Creative SB 128 PCI k mi jo proda en friend za 5k no cena nevem se ...???:D :)) :P

Klemenn ::

tale sb 128 je že dokaj stara...5k je pa tut velik dat za tako kartico glede na to da sem jo jz pred dvema letoma novo kupu za 6k ;D kupi uno kot pravjo live 5.1!! ....

al pa če hočeš res carski zvok - in imaš temu primerne tut zvočnike - si kupu sb audigy!!! sm je 23k :D

tha_man ::

No ja, po mojem se Audigy ne splača, razen če potrebuješ firewire priključek. Igre še ne izkoriščajo EAX2, sama kvaliteta zvoka (signala) pa pri Audigyju ni bistveno boljša kot pri Live-u, oz. ne boš slišal razlike.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera zvočna kartica?

Oddelek: Kaj kupiti
91979 (1878) cvetko2005
»

Zvočna kartica

Oddelek: Strojna oprema
131315 (1157) kixs
»

Vpliv 3D zvoka na izrisovanje slik (FPS) (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zvočne kartice
598139 (6934) matjash
»

5.1 sistem zvočnikov

Oddelek: Kaj kupiti
332791 (2101) partysound
»

Katero zvočno ?!?!?!

Oddelek: Kaj kupiti
71075 (968) jRk0

Več podobnih tem