» »

priklop kamere na adapter (ba bateriji pise "+ T -")

priklop kamere na adapter (ba bateriji pise "+ T -")

Vapo1 ::

torej... kamera je cheap 159 eurov v leclercu neko znizanje... praktica DVC 5.4 HDMI

problem je da se kameor da uporabljati samo z baterijo - nikakor se je ne da an elektriko preko kabla povezat...
(vemo kako je z baterijami... zdrzijo malo casa... in zelo hitro se manj... in adijo)

in zdaj bi rad na kontakte kjer se baterijo priklopi privezal zice od adapterja...

na bateriji pise voltaza 3.7 V .... torej nastavim na adaptrju na 3.7V

kontakti na bateriji pa so trije - plus minus in T ..... torej kaj je ta famozni T me zanima...

vase mnenje prosim...
in a lahko zjebem kamero?

hvala

Pouh ::

O T-ju ti ne bi znal povedati, sem pa sam priklopil sony kamero na adapter (samo +in-) in se je vključila, vendar mi je izpisala, da moram vstavit originalno sonyjevo baterijo.

Vapo1 ::

aha.. ok.. in je delala potem normalno?...

pa na kolko voltov si jo moral priklopit itd..



in se to.... a zdaj so to standard nategovalske fore da pac ne pustijpriklopa brez baterije?? da potem non stop kupujes nove baterije pri njih .. al kako...

vem da sony je peder cisti.. imam fotoaparat ki se ga da priklopit samo preko nekega posebnega soni adapterja ki ga seveda moras dokupiti ... ta dapter je pa tak da ima celoten prikljucek v obliki obicnih baterij .. in potem to utaknes v prostor za baterije in potem ven visi zica.... isto foro ima peder sony z karticami... nujno moras kupiti njihove memori stick pro duo - ki so precej drazje pri isti kapaciteti od ostalih kartic

Pouh ::

Ja, dela normalno.
Kolikor se spomnim bi morala biti napetost 7.2, jaz pa sem jo priključil na 7.5 (itak ima polna baterija višjo napetost).

Vapo1 ::

evo sem priklopil.... dela vse normalno.... baterija je kao 3.7 V ampak ko zmeris napolnjeno do konca kaze 4.4 V... adapter sem pa nastavil lahko najblizje na 4.8 V ... in dela normalno na 4.8 V....upam da en unicujem kaksnega cipa v kameri na dolgi rok z previsoko napetostjo

Pyr0Beast ::

Eh. Pa daj na eno stopničko nižjo napetost če te to skrbi. To je ~3V.

(4.4V je preveč za celico, le ta tako ne bo dolgo delovala)

4.8V bi moralo biti povsem v mejah toleranc. Če seveda uporabljaš stabiliziran napajalnik.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stop charging aplikacija (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
547405 (6141) ncc2000
»

Polnjenje 16850 battery packa

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
404214 (3448) jest10
»

Bluetooth radio

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
14857 (712) ingeniero
»

Koliko Amperov bi taka baterija lahko dala od sebe maksimalno? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
577639 (6828) ajfon
»

Kamera GR_DVL357 in 6xAA baterije

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
311419 (1324) frenk

Več podobnih tem