» »

EliteBook 8530p

EliteBook 8530p

wortel ::

Rad bi mnenje o HP EliteBook 8530p P8700 4G/500G FD, za 1200EUR. Predvsem mnenje o HP-ju.

Zheegec ::

Elitebook so vsaj meni osebno noro dobri prenosniki, če ima tole 1680x1050 ločljivost potem go for it če rabiš kvalitetno zadevo.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

zlobcek ::

No lahko še jest dodam skledo...

Kot redni uporabnik Elitebooka 8530p - že najbrž kakšno leto, ga lahko samo pohvalim. Tih, dela ko urica, relativno hladen, hiter. Imam pa T9400, radeon 3650, 4g rama, 320g 7200 disk, ločljivost 1680x1050.

Vendar dobro preglej tipke pri novem, na primer tiste tri nad touchpadom. Pri meni je leva miškina klikica imela probleme in se je pritiskala ob zvijanju ohišja. Trenutno pa imam probleme tudi s tipkovnico, ker mi šššš ne dela oz. dela malo po svoje, vendar sem bil kriv čisto sam, ker sem nekaj razdiral in očitno poškodoval tipkovnico.

Pa še to, pogruntal sem slabo lastnost plehnatega ohišja - pri poškodbi se sicer ne zlomi, kot plastika, se pa zvije :). Sej vem, da nisem odkril sci-fi, vendar mi je prve dni nanj padlo eno ohišje za zunanji disk in pri plastiki se najbrž nebi poznalo nič, moj je dobil pa tako malo vdrtinico.

To je to. Če mene vpašaš - če si pripravljen investirat, go for it.

wortel ::

Super. Hvala. Grem po njega :)

mlakar ::

Ga uporabljam že skoraj eno leto in sem super zadovoljen.

Nuke_H2 ::

Sam uporabljam EliteBook 8730w eno leto in morm rečt da je zelo zelo zelo vredu prenosnik ;), tko da mislim, da ga lahko brez skrbi vzameš.

Lp Nuke_H2

Whisky ::

Pri nas v podjetju smo nabavili 15 EliteBook 8730w modelov in jih je polovico "crknilo" v garancijskem obdobju. Sicer pa so prenosniki zelo hitri in se ne pregrevajo. Monitor je pa bolj svoh osvetljen.

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Whisky ()

Nuke_H2 ::

Pri nas v podjetju smo nabavili 15 EliteBook 8730w modelov in jih je polovico "crknilo" v garancijskem obdobju. Sicer pa so prenosniki zelo hitri in se ne pregrevajo. Monitor je pa bolj svoh osvetljen.

lp


Uf, vrjetno ste meli kakšno bolj švoh serijo... k moj dela brez problemov :)

Lp Nuke_H2

misek ::

Fajn bi bilo vedeti, kaj je crknilo? Po moje pa HP ni več to kar je nekoč bil. Je pa res, da ga vseeno imam sam :D saj je eden redkih imel tiste lastnosti, ki sem jih želel.

;-) ::

Pri nas v podjetju smo nabavili 15 EliteBook 8730w modelov in jih je polovico "crknilo" v garancijskem obdobju. Sicer pa so prenosniki zelo hitri in se ne pregrevajo. Monitor je pa bolj svoh osvetljen.

lp


torej jih je crknilo 7 komadov in pol:D

EliteBook 8730w sem jaz kupil, edino dal sem 4gb rama in 500GB disk, BlueRay, ima pa 17" zaslon. Deluje odlično in če skupaj z Lenovo postavim je svetilnost ekrana ista.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri servis za HP prenosnik?

Oddelek: Strojna oprema
173466 (2802) MIHAc27
»

SSD disk za prenosnik HP EliteBook?

Oddelek: Strojna oprema
322959 (2314) stb
»

Koliko pomnilnika je v resnici

Oddelek: Pomoč in nasveti
332793 (1976) Mr.B
»

kateri prenosnik kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
103366 (3012) extr3m3
»

HP EliteBook 8530p problemi z XP

Oddelek: Operacijski sistemi
182280 (1910) Nuke_H2

Več podobnih tem