» »

Ventilator za ohišje

Ventilator za ohišje

miha250 ::

Lp ali je zadeva vredu ?

Artic Cooling AF12025L 12x12cm
http://www.mimovrste.com/artikel/222001...

xsannyx ::

Kateri koli za ohišje je v redu :D Važno da imaš prostor za vstaviti. Če pa vzameš takega dragega si pa butl! Dobiš v lokalni računalniški trgovini bolšega za 2-3EUR!

bluefish ::

Nekateri nimamo preveč radi hrupnega ohišja in ventilatorjev in smo pripravljeni dati malo več kot pa 2EUR.

xsannyx ::

Nekateri nimamo preveč radi hrupnega ohišja in ventilatorjev in smo pripravljeni dati malo več kot pa 2EUR.

20Db po mojem ni ravno glasno. imam 6 ventilatorjev v ohišju-vsi vsaj 1300RMP ter največ je 20.5Db (za enega ne vem, ker mi ga je prijatelj podaril)-5x 12cm ter 1x 8cm pa sistem niti ni preveč glasen-edino glasno je on 8cm ventilator kr je nek smotan, mi ga je pa frend utstopu tk da je še kr uredu če gledam da sm ga zastonj dobiu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xsannyx ()

chicolino ::

6 ventilatorjev.. to pa dvomim da je tiho že samo zaradi vibracij :)

jaz jih imam na ohišju 3 in so vsi trije na off ker so tople poletne dni šle mimo:) tako da pozimi je odprta stranica dovolj:)
ko pc idla čujem le ventilator od cpuja ker imam dizejblan cool n quiet zaradi ene neumne napake ki jo imajo asusove maticne (acc + cnq = ht sync flood error)

tudi mene pa zanima kakšen dober ventilator 8x8cm da bi ga ustavil v asus silent square. rabil bi takega ki je neslišen pri nizkih obratih (cca 1000rpm) in pa (zelo) učinkovit (lahko tudi zelo glasen) na 100%
3 ali 4 pinski nima veze. obrate bi reguliral ročno

Steinkauz ::

xsannyx 1300 obratov pač ni tiho, kakorkoli obrneš...
Tistih 20db je precej odvisno kje meriš. Seveda pridejo tudi glasnejši takoj, ko jih daš v ohišje, ter še dodatno z leti zaradi obrabe ležajev.
Ti imaš pač visoko toleranco(al si pa gluh :)))
Jst mam v celem ohišju, na procu in na grafi(skupaj 5 ventov) vse ventilatorje zbite na 500-600rpm.
Seveda še ohišje naredi svoje in vibracij ni...
Dejansko se zdej najbolj sliši disk, ter dejanski pretok zraka na vrhu ohišja...
miha250 predlagam slip stream...

miha250 ::

Kateri koli za ohišje je v redu :D Važno da imaš prostor za vstaviti. Če pa vzameš takega dragega si pa butl! Dobiš v lokalni računalniški trgovini bolšega za 2-3EUR!

lol sm mislu da je prepocen zato sm kle gor objavu da vas vprašam kako je kej s tem

Steinkauz ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hladilnik za grafično kartico

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
294019 (1130) dolenc
»

Mugen 2

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
191761 (1473) axee
»

Tih, kvaliteten 12x12 ventilator

Oddelek: Kaj kupiti
62073 (1879) lasse007
»

Rad bi utišal računalnik

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
483580 (2604) jcb
»

kje bi se dalo dobit naslednje ventilatorje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91428 (1230) miko 55

Več podobnih tem