» »

Pa to se kr pojavlja...

Pa to se kr pojavlja...

-THX- ::

Lep pozdrav vsem skupaj, meni se dogaja neki čudnega česar sploh naznam opisati.. tako, da prilagam slikco in malo obrazložim.



Tisto kar je obkrozeno z rdečo, je moj cd/dvd-rw predvajalnik, vsi cd/dvd so zaznani z njim, logično ker nimam nič drugega (nobenega drugega cd/dvd/flopy disk driva). Ko sem si pred letom sestavu računalnik ni blo nic drugega le flopy in ta moj predvajalnik, za flopy sm reku mah ignoreru ga bom.. po ene pol leta, se je pokazal un CD drive F in mi ni blo nc jasn kaj je to, pa nism najdu resitve, učeri pa se je pokazu se DVD drive G.. zdej me pa res bega kaj se dogaja in od kod lezejo vse te pizdarije..

Hvala za pomoč
LP
-THX-

JayKay ::

maš kakšen virtualni pogon. deamon tools, alchocol 120%, kaj tretjega?

PacificBlue ::

edit:

Me je JayKay prehitel--

Zgodovina sprememb…

subby ::

disketnik ti bo kazalo, dokler ga ne izključiš v biosu
za ostale pa kot je JayKay rekel.. najbrž so virtualni pogoni

btw: kul tema, sem jo tudi sam uporabljal dokler sem bil na xp

-THX- ::

ja mam powerISO pa Deamon tools.. je to razlog tega? :x

subby ::

skoraj sigurno, ja.. če te to tako moti, lahko v teh dveh programih nastaviš "število naprav" na nič in ti tega ne bo več kazalo.. samo, ko boš hotel spet mountat kakšno sliko, bo treba nazaj vklopit

-THX- ::

no bom probal neki ustimat, hvala!

-THX- ::

Hvala fantje, sm disejblu pa je zdej ql :)) bom pac nastimu k bom kej rabu, zdej pa k BIOS partu... kaj zdej treba narest? da bi disketnik zginu.

LP

subby ::

tam kjer imaš nastavitve za floppy(po defaultu je na 1,44), nastaviš na "none" in to bi moglo bit to

cinkaCR7 ::

Hvala fantje, sm disejblu pa je zdej ql :)) bom pac nastimu k bom kej rabu, zdej pa k BIOS partu... kaj zdej treba narest? da bi disketnik zginu.

LP

Ali pa kabel odklopiš.

-THX- ::

OK sm sou u BIOS in odpravil Flopy (nastavil na none) :)) HVALA

Zdej pa k ze sprasujem vse mogoce se tole: Tale error screen se mi na hitro pojavi ob zaustavitvi računalnika.. in mi res najeda zivce.
dwwin.exe - DLL Initialization Failed -
The application failed to initialize because the window station is shutting down.

Sem ze gledu na netu pa probu Registery cleane pa nevem kaj se vse, pa nikoli nisem našel rešitve :/

Pa tole: Mogoče kdo ve zakaj mi noče predvajati vsebin na jokerjevi natlačenki? nobehin trailerjov oz. filma, ki je gor, čeprav imam Quick time ki naj bi bil potreben za to.. (Filmov mi nikoli ni hotelo predvajati, sedaj je prvic, da mi tudi trailerjov noče :'()

Hvala še enkrat, LP
-THX-


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dell Studio 1555

Oddelek: Pomoč in nasveti
201332 (1100) JayKay
»

CSS Problem

Oddelek: Izdelava spletišč
301371 (1032) Maverick33
»

Illustrator CS 2

Oddelek: Programska oprema
12978 (760) martincek1
»

Kako prevesti

Oddelek: Loža
5822 (703) bluefish

Pika Božič Štuk Dirty pics (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7210095 (6372) sketch

Več podobnih tem