» »

Zavrnitev pošte v Gmailu

Zavrnitev pošte v Gmailu

dire ::

Rad bi pošto, ki mi jo pošiljajo razni naslovniki avtomatsko preusmeril nazaj na njihov naslov.Ali je to v gmailu sploh možno? Ali obstaja kakšen drugi način da se jih rešim...ta moj naslov bi pa rad obdržal.

KoMar- ::

Zakaj enostavno ne klikneš Mark as Spam...

dire ::

ali ta pošta potem gre v rubriko vsiljena in tam ostane??? Jaz bi rad bolj dal tem osebam vedeti, da je nekaj z mojim računom narobe:).....zato dobivajo samo povratno pošto...da bi zgledalo kot da imam poln box...

Ales ::

Poln box na gmailu???? :))

Nastavi autoresponder, če ma to opcijo... Pa probaj napisat kaj, ker bo dejansko kdo verjel.

Ampak če gre za nezaželena sporočila, torej spam, potem ti to ne bo prav nič pomagalo. Ta sporočila tako ali tako prihajajo iz ponarejenih naslovov, v najboljšem primeru boš s kakršnimkoli odgovorom samo potrdil, da tvoj mailbox deluje in boš dobil toliko več spama.

fosil ::

Običajno je res tako, da s kakršnimkoli odgovorom na spam s tem samo potrdiš, da je tvoj email aktiven in tako začneš dobivat še več spama.

Sicer je pa pri gmailu tako, da gre taka pošta v rubriko vsiljeno in se potem po 30 dneh izbriše. In običajno gre nato od takrat naprej vsa pošta od tega pošiljatelja v spam.
Tako je!

ABX ::

Rad bi pošto, ki mi jo pošiljajo razni naslovniki avtomatsko preusmeril nazaj na njihov naslov.Ali je to v gmailu sploh možno? Ali obstaja kakšen drugi način da se jih rešim...ta moj naslov bi pa rad obdržal.


Zadevo lahko urediš z "Create a filter".

Vendar to početje nima smisla, ker je nastavljeno avtomatsko brisanje.
Rajši klikni na "Spam" in ko to naredi dovolj ljudi vsi njihovi maili končajo v SPAM za vedno.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gmail (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
10523942 (10572) donvito
»

Lažje odjavljanje od reklam v Gmailu

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
157690 (5259) Afo
»

Spama vedno manj

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
186663 (5566) Pyr0Beast
»

Spam je nazaj

Oddelek: Novice / Varnost
396258 (3936) bosta92
»

Onemogočen GMAIL account

Oddelek: Omrežja in internet
433912 (2317) Tr0n

Več podobnih tem