» »

cs cz

cs cz

mera ::

imam težavo ki je nastala z namestitve win 7.ko zaženem cscz mi igra takoj zablokira.sedaj ne vem ali se da igrati cscz na win 7.ali jokdo igra in če mu dela normalno na 7.
hvala

Tilen ::

Tukaj pravi nekdo da dela.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

tattoo ::

Problem je v 64-bitni W7. V 32-bitni deluje normalno. Mogoče zdaj že kje obstaja rešitev za 64-bitne verzije w7, pred tednom še je nismo našli.

mera ::

torej je problem v 64 bitni win.sdaj ali naložim 32 bitne winse ali pa je ne morem igrati. ali je tako?

tattoo ::

Tako je, to zadeva samo Win7, na Visti nima veze ali je 64 bitna ali 32. Kako dolgo pa bo tako pa ne bi znal napovedati, verjetno bo s časoma sledila kakšna rešitev, saj trenutno lastniki Win7 64 bitne verzije ne morejo igrati cs 1.6 in cs cz.

mera ::

mednje tudi jaz spadam .in kje bi lahko potem zvedel kdaj bodo našli kakšno rešitev.
še nekaj mi povej če bi jaz hotel naložiti 32 bitne win,ali jih lahko naložim kar preko teh ali moram ponovno formatirati komp.
hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mera ()

tattoo ::

Nikjer drugje kot pri stricu googlu :), oz. ne poznam nobene take strani, ki se specifično s tem ukvarja. Glede Windowsov pa ti ne bi znal odgovoriti, bo kar vprašanje za nekoga drugega to. Pomoje pa ne gre, tako da boš moral posneti novi Win7 ali pa vzporedno kot drugi sistem namestiš Winxp ali Visto. Možnosti je več.

mera ::

rešššil sem problem instaliru sem jih v program files za 32 bit winse in sedaj dela normalno.

tattoo ::

Super, vzeto na znanje.

mera ::

saj zato sem napisal ,če bi še kdo imel podobne težave.
lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

xp vs 7...32 vs 64bit..?

Oddelek: Pomoč in nasveti
468981 (8251) helo
»

na kaj paziti pri instalaciji win7

Oddelek: Pomoč in nasveti
393054 (2837) Ikspe
»

WIN 7 32/64 bit, RAM, programi

Oddelek: Operacijski sistemi
8561 (469) AlienRR
»

Windows 7 32bit vs. 64bit

Oddelek: Operacijski sistemi
396805 (5913) Blisk
»

Ali naj naložim 64biten ali 32biten win 7?

Oddelek: Operacijski sistemi
223271 (2718) whiteghosted

Več podobnih tem