» »

Registracija .si domene (Domenca.com)

Registracija .si domene (Domenca.com)

saletuscani ::

Lep pozdrav

Pri domenci.com sem naročil gostovanje in registriral .si domeno. Ker pa to delam prvič se ne znajdem preveč dobro. Dobil sem mail, da moram domeno vpisati v vrhnji dns. Na arnesu sem našel neke dokumente, ki se izpolnejo. Zdj nevem kdo to mora storiti? Jaz osebno, ali ponudnik (domenca). Sem klical danes v podporo pa nažalost delajo samo med delavniki. Me pa zanima še nekaj. Pri domenci imajo plesk (control panel).Malo sem ga preletel in opazu da ni nikjer mysql gumba. Situacija je taka, da imam en mesec brezplačno "kao" preizkušanje, mogoče se bo, ko aktiviram normalno gostovanje prikazalo še kup drugih možnosti v plesku.

Upam, da nisem preveč zakompliciru. Sm pregledu ceu internet za vpis v dns pa mi še ni jasno kako to poteka.

Lp Sašo

saletuscani ::

Sm že zrihtu, tema se lahko izbriše ;)

Lp

fosil ::

Ne rabiš nobenih obrazcev na arnes pošiljat.

Ne vem sicer kako je konkretno pri domenci, ampak ko si naročil gostovanje so ti ob potrditvi naročila poleg vseh drugih podatkov (uporabniško ime, itd.) verjetno poslali tudi DNS ali pa NS strežnike.

In te strežnike vpišeš v nadzorni plošči za upravljanje z domeno. Ta nadzorna plošča pa je običajno ločena od tiste za upravljanje z gostovanjem.
Tako je!

norcuron ::

Nič se ne rabi brisat tema, raje povej svojo izkušnjo in kako si rešil problem, saletuscani!
Great are mysteries of the mind ... or not?

krho ::

Bom ju3 preveril sporočilo, ki se pošlje, da vidim, če je res tako nerazumljivo napisano. Za bazo pa klik
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri registar za .si domene?

Oddelek: Omrežja in internet
103027 (2596) pegasus
»

registracija .si

Oddelek: Izdelava spletišč
182126 (981) bostjansku
»

pomoč: lastna domena, domači ftp strežnik

Oddelek: Omrežja in internet
192367 (2049) bluefish
»

VPS v Nemčiji

Oddelek: Izdelava spletišč
267016 (6457) Vice
»

Nakup domene in vpis DNSov

Oddelek: Omrežja in internet
92634 (2505) tx-z

Več podobnih tem